03-MP-GJ
Er rijden momenteel 215 Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special's rond in Nederland. Deze Flstfb Fat Boy Special komt uit het jaar 2011 en is nu 15 jaren, 1 maand en 2 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 17 juli 2024, dus sinds 1 jaar, 10 maanden en 13 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special rijden er in dezelfde variant (L5F) nog 146 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 2009 en juli 2013. De nieuwwaarde ligt tussen de € 8.699 en € 23.970, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 23.303 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Flstfb Fat Boy Special bedraagt € 22.635 incl. BTW en BPM, deze Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special is daardoor € 668 goedkoper dan gemiddeld.
Je trekt met deze Harley-Davidson geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 185 km/uur. Deze Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij hoort bij de 38.3% traagste motoren in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 8 juni 2021. Het voertuig was toen 10 jaren, 1 maand en 12 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special | 2011
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Flstfb Fat Boy Special |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 185 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 22.635 |
| Bruto BPM | € 2.986 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 56 kW (76 pk) |
| Continue vermogen | 56 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 5 |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1585cc (1,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 28 april 2011 |
| Leeftijd | 15 jaren, 1 maand en 2 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 17 juli 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 10 maanden en 13 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 8 juni 2021. Het voertuig was toen 10 jaren, 1 maand en 12 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 313 kg |
| Massa rijklaar | 330 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | 526 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,63 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type FS2 | |
| Variant L5F | |
| Uitvoering GFABRO | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2002/24*0002*22 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen framebuis onder balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 93 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 93 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 03-MP-GJ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
03-MP-GJ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 03-MD-GJ | Yamaha | YZF R6 | Onbekend | 12-03-2014 | 19,7 jaar |
| 03-MF-GJ | Ducati | Monster 696 | Onbekend | 16-07-2014 | 16,2 jaar |
| 03-MH-GJ | Yamaha | MT 09 | € 10.998 | 18-01-2017 | 9,4 jaar |
| 03-MJ-GJ | Yamaha | MT 09 | € 11.598 | 12-01-2018 | 8,4 jaar |
| 03-MK-GJ | Ducati | Scrambler | € 9.990 | 18-12-2018 | 7,5 jaar |
| 03-ML-GJ | KTM | 450 EXC | € 12.870 | 24-04-2020 | 6,1 jaar |
| 03-MN-GJ | BMW | R 1150 | Onbekend | 02-09-2020 | 25 jaar |
| 03-MP-GB | Harley-Davidson | Electra Glide | Onbekend | 04-06-2021 | 29,3 jaar |
| 03-MP-GD | Honda | CB650RA | € 9.399 | 18-06-2021 | 5 jaar |
| 03-MP-GF | Yamaha | CZD 300 | € 7.098 | 08-06-2021 | 5 jaar |
| 03-MP-GG | Honda | CMX1100A | € 11.399 | 11-06-2021 | 5 jaar |
| 03-MP-GH | Suzuki | DL 650 | € 8.999 | 19-07-2021 | 7,3 jaar |
| 03-MP-GJ | Harley-Davidson | Flstfb Fat Boy Special | € 22.635 | 08-06-2021 | 15,1 jaar |
| 03-MP-GK | Triumph | Bonneville | € 7.964 | 11-06-2021 | 13,9 jaar |
| 03-MP-GL | BMW | R 1250 | € 21.969 | 09-06-2021 | 7,3 jaar |
| 03-MP-GN | BMW | G 650 | € 7.698 | 12-06-2021 | 13,9 jaar |
| 03-MP-GP | Kawasaki | Z1000 ABS | Onbekend | 13-06-2021 | 18,6 jaar |
| 03-MP-GR | Kawasaki | Z H2 | € 22.849 | 16-06-2021 | 5 jaar |
| 03-MP-GS | Yamaha | MT 07 | € 7.600 | 15-06-2021 | 8,9 jaar |
| 03-MP-GT | Yamaha | XTZ 690 | € 11.498 | 17-06-2021 | 5 jaar |
| 03-MP-GV | Honda | CRF1100D4 | € 22.099 | 03-03-2023 | 3,2 jaar |
| 03-MP-GX | BMW | S 1000 | € 20.760 | 18-06-2021 | 5 jaar |
| 03-MP-GZ | Harley-Davidson | Fat BOB | € 15.584 | 27-07-2021 | 13 jaar |
| 03-MR-GJ | Yamaha | MT 07 | € 4.002 | 11-04-2022 | 11,2 jaar |
| 03-MS-GJ | Piaggio | Liberty | € 3.930 | 05-01-2023 | 7,6 jaar |
| 03-MV-GJ | Yamaha | MTT890 | € 15.098 | 14-06-2024 | 4,2 jaar |
| 03-MX-GJ | Kawasaki | Ninja 650 | € 8.499 | 27-02-2025 | 1,3 jaar |
| 03-MZ-GJ | BMW | R 1300 GS Adventure | € 33.210 | 26-08-2025 | 0,8 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 23.303 en/of een gewicht van ± 313 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha V Max | € 23.900 | - | - | 300 kg |
| Indian Motorcycle Indian Chief Bobber Dark Horse | € 22.800 | 229 cm | 92 cm | 310 kg |
| Triumph Rocket Iii Classic | € 22.200 | - | - | 330 kg |
| Yamaha VMX 17 | € 23.600 | - | - | 300 kg |
| Indian Motorcycle Chief Vintage | € 25.200 | 263 cm | 100 cm | 340 kg |
| BMW R 1250 | € 23.100 | 221 cm | 90 cm | 290 kg |
| BMW R 1200 | € 21.000 | 232 cm | 187 cm | 310 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.