MX-NZ-08
Er rijden momenteel 215 Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special's rond in Nederland. Deze Flstfb Fat Boy Special komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren, 1 maand en 2 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 september 2024, dus sinds 1 jaar, 8 maanden en 18 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special rijden er in dezelfde variant (L5F) nog 146 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 2009 en juli 2013. De nieuwwaarde ligt tussen de € 8.699 en € 23.970, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 23.303 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Flstfb Fat Boy Special bedraagt € 23.575 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special € 272 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special | 2010
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Flstfb Fat Boy Special |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 185 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 23.575 |
| Bruto BPM | € 3.124 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 56 kW (76 pk) |
| Continue vermogen | 56 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 5 |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1585cc (1,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 28 april 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren, 1 maand en 2 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 12 september 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 8 maanden en 18 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 313 kg |
| Massa rijklaar | 330 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 196 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 526 kg |
| Technische max massa voertuig | 526 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,63 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type FS2 | |
| Variant L5F | |
| Uitvoering GFABRO | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2002/24*0002*19 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen framebuis onder balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 93 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 93 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MX-NZ-08 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MX-NZ-08
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MX-NB-08 | KTM | 990 Superduke | € 14.200 | 20-04-2010 | 16,1 jaar |
| MX-ND-08 | Ducati | 748S | Onbekend | 16-04-2010 | 24 jaar |
| MX-NF-08 | Aprilia | VR | € 4.490 | 17-04-2010 | 16,1 jaar |
| MX-NG-08 | Moto Guzzi | California | Onbekend | 14-04-2010 | 43,7 jaar |
| MX-NH-08 | Kawasaki | VN | Onbekend | 14-04-2010 | 23,7 jaar |
| MX-NJ-08 | Kreidler | RS | Onbekend | 15-04-2010 | 47,2 jaar |
| MX-NL-08 | Harley-Davidson | Flstc | Onbekend | 03-05-2010 | 26,4 jaar |
| MX-NN-08 | BMW | R 1100 | Onbekend | 24-04-2010 | 26,3 jaar |
| MX-NP-08 | Yamaha | FZ 6 | € 8.698 | 24-04-2010 | 16,1 jaar |
| MX-NR-08 | Aprilia | RSV Mille | Onbekend | 29-05-2010 | 24,2 jaar |
| MX-NT-08 | Honda | VFR | Onbekend | 20-04-2010 | 26,9 jaar |
| MX-NV-08 | Kawasaki | ER-6N ABS | Onbekend | 24-04-2010 | 16,1 jaar |
| MX-NX-08 | Kawasaki | Ninja ZX-6R | Onbekend | 26-06-2010 | 16,8 jaar |
| MX-NZ-01 | Yamaha | XT 660 | € 8.498 | 29-04-2010 | 16,1 jaar |
| MX-NZ-02 | Yamaha | YP250R | € 5.398 | 28-04-2010 | 16,1 jaar |
| MX-NZ-04 | Yamaha | XJ 6 | € 8.198 | 28-04-2010 | 16,1 jaar |
| MX-NZ-07 | Moto Guzzi | California | Onbekend | 22-04-2010 | 34,8 jaar |
| MX-NZ-08 | Harley-Davidson | Flstfb Fat Boy Special | € 23.575 | 28-04-2010 | 16,1 jaar |
| MX-NZ-09 | Kawasaki | ER-6N ABS | € 5.569 | 11-05-2010 | 16,1 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 23.303 en/of een gewicht van ± 313 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha V Max | € 23.900 | - | - | 300 kg |
| Indian Motorcycle Indian Chief Bobber Dark Horse | € 22.800 | 229 cm | 92 cm | 310 kg |
| Yamaha VMX 17 | € 23.600 | - | - | 300 kg |
| Triumph Rocket Iii Classic | € 22.200 | - | - | 330 kg |
| Indian Motorcycle Chief Vintage | € 25.200 | 263 cm | 100 cm | 340 kg |
| BMW R 1250 | € 23.100 | 221 cm | 90 cm | 290 kg |
| BMW R 1200 | € 21.000 | 232 cm | 187 cm | 310 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.