91-ML-VP
Er rijden momenteel 101 Harley-Davidson Flstfb's rond in Nederland. Deze Flstfb komt uit het jaar 2011 en is nu 14 jaren, 10 maanden en 30 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 28 maart 2025, dus sinds 1 jaar, 2 maanden en 3 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Flstfb rijden er nog 101 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 2009 en januari 2021. De nieuwwaarde ligt tussen de € 10.862 en € 42.323, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 24.680 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Flstfb bedraagt € 23.693 incl. BTW en BPM, deze Harley-Davidson Flstfb is daardoor € 987 goedkoper dan gemiddeld.
Je trekt met deze Harley-Davidson geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 179 km/uur. Deze Harley-Davidson Flstfb is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij hoort bij de 33.6% traagste motoren in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 4 juni 2020. Het voertuig was toen 8 jaren, 11 maanden en 5 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Flstfb voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Flstfb | 2011
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Flstfb |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Topsnelheid | 179 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 23.693 |
| Bruto BPM | € 3.140 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 54 kW (73 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1584cc (1,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 juli 2011 |
| Leeftijd | 14 jaren, 10 maanden en 30 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 28 maart 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 2 maanden en 3 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 4 juni 2020. Het voertuig was toen 8 jaren, 11 maanden en 5 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 325 kg |
| Massa rijklaar | 332 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 194 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 526 kg |
| Technische max massa voertuig | 526 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,64 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type FS2 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 90 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 90 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Flstfb voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 91-ML-VP - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
91-ML-VP
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 91-MB-VP | BMW | F 800 | € 13.723 | 28-09-2012 | 13,7 jaar |
| 91-MF-VP | Kawasaki | Vulcan S | € 6.060 | 05-06-2015 | 11 jaar |
| 91-MG-VP | Honda | NC750XA | € 8.299 | 07-07-2016 | 9,9 jaar |
| 91-MH-VP | Kawasaki | Z1000 ABS | Onbekend | 16-02-2019 | 13,2 jaar |
| 91-MJ-VP | Aprilia | RSV4RF | Onbekend | 11-07-2018 | 8,9 jaar |
| 91-MK-VP | KTM | 1290 Super Duke R | € 19.399 | 25-06-2019 | 6,9 jaar |
| 91-ML-VB | Piaggio | Vespa GTS | € 6.169 | 10-06-2020 | 6 jaar |
| 91-ML-VD | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 17-09-2020 | 17 jaar |
| 91-ML-VF | Piaggio | Vespa GTS | € 6.669 | 29-05-2020 | 6 jaar |
| 91-ML-VG | Ducati | Monster 1200 | € 14.715 | 05-10-2020 | 12 jaar |
| 91-ML-VH | Kawasaki | Versys 650 | € 8.299 | 30-05-2020 | 6 jaar |
| 91-ML-VK | Kawasaki | Z900RS | € 12.999 | 02-06-2020 | 6 jaar |
| 91-ML-VL | Yamaha | XT 1200 | € 15.999 | 17-04-2021 | 15,2 jaar |
| 91-ML-VN | BMW | F 900 | € 16.738 | 09-06-2020 | 6 jaar |
| 91-ML-VP | Harley-Davidson | Flstfb | € 23.693 | 04-06-2020 | 14,9 jaar |
| 91-ML-VR | Yamaha | MTM690 | € 9.599 | 18-06-2020 | 6 jaar |
| 91-ML-VS | Honda | NC750XA | € 7.298 | 24-02-2021 | 8,9 jaar |
| 91-ML-VT | Harley-Davidson | Iron 883 | € 12.410 | 06-06-2020 | 6 jaar |
| 91-ML-VV | Piaggio | € 5.894 | 23-06-2020 | 11,2 jaar | |
| 91-ML-VX | Honda | CB500XA | € 7.799 | 06-06-2020 | 6 jaar |
| 91-ML-VZ | Harley-Davidson | Flstfi | Onbekend | 19-08-2020 | 22,3 jaar |
| 91-MP-VP | KTM | 350 EXC | € 13.590 | 13-01-2022 | 4,4 jaar |
| 91-MR-VP | Suzuki | GSX-R 600 | Onbekend | 16-08-2022 | 21,9 jaar |
| 91-MS-VP | Kawasaki | Z 900 | € 10.899 | 03-06-2023 | 3 jaar |
| 91-MT-VP | Suzuki | GSX 800 | € 9.699 | 22-03-2024 | 2,2 jaar |
| 91-MV-VP | BMW | R 1300 | € 22.693 | 28-02-2025 | 2,2 jaar |
| 91-MX-VP | Suzuki | DL 800 | € 12.399 | 14-06-2025 | 1 jaar |
| 91-MZ-VP | Kawasaki | Z1000SX ABS | € 14.497 | 07-03-2026 | 11,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 24.680 en/of een gewicht van ± 325 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW K 1600 | € 26.300 | 234 cm | 98 cm | 350 kg |
| Yamaha V Max | € 24.800 | - | - | 300 kg |
| Triumph Rocket 3 R | € 26.700 | 237 cm | 92 cm | 310 kg |
| Indian Motorcycle Indian Chief Bobber Dark Horse | € 24.800 | 230 cm | 99 cm | 330 kg |
| Indian Motorcycle Chief Vintage | € 25.700 | 263 cm | 101 cm | 350 kg |
| Yamaha VMX 17 | € 23.600 | - | - | 300 kg |
| Honda GL 1800 | € 25.600 | - | - | 330 kg |
| Indian Chief | € 26.400 | - | - | 350 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.