48-MD-HK
Er rijden momenteel 215 Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special's rond in Nederland. Deze Flstfb Fat Boy Special komt uit het jaar 2013 en is nu 13 jaren en 6 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 september 2021, dus sinds 4 jaren, 8 maanden en 25 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special rijden er in dezelfde variant (LVF) nog 55 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 2011 en juni 2013. De nieuwwaarde ligt tussen de € 22.214 en € 24.270, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 24.123 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Flstfb Fat Boy Special bedraagt € 24.270 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special € 147 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special | 2013
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Flstfb Fat Boy Special |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 195 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 24.270 |
| Bruto BPM | € 3.221 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 58 kW (79 pk) |
| Continue vermogen | 58 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | V |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1690cc (1,7 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 25 mei 2013 |
| Leeftijd | 13 jaren en 6 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 6 september 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren, 8 maanden en 25 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 313 kg |
| Massa rijklaar | 330 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 196 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 526 kg |
| Technische max massa voertuig | 526 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,63 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type FS2 | |
| Variant LVF | |
| Uitvoering GFABRO | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2002/24*0002*25 | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 93 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 93 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 48-MD-HK - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
48-MD-HK
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 48-MD-HB | KTM | 690 Duke | € 8.849 | 08-05-2013 | 13,1 jaar |
| 48-MD-HD | KTM | 350 EXC | € 10.250 | 10-05-2013 | 13,1 jaar |
| 48-MD-HF | Aprilia | € 14.990 | 14-05-2013 | 13,1 jaar | |
| 48-MD-HH | Suzuki | Bandit 1200 | Onbekend | 07-05-2013 | 28 jaar |
| 48-MD-HJ | BMW | R 1200 | Onbekend | 21-06-2013 | 15,2 jaar |
| 48-MD-HK | Harley-Davidson | Flstfb Fat Boy Special | € 24.270 | 25-05-2013 | 13 jaar |
| 48-MD-HL | Honda | VT1300CXa | € 17.049 | 18-05-2013 | 13 jaar |
| 48-MD-HN | Honda | CB1000RA | € 13.205 | 17-05-2013 | 13 jaar |
| 48-MD-HP | Harley-Davidson | Flhx Street Glide | € 27.495 | 17-05-2013 | 13 jaar |
| 48-MD-HR | Piaggio | M34 | Onbekend | 15-05-2013 | 17,4 jaar |
| 48-MD-HS | Aprilia | RA | Onbekend | 16-05-2013 | 17,3 jaar |
| 48-MD-HT | M.v. Agusta | Brutale 910 | Onbekend | 28-05-2013 | 19,1 jaar |
| 48-MD-HV | Yamaha | X City | € 4.499 | 23-05-2013 | 13 jaar |
| 48-MD-HX | BMW | R 1200 | € 21.249 | 28-05-2013 | 13 jaar |
| 48-MD-HZ | Yamaha | YP250R | Onbekend | 16-10-2013 | 13,9 jaar |
| 48-MF-HK | BMW | F 800 | € 13.979 | 02-09-2014 | 11,8 jaar |
| 48-MG-HK | Suzuki | GSR 750 | € 8.999 | 09-01-2016 | 10,4 jaar |
| 48-MH-HK | Kawasaki | Ninja 650 | € 7.999 | 13-02-2017 | 9,3 jaar |
| 48-MJ-HK | Ducati | Monster 696 | Onbekend | 22-06-2018 | 17,4 jaar |
| 48-MK-HK | Zündapp | KS 175 | Onbekend | 17-01-2019 | 45,9 jaar |
| 48-ML-HK | Honda | SH300A | € 6.098 | 01-11-2019 | 6,6 jaar |
| 48-MN-HK | Piaggio | M34 | Onbekend | 12-01-2021 | 22,9 jaar |
| 48-MP-HK | Kawasaki | Z750R | € 8.998 | 05-02-2022 | 12 jaar |
| 48-MR-HK | Honda | CBF125M | € 2.900 | 23-04-2022 | 4,1 jaar |
| 48-MS-HK | Kawasaki | Versys 650 | € 9.299 | 15-02-2023 | 3,3 jaar |
| 48-MT-HK | BMW | R 1250 | € 25.827 | 01-09-2023 | 3,8 jaar |
| 48-MV-HK | Yamaha | XTZ 690 | € 11.198 | 15-10-2024 | 6,6 jaar |
| 48-MX-HK | Yamaha | MTN850 | € 10.298 | 11-03-2025 | 7,2 jaar |
| 48-MZ-HK | Piaggio | ZIP | € 4.002 | 08-04-2021 | 5,1 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 24.123 en/of een gewicht van ± 313 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW K 1600 | € 26.400 | 234 cm | 98 cm | 310 kg |
| Yamaha V Max | € 23.900 | - | - | 300 kg |
| Indian Motorcycle Indian Chief Bobber Dark Horse | € 24.800 | 230 cm | 99 cm | 330 kg |
| Yamaha VMX 17 | € 23.600 | - | - | 300 kg |
| Triumph Rocket Iii Classic | € 22.200 | - | - | 330 kg |
| Indian Motorcycle Chief Vintage | € 25.200 | 263 cm | 100 cm | 340 kg |
| BMW R 1250 | € 23.100 | 221 cm | 90 cm | 290 kg |
| Honda GL 1800 | € 25.600 | - | - | 330 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.