MX-RJ-93
Er rijden momenteel 215 Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special's rond in Nederland. Deze Flstfb Fat Boy Special komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren en 6 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 19 mei 2020, dus sinds 6 jaren en 7 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special rijden er in dezelfde variant (L5F) nog 146 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 2009 en juli 2013. De nieuwwaarde ligt tussen de € 8.699 en € 23.970, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 23.303 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Flstfb Fat Boy Special bedraagt € 23.295 incl. BTW en BPM, deze Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special is daardoor € 8 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special | 2010
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Flstfb Fat Boy Special |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 185 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 23.295 |
| Bruto BPM | € 3.085 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 56 kW (76 pk) |
| Continue vermogen | 56 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 5 |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1585cc (1,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 mei 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren en 6 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 19 mei 2020 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 jaren en 7 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 313 kg |
| Massa rijklaar | 330 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 196 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 526 kg |
| Technische max massa voertuig | 526 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,63 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type FS2 | |
| Variant L5F | |
| Uitvoering GFABRO | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2002/24*0002*19 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen framebuis onder balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2020 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 93 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 93 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MX-RJ-93 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MX-RJ-93
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MX-RB-93 | Yamaha | DM01 | Onbekend | 28-05-2010 | 22 jaar |
| MX-RF-93 | Honda | VTX1300S | Onbekend | 25-04-2011 | 21,1 jaar |
| MX-RG-93 | Ducati | M900 | Onbekend | 12-05-2010 | 30,9 jaar |
| MX-RH-93 | Harley-Davidson | Road King | Onbekend | 17-05-2010 | 22,3 jaar |
| MX-RJ-91 | Husqvarna | TE 450 | € 9.799 | 20-05-2010 | 16 jaar |
| MX-RJ-93 | Harley-Davidson | Flstfb Fat Boy Special | € 23.295 | 20-05-2010 | 16 jaar |
| MX-RJ-94 | Harley-Davidson | Fxdb Dyna Street BOB | € 15.275 | 21-05-2010 | 16 jaar |
| MX-RJ-95 | Honda | CB1300A | Onbekend | 02-11-2010 | 20 jaar |
| MX-RJ-96 | Harley-Davidson | Flhtc | Onbekend | 17-05-2010 | 18,2 jaar |
| MX-RJ-98 | Suzuki | GSX-R 600 | Onbekend | 17-05-2010 | 27,9 jaar |
| MX-RJ-99 | Yamaha | Bulldog | Onbekend | 25-05-2010 | 21,2 jaar |
| MX-RL-93 | Honda | CB600F | Onbekend | 17-05-2010 | 21,2 jaar |
| MX-RN-93 | Harley-Davidson | Flstf Fat Boy | Onbekend | 18-05-2010 | 30,3 jaar |
| MX-RP-93 | Suzuki | DL 650 | € 7.999 | 27-05-2010 | 16 jaar |
| MX-RR-93 | Suzuki | GSX-R 600 | Onbekend | 01-07-2010 | 22,6 jaar |
| MX-RS-93 | Honda | VFR1200F | € 16.990 | 19-05-2011 | 15 jaar |
| MX-RT-93 | Harley-Davidson | Flstf Fat Boy | € 22.895 | 27-05-2010 | 16 jaar |
| MX-RV-93 | Harley-Davidson | Fxdf Dyna Fat BOB | € 17.875 | 28-05-2010 | 16 jaar |
| MX-RX-93 | Suzuki | GSR 600 | € 8.999 | 28-05-2010 | 16 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 23.303 en/of een gewicht van ± 313 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha V Max | € 23.900 | - | - | 300 kg |
| Indian Motorcycle Indian Chief Bobber Dark Horse | € 22.800 | 229 cm | 92 cm | 310 kg |
| Triumph Rocket Iii Classic | € 22.200 | - | - | 330 kg |
| Yamaha VMX 17 | € 23.600 | - | - | 300 kg |
| Indian Motorcycle Chief Vintage | € 25.200 | 263 cm | 100 cm | 340 kg |
| BMW R 1250 | € 23.100 | 221 cm | 90 cm | 290 kg |
| BMW R 1200 | € 21.000 | 232 cm | 187 cm | 310 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.