MZ-LT-35
Er rijden momenteel 1.707 Harley-Davidson Flstf Fat Boy's rond in Nederland. Deze Flstf Fat Boy komt uit het jaar 2011 en is nu 15 jaren, 1 maand en 26 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 27 maart 2024, dus sinds 2 jaren, 1 maand en 29 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Flstf Fat Boy rijden er in dezelfde variant (L5F) nog 222 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2007 en mei 2013. De nieuwwaarde ligt tussen de € 22.895 en € 24.570, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 23.241 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Flstf Fat Boy bedraagt € 23.295 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Harley-Davidson Flstf Fat Boy € 54 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Flstf Fat Boy voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Flstf Fat Boy | 2011
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Flstf Fat Boy |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 185 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 23.295 |
| Bruto BPM | € 3.085 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 56 kW (76 pk) |
| Continue vermogen | 56 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 5 |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1585cc (1,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 maart 2011 |
| Leeftijd | 15 jaren, 1 maand en 26 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 27 maart 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 1 maand en 29 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 313 kg |
| Massa rijklaar | 330 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 196 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 526 kg |
| Technische max massa voertuig | 526 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,64 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type FS2 | |
| Variant L5F | |
| Uitvoering GFABBO | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2002/24*0002*22 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen framebuis onder balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 93 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 93 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Flstf Fat Boy voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MZ-LT-35 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MZ-LT-35
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MZ-LD-35 | Triumph | Street Triple | € 8.990 | 19-03-2011 | 15,2 jaar |
| MZ-LF-35 | Honda | CB1000RA | € 13.199 | 30-03-2011 | 15,2 jaar |
| MZ-LG-35 | BMW | R 1200 | € 19.691 | 23-03-2011 | 15,2 jaar |
| MZ-LH-35 | Suzuki | GSR 600 | Onbekend | 22-03-2011 | 17,3 jaar |
| MZ-LJ-35 | BMW | F 650 | Onbekend | 17-03-2011 | 16,9 jaar |
| MZ-LL-35 | Yamaha | XT 660 | € 8.498 | 31-03-2011 | 15,2 jaar |
| MZ-LN-35 | Yamaha | R1 | Onbekend | 18-03-2011 | 26,9 jaar |
| MZ-LP-35 | Honda | VFR1200FD | € 18.490 | 09-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-LR-35 | Harley-Davidson | Flhrc Road King Classic | € 25.795 | 21-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-LT-30 | Suzuki | GSR 600 | € 8.490 | 25-03-2011 | 15,2 jaar |
| MZ-LT-31 | Suzuki | UH 200 | € 4.000 | 25-03-2011 | 15,2 jaar |
| MZ-LT-32 | Harley-Davidson | XL 883N Iron | € 9.395 | 12-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-LT-33 | Zündapp | KS 125 Sport | Onbekend | 23-03-2011 | 50,9 jaar |
| MZ-LT-34 | Kawasaki | Klx 450R | Onbekend | 15-04-2011 | 17,6 jaar |
| MZ-LT-35 | Harley-Davidson | Flstf Fat Boy | € 23.295 | 30-03-2011 | 15,2 jaar |
| MZ-LT-36 | Kawasaki | ER-6N ABS | € 5.930 | 26-03-2011 | 15,2 jaar |
| MZ-LT-37 | Kawasaki | Z1000 ABS | € 9.543 | 26-03-2011 | 15,2 jaar |
| MZ-LT-38 | Kawasaki | Z750 ABS | € 6.653 | 31-03-2011 | 15,2 jaar |
| MZ-LT-39 | Kawasaki | Z750R ABS | € 7.375 | 26-03-2011 | 15,2 jaar |
| MZ-LV-35 | Yamaha | RP11 | Onbekend | 13-04-2011 | 22 jaar |
| MZ-LX-35 | Triumph | Tiger 800 | € 10.490 | 01-04-2011 | 15,2 jaar |
| MZ-LZ-35 | Harley-Davidson | XL 1200X Forty-eight | € 12.105 | 15-04-2011 | 15,1 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 23.241 en/of een gewicht van ± 313 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha FJR 1300 | € 20.900 | 223 cm | 75 cm | 290 kg |
| Yamaha V Max | € 23.900 | - | - | 300 kg |
| Indian Motorcycle Indian Chief Bobber Dark Horse | € 22.800 | 229 cm | 92 cm | 310 kg |
| Triumph Rocket Iii Classic | € 22.200 | - | - | 330 kg |
| Yamaha VMX 17 | € 23.600 | - | - | 300 kg |
| Indian Motorcycle Chief Vintage | € 25.200 | 263 cm | 100 cm | 340 kg |
| BMW R 1250 | € 23.100 | 221 cm | 90 cm | 290 kg |
| BMW R 1200 | € 21.000 | 232 cm | 187 cm | 310 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.