97-MF-XK
Er rijden momenteel 101 Harley-Davidson Flstfb's rond in Nederland. Deze Flstfb komt uit het jaar 2011 en is nu 14 jaren, 10 maanden en 29 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 juni 2019, dus sinds 6 jaren, 11 maanden en 15 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Flstfb rijden er nog 101 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 2009 en januari 2021. De nieuwwaarde ligt tussen de € 10.862 en € 42.323, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 24.680 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Flstfb is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 19 juni 2015. Het voertuig was toen 3 jaren, 11 maanden en 19 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Flstfb voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Flstfb | 2011
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Flstfb |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 3.182 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 56 kW (76 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1585cc (1,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 juli 2011 |
| Leeftijd | 14 jaren, 10 maanden en 29 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 15 juni 2019 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 jaren, 11 maanden en 15 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 19 juni 2015. Het voertuig was toen 3 jaren, 11 maanden en 19 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 311 kg |
| Massa rijklaar | 330 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,64 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 80 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 93 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 93 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Flstfb voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 97-MF-XK - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
97-MF-XK
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 97-MB-XK | Moto Morini | 02 | Onbekend | 07-11-2012 | 13,6 jaar |
| 97-MD-XK | Indian Motorcycle | Chieftain | € 30.499 | 04-04-2014 | 12,2 jaar |
| 97-MF-XB | Harley-Davidson | Flhxi | Onbekend | 09-06-2015 | 19,9 jaar |
| 97-MF-XF | Honda | CB600F | Onbekend | 08-09-2015 | 22 jaar |
| 97-MF-XG | BMW | R 1200 | € 24.255 | 12-06-2015 | 11 jaar |
| 97-MF-XH | Yamaha | MT 09 | € 10.998 | 25-06-2015 | 10,9 jaar |
| 97-MF-XJ | Piaggio | € 5.895 | 09-07-2015 | 10,9 jaar | |
| 97-MF-XK | Harley-Davidson | Flstfb | Onbekend | 19-06-2015 | 14,9 jaar |
| 97-MF-XL | Suzuki | GSX-S 1000 | € 13.499 | 18-06-2015 | 11 jaar |
| 97-MF-XN | Triumph | Tiger XRX | € 12.490 | 19-06-2015 | 11 jaar |
| 97-MF-XR | Honda | VFR1200X | Onbekend | 04-02-2016 | 13 jaar |
| 97-MF-XS | Suzuki | GSX 1300 | Onbekend | 09-07-2015 | 18,1 jaar |
| 97-MF-XT | Honda | CB500FA | € 6.499 | 27-06-2015 | 10,9 jaar |
| 97-MF-XV | BMW | R 1200 | Onbekend | 22-06-2015 | 12,9 jaar |
| 97-MF-XX | Harley-Davidson | Fxdf | Onbekend | 27-06-2015 | 15 jaar |
| 97-MF-XZ | Honda | VFR1200X | € 16.990 | 30-06-2015 | 10,9 jaar |
| 97-MG-XK | BMW | R 1200 | € 24.756 | 26-07-2016 | 9,8 jaar |
| 97-MJ-XK | Honda | CB1000R | Onbekend | 02-08-2018 | 17,9 jaar |
| 97-MK-XK | Honda | RC 46 | Onbekend | 25-06-2019 | 23,8 jaar |
| 97-ML-XK | Yamaha | MTT850 | € 11.899 | 13-06-2020 | 8,1 jaar |
| 97-MN-XK | Kawasaki | Vulcan S | € 8.297 | 12-06-2021 | 11,1 jaar |
| 97-MP-XK | KTM | 890 Duke | € 9.000 | 12-01-2022 | 4,4 jaar |
| 97-MR-XK | BMW | K 1200 | Onbekend | 31-08-2022 | 20,1 jaar |
| 97-MS-XK | Piaggio | Piaggio | Onbekend | 08-06-2023 | 18 jaar |
| 97-MT-XK | Kawasaki | Z 900 | € 10.899 | 03-04-2024 | 2,2 jaar |
| 97-MV-XK | Cfmoto | 450MT | € 7.799 | 08-11-2024 | 1,6 jaar |
| 97-MX-XK | Aprilia | Tuono | € 7.199 | 30-06-2025 | 0,9 jaar |
| 97-MZ-XK | Benelli | Leoncino | € 7.419 | 21-03-2026 | 0,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 24.680 en/of een gewicht van ± 311 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW K 1600 | € 26.400 | 234 cm | 98 cm | 310 kg |
| Yamaha V Max | € 23.900 | - | - | 300 kg |
| Triumph Rocket 3 R | € 26.700 | 237 cm | 92 cm | 310 kg |
| Indian Motorcycle Indian Chief Bobber Dark Horse | € 24.800 | 230 cm | 99 cm | 330 kg |
| Yamaha VMX 17 | € 23.600 | - | - | 300 kg |
| BMW R 1250 | € 23.100 | 221 cm | 90 cm | 290 kg |
| Honda GL 1800 | € 25.600 | - | - | 330 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.