14-MK-HD
Er rijden momenteel 101 Harley-Davidson Flstfb's rond in Nederland. Deze Flstfb komt uit het jaar 2013 en is nu 12 jaren, 10 maanden en 28 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 juli 2019, dus sinds 6 jaren, 10 maanden en 15 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 1 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Flstfb rijden er nog 101 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 2009 en januari 2021. De nieuwwaarde ligt tussen de € 10.862 en € 42.323, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 24.680 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Flstfb is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 14 januari 2019. Het voertuig was toen 5 jaren, 6 maanden en 17 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Flstfb voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Flstfb | 2013
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Flstfb |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 3.203 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 57 kW (77 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1688cc (1,7 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 2013 |
| Leeftijd | 12 jaren, 10 maanden en 28 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 13 juli 2019 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 jaren, 10 maanden en 15 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 14 januari 2019. Het voertuig was toen 5 jaren, 6 maanden en 17 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 355 kg |
| Massa rijklaar | 362 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,69 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. by balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2019 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Flstfb voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 14-MK-HD - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
14-MK-HD
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 14-MB-HD | Piaggio | M57 | € 2.179 | 01-02-2012 | 14,3 jaar |
| 14-MD-HD | BMW | R 1100 | Onbekend | 06-07-2013 | 32,3 jaar |
| 14-MF-HD | BMW | R 1200 | € 22.921 | 15-08-2014 | 11,8 jaar |
| 14-MJ-HD | Ducati | Monster 696 | Onbekend | 12-04-2018 | 18 jaar |
| 14-MK-HB | Honda | CBF600SA | Onbekend | 11-01-2019 | 22 jaar |
| 14-MK-HD | Harley-Davidson | Flstfb | Onbekend | 14-01-2019 | 12,9 jaar |
| 14-MK-HF | Harley-Davidson | XL 883N Iron | € 8.994 | 16-02-2019 | 16,1 jaar |
| 14-MK-HG | BMW | R 1200 | € 16.949 | 17-05-2019 | 13,3 jaar |
| 14-MK-HK | Kawasaki | Z 650 | € 7.499 | 16-03-2019 | 7,2 jaar |
| 14-MK-HL | Kawasaki | ER-6N ABS | Onbekend | 16-03-2019 | 16,8 jaar |
| 14-MK-HN | BMW | C 400 | € 9.759 | 09-02-2019 | 7,3 jaar |
| 14-MK-HP | Honda | CB500FA | € 6.499 | 12-04-2019 | 12,3 jaar |
| 14-MK-HR | Triumph | Tiger | € 20.300 | 05-02-2019 | 7,3 jaar |
| 14-MK-HS | KTM | 790 Duke | € 11.225 | 22-05-2019 | 8,2 jaar |
| 14-MK-HT | Santee | Longneck | Onbekend | 28-01-2019 | 26,3 jaar |
| 14-MK-HV | Indian Motorcycle | Scout Bobber | € 16.490 | 08-02-2019 | 7,3 jaar |
| 14-MK-HX | KTM | 450 EXC | € 12.350 | 09-02-2019 | 7,3 jaar |
| 14-MK-HZ | Ducati | 959 Panigale | € 21.890 | 07-02-2019 | 7,3 jaar |
| 14-ML-HD | Moto Guzzi | V7 Stone | € 13.120 | 21-10-2019 | 11 jaar |
| 14-MN-HD | Triumph | Bonneville Bobber | € 22.400 | 09-09-2020 | 5,7 jaar |
| 14-MP-HD | BMW | S 1000 | € 18.098 | 17-06-2021 | 10,1 jaar |
| 14-MR-HD | Yamaha | MT 07 | € 7.599 | 09-04-2022 | 7,1 jaar |
| 14-MS-HD | Honda | SH350A | € 6.305 | 26-01-2023 | 3,3 jaar |
| 14-MT-HD | Piaggio | Beverly 350 | € 5.675 | 12-10-2023 | 13,3 jaar |
| 14-MV-HD | BMW | F 900 | € 20.592 | 12-06-2024 | 2 jaar |
| 14-MX-HD | Suzuki | DL 800 | € 11.699 | 09-04-2025 | 1,1 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 24.680 en/of een gewicht van ± 355 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW K 1200 | € 23.500 | 248 cm | 92 cm | 380 kg |
| Indian Motorcycle Chief Vintage | € 25.700 | 263 cm | 101 cm | 350 kg |
| Triumph Rocket Iii Touring | € 23.200 | 260 cm | 10 cm | 380 kg |
| Honda GL 1800 | € 25.600 | - | - | 330 kg |
| Indian Motorcycle Indian Chief Bobber Dark Horse | € 26.500 | 229 cm | 99 cm | 330 kg |
| Indian Chief | € 26.400 | - | - | 350 kg |
| BMW K 1600 | € 26.100 | - | - | 350 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.