76-ML-NP
Er rijden momenteel 101 Harley-Davidson Flstfb's rond in Nederland. Deze Flstfb komt uit het jaar 2013 en is nu 12 jaren, 10 maanden en 26 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 29 juni 2023, dus sinds 2 jaren, 10 maanden en 27 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 1 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Flstfb rijden er nog 101 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 2009 en januari 2021. De nieuwwaarde ligt tussen de € 10.862 en € 42.323, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 24.680 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Flstfb bedraagt € 34.890 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Harley-Davidson Flstfb € 10.210 duurder dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 5 maart 2020. Het voertuig was toen 6 jaren, 8 maanden en 6 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Flstfb voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Flstfb | 2013
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Flstfb |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | € 34.890 |
| Bruto BPM | € 4.640 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 57 kW (77 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1688cc (1,7 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 2013 |
| Leeftijd | 12 jaren, 10 maanden en 26 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 29 juni 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 10 maanden en 27 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 5 maart 2020. Het voertuig was toen 6 jaren, 8 maanden en 6 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 309 kg |
| Massa rijklaar | 316 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 210 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 526 kg |
| Technische max massa voertuig | 526 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,67 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen framebuis by balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Flstfb voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 76-ML-NP - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
76-ML-NP
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 76-MB-NP | BMW | F 650 | € 10.744 | 08-05-2012 | 14,1 jaar |
| 76-MD-NP | Yamaha | MT 01 | Onbekend | 23-08-2013 | 21 jaar |
| 76-MG-NP | KTM | 1290 Superduke GT | € 20.450 | 07-04-2016 | 10,1 jaar |
| 76-MH-NP | Suzuki | DL 650 | € 9.499 | 28-06-2017 | 8,9 jaar |
| 76-MJ-NP | Triumph | Speedmaster | Onbekend | 04-05-2018 | 17,4 jaar |
| 76-MK-NP | Honda | Z125MA | € 4.499 | 22-04-2019 | 7,1 jaar |
| 76-ML-NB | Yamaha | SE02 | Onbekend | 02-09-2021 | 26,9 jaar |
| 76-ML-ND | BMW | F 800 | € 10.099 | 20-06-2020 | 12,6 jaar |
| 76-ML-NF | Honda | CRF1100D | € 17.799 | 25-02-2020 | 6,3 jaar |
| 76-ML-NG | Yamaha | MT 09 | € 10.997 | 16-04-2020 | 10,5 jaar |
| 76-ML-NH | BMW | R 1250 | € 21.262 | 03-04-2020 | 6,1 jaar |
| 76-ML-NJ | Kawasaki | Z 900 | € 10.099 | 28-02-2020 | 6,2 jaar |
| 76-ML-NK | Yamaha | MTN690 | € 7.599 | 29-02-2020 | 6,2 jaar |
| 76-ML-NL | BMW | C 400 | € 10.564 | 03-03-2020 | 6,2 jaar |
| 76-ML-NN | KTM | 1290 Super Duke GT | € 21.900 | 07-03-2020 | 6,2 jaar |
| 76-ML-NP | Harley-Davidson | Flstfb | € 34.890 | 05-03-2020 | 12,9 jaar |
| 76-ML-NR | BMW | F 750 | € 14.739 | 02-03-2020 | 7,2 jaar |
| 76-ML-NS | Kawasaki | Z 900 | € 10.099 | 06-03-2020 | 6,2 jaar |
| 76-ML-NT | Harley-Davidson | Fat Boy | € 26.090 | 07-03-2020 | 6,2 jaar |
| 76-ML-NV | Harley-Davidson | 1200 Custom | € 14.099 | 11-07-2020 | 9,3 jaar |
| 76-ML-NX | Yamaha | MT 07 | € 7.600 | 15-03-2020 | 9,4 jaar |
| 76-ML-NZ | KTM | 1290 Superduke R | € 18.133 | 05-03-2020 | 9,5 jaar |
| 76-MN-NP | Triumph | Explorer XRT | € 21.300 | 18-09-2021 | 8,6 jaar |
| 76-MP-NP | Royal Enfield | Interceptor | € 8.199 | 10-09-2021 | 4,7 jaar |
| 76-MR-NP | Honda | CB500XA | € 6.999 | 20-08-2022 | 9 jaar |
| 76-MS-NP | Yamaha | XVS 950 | € 10.698 | 04-04-2023 | 8,1 jaar |
| 76-MT-NP | BMW | F 800 | € 11.554 | 21-12-2023 | 14,4 jaar |
| 76-MV-NP | Suzuki | DL 1000 | € 12.998 | 16-03-2025 | 12 jaar |
| 76-MX-NP | Yamaha | XTZ 660 | Onbekend | 22-04-2025 | 31,8 jaar |
| 76-MZ-NP | Yamaha | FJR 1300 | Onbekend | 11-12-2025 | 22,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 24.680 en/of een gewicht van ± 309 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW K 1600 | € 26.400 | 234 cm | 98 cm | 310 kg |
| Yamaha V Max | € 23.900 | - | - | 300 kg |
| Indian Chief | € 25.400 | - | - | 280 kg |
| Triumph Rocket 3 R | € 26.700 | 237 cm | 92 cm | 310 kg |
| Indian Motorcycle Indian Chief Bobber Dark Horse | € 24.800 | 230 cm | 99 cm | 330 kg |
| Yamaha VMX 17 | € 23.600 | - | - | 300 kg |
| BMW R 1250 | € 23.100 | 221 cm | 90 cm | 290 kg |
| Honda GL 1800 | € 25.600 | - | - | 330 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.