92-MF-XK
Er rijden momenteel 101 Harley-Davidson Flstfb's rond in Nederland. Deze Flstfb komt uit het jaar 2010 en is nu 15 jaren, 10 maanden en 30 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 25 maart 2023, dus sinds 3 jaren, 2 maanden en 6 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Flstfb rijden er nog 101 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 2009 en januari 2021. De nieuwwaarde ligt tussen de € 10.862 en € 42.323, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 24.680 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Flstfb is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 18 juni 2015. Het voertuig was toen 4 jaren, 11 maanden en 18 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Flstfb voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Flstfb | 2010
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Flstfb |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 3.084 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 56 kW (76 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1585cc (1,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 juli 2010 |
| Leeftijd | 15 jaren, 10 maanden en 30 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 25 maart 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 jaren, 2 maanden en 6 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 18 juni 2015. Het voertuig was toen 4 jaren, 11 maanden en 18 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 219 kg |
| Massa rijklaar | 330 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,63 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type FS2 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2022 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 80 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 93 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 93 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Flstfb voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 92-MF-XK - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
92-MF-XK
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 92-MB-XK | Buell | XB9 | Onbekend | 31-10-2012 | 19 jaar |
| 92-MD-XK | Harley-Davidson | 1200 Custom | € 13.075 | 05-04-2014 | 12,2 jaar |
| 92-MF-XB | Harley-Davidson | Flstfb | Onbekend | 23-01-2017 | 15,9 jaar |
| 92-MF-XF | Suzuki | SV 650 | Onbekend | 08-06-2015 | 21,3 jaar |
| 92-MF-XH | Yamaha | MT 07 | € 6.999 | 11-06-2015 | 11 jaar |
| 92-MF-XJ | Yamaha | XC 115S | € 2.498 | 13-06-2015 | 11 jaar |
| 92-MF-XK | Harley-Davidson | Flstfb | Onbekend | 18-06-2015 | 15,9 jaar |
| 92-MF-XL | Kawasaki | Z300 ABS | € 4.066 | 20-06-2015 | 11 jaar |
| 92-MF-XN | Harley-Davidson | Street Glide | € 30.180 | 20-06-2015 | 11 jaar |
| 92-MF-XR | Suzuki | AN 400 | Onbekend | 17-06-2015 | 21,9 jaar |
| 92-MF-XS | Ducati | M695 | Onbekend | 02-12-2015 | 19,3 jaar |
| 92-MF-XT | Triumph | Street Triple | € 9.590 | 01-07-2015 | 10,9 jaar |
| 92-MF-XV | Honda | CB1300SA | Onbekend | 04-07-2015 | 17,2 jaar |
| 92-MF-XX | Harley-Davidson | XL1200N Nighster | Onbekend | 26-06-2015 | 18,9 jaar |
| 92-MG-XK | BMW | R 1200 | € 22.345 | 27-07-2016 | 9,8 jaar |
| 92-MH-XK | Triumph | Bonneville T 120 | € 13.950 | 03-08-2017 | 8,8 jaar |
| 92-MJ-XK | Yamaha | MTN690 | Onbekend | 26-07-2018 | 8,3 jaar |
| 92-MK-XK | BMW | F 800 | € 15.936 | 25-06-2019 | 8,8 jaar |
| 92-ML-XK | Kawasaki | ER-6N ABS | Onbekend | 24-11-2020 | 17 jaar |
| 92-MN-XK | Energica | Ego | € 37.847 | 12-04-2021 | 8,2 jaar |
| 92-MP-XK | Suzuki | SFV 650 | € 7.998 | 11-03-2022 | 13,2 jaar |
| 92-MR-XK | BMW | S 1000 | € 19.702 | 06-09-2022 | 3,7 jaar |
| 92-MS-XK | Yamaha | MTN690 | € 7.599 | 20-06-2023 | 5,8 jaar |
| 92-MT-XK | Suzuki | GSX 800 | € 9.699 | 27-03-2024 | 2,2 jaar |
| 92-MV-XK | Kawasaki | Vulcan S | € 9.499 | 04-12-2024 | 1,5 jaar |
| 92-MX-XK | Harley-Davidson | Cvo Road Glide | € 57.795 | 11-07-2025 | 0,9 jaar |
| 92-MZ-XK | BMW | R 1300 | € 32.171 | 02-04-2026 | Nieuw |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 24.680 en/of een gewicht van ± 219 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW S 1000 | € 25.300 | 217 cm | 85 cm | 220 kg |
| Ducati Multistrada 1200 | € 24.000 | 220 cm | 99 cm | 240 kg |
| Ducati Streetfighter | € 25.000 | 213 cm | 83 cm | 200 kg |
| Ducati Diavel | € 24.300 | 228 cm | 86 cm | 240 kg |
| Ducati Multistrada 1260 | € 23.700 | 227 cm | 99 cm | 240 kg |
| Ducati XDiavel | € 25.400 | 230 cm | 93 cm | 240 kg |
| KTM 1390 Super Duke R | € 25.000 | 212 cm | 84 cm | 210 kg |
| Triumph Tiger 1200 Gt PRO | € 23.800 | 225 cm | 98 cm | 230 kg |
| KTM 1290 Super Adventure | € 23.100 | 230 cm | 92 cm | 240 kg |
| Triumph Tiger 1200 Rally PRO | € 25.000 | 227 cm | 98 cm | 240 kg |
| Ducati Panigale V2 | € 22.300 | 209 cm | 76 cm | 200 kg |
| Triumph Tiger 1200 Gt Explorer | € 25.800 | 226 cm | 98 cm | 240 kg |
| Ducati Multistrada V4 S | € 24.600 | 238 cm | 101 cm | 240 kg |
| BMW R 1300 RS | € 25.400 | 214 cm | 81 cm | 240 kg |
| BMW R NineT | € 22.800 | 211 cm | 87 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z H2 | € 23.000 | 209 cm | 82 cm | 230 kg |
| BMW R 12 | € 24.300 | 213 cm | 87 cm | 210 kg |
| BMW R 1300 R | € 25.100 | 213 cm | 83 cm | 230 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-10R | € 23.000 | 209 cm | 75 cm | 200 kg |
| BMW R 12 G/S | € 22.500 | 226 cm | 94 cm | 220 kg |
| Ducati Multistrada V4 | € 24.900 | 241 cm | 102 cm | 240 kg |
| MV Agusta Turismo Veloce | € 23.100 | 213 cm | 91 cm | 230 kg |
| M.v. Agusta F4 | € 26.500 | 203 cm | 68 cm | 210 kg |
| Kawasaki Ninja H2 | € 24.000 | 209 cm | 77 cm | 230 kg |
| Ducati DesertX | € 24.600 | 239 cm | 96 cm | 220 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.