23-MJ-ZT
Er rijden momenteel 215 Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special's rond in Nederland. Deze Flstfb Fat Boy Special komt uit het jaar 2012 en is nu 13 jaren, 10 maanden en 29 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 april 2022, dus sinds 4 jaren, 1 maand en 29 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special rijden er in dezelfde variant (LVF) nog 55 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 2011 en juni 2013. De nieuwwaarde ligt tussen de € 22.214 en € 24.270, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 24.123 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 27 augustus 2018. Het voertuig was toen 6 jaren, 1 maand en 26 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special | 2012
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Flstfb Fat Boy Special |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 195 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 3.182 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 58 kW (79 pk) |
| Continue vermogen | 58 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | V |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1690cc (1,7 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 2 juli 2012 |
| Leeftijd | 13 jaren, 10 maanden en 29 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 2 april 2022 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren, 1 maand en 29 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 27 augustus 2018. Het voertuig was toen 6 jaren, 1 maand en 26 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 313 kg |
| Massa rijklaar | 330 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,63 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type FS2 | |
| Variant LVF | |
| Uitvoering GFABRO | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2002/24*0002*25 | |
| Plaats chassisnummer r. frame by balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 78 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 93 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 93 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 23-MJ-ZT - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
23-MJ-ZT
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 23-MB-ZT | Honda | GL 1800 | Onbekend | 22-01-2013 | 19 jaar |
| 23-MD-ZT | KTM | 990 Supermoto | Onbekend | 18-06-2014 | 17,6 jaar |
| 23-MG-ZT | Yamaha | MT 07 | € 7.299 | 26-08-2016 | 9,8 jaar |
| 23-MH-ZT | Kawasaki | Z 650 | € 7.499 | 30-03-2018 | 8,2 jaar |
| 23-MJ-ZB | Yamaha | XJ 6 | Onbekend | 11-08-2018 | 17,4 jaar |
| 23-MJ-ZD | Harley-Davidson | Low Rider | Onbekend | 13-08-2018 | 10,4 jaar |
| 23-MJ-ZF | BMW | F 700 | Onbekend | 07-06-2019 | 13 jaar |
| 23-MJ-ZG | Yamaha | YP250RA | Onbekend | 13-08-2018 | 11,4 jaar |
| 23-MJ-ZH | Yamaha | FZ 6 | Onbekend | 21-08-2018 | 18,2 jaar |
| 23-MJ-ZJ | Harley-Davidson | Heritage Classic 114 | € 30.900 | 25-08-2018 | 7,8 jaar |
| 23-MJ-ZK | KTM | 690 Duke | € 11.600 | 07-09-2018 | 7,7 jaar |
| 23-MJ-ZL | Kawasaki | Z 900 | € 9.599 | 05-10-2018 | 7,7 jaar |
| 23-MJ-ZP | BMW | F 800 | Onbekend | 22-08-2018 | 14,2 jaar |
| 23-MJ-ZR | BMW | R 1200 | Onbekend | 15-03-2019 | 14,1 jaar |
| 23-MJ-ZS | Ducati | XDiavel | € 27.690 | 30-08-2018 | 7,8 jaar |
| 23-MJ-ZT | Harley-Davidson | Flstfb Fat Boy Special | Onbekend | 27-08-2018 | 13,9 jaar |
| 23-MJ-ZV | KTM | 300 EXC | € 11.800 | 18-09-2018 | 7,7 jaar |
| 23-MJ-ZX | Yamaha | MTT850 | € 13.441 | 06-09-2018 | 7,7 jaar |
| 23-MJ-ZZ | Yamaha | XT 1200 | Onbekend | 23-03-2019 | 12,2 jaar |
| 23-MK-ZT | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 21-12-2019 | 18,4 jaar |
| 23-ML-ZT | Kawasaki | ER - 6 N | Onbekend | 12-09-2020 | 17,1 jaar |
| 23-MN-ZT | Harley-Davidson | Street Glide Special | € 29.499 | 01-05-2021 | 11,4 jaar |
| 23-MP-ZT | Honda | CB500XA | € 7.797 | 18-06-2022 | 4,8 jaar |
| 23-MR-ZT | Honda | NC750D | € 9.997 | 04-04-2023 | 11,2 jaar |
| 23-MS-ZT | Yamaha | MT 09 | € 10.997 | 24-06-2023 | 11,1 jaar |
| 23-MV-ZT | Qjmotor | Srt 800 SX | € 10.399 | 22-01-2025 | 1,4 jaar |
| 23-MX-ZT | Kawasaki | Vulcan S | € 8.649 | 10-04-2026 | 8 jaar |
| 23-MZ-ZT | Honda | NC750XD | € 10.269 | 03-04-2026 | Nieuw |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 24.123 en/of een gewicht van ± 313 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW K 1600 | € 26.400 | 234 cm | 98 cm | 310 kg |
| Yamaha V Max | € 23.900 | - | - | 300 kg |
| Indian Motorcycle Indian Chief Bobber Dark Horse | € 24.800 | 230 cm | 99 cm | 330 kg |
| Triumph Rocket Iii Classic | € 22.200 | - | - | 330 kg |
| Yamaha VMX 17 | € 23.600 | - | - | 300 kg |
| Indian Motorcycle Chief Vintage | € 25.200 | 263 cm | 100 cm | 340 kg |
| BMW R 1250 | € 23.100 | 221 cm | 90 cm | 290 kg |
| Honda GL 1800 | € 25.600 | - | - | 330 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.