MY-92-RG
Er rijden momenteel 1.707 Harley-Davidson Flstf Fat Boy's rond in Nederland. Deze Flstf Fat Boy komt uit het jaar 1989 en is nu 36 jaren, 8 maanden en 10 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 30 maart 1998, dus sinds 28 jaren, 1 maand en 26 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Harley-Davidson Flstf Fat Boy rijden er nog 1.264 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 1989 en maart 2013. De nieuwwaarde ligt tussen de € 23.693 en € 23.993, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 23.843 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Flstf Fat Boy is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 30 maart 1998. Het voertuig was toen 8 jaren, 6 maanden en 15 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Flstf Fat Boy voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Flstf Fat Boy | 1989
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Flstf Fat Boy |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 35 kW (48 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1340cc (1,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 15 september 1989 |
| Leeftijd | 36 jaren, 8 maanden en 10 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 36 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 30 maart 1998 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 28 jaren, 1 maand en 26 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 30 maart 1998. Het voertuig was toen 8 jaren, 6 maanden en 15 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 238 kg |
| Massa rijklaar | 245 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,62 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 100 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 100 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Flstf Fat Boy voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MY-92-RG - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MY-92-RG
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MY-91-RG | Peugeot | Speedfight | Onbekend | 21-02-1998 | 28,3 jaar |
| MY-92-RB | Eigenbouw | Jelmer | Onbekend | 03-03-1998 | 28,3 jaar |
| MY-92-RD | Husqvarna | 610 TE | Onbekend | 20-02-1998 | 28,3 jaar |
| MY-92-RF | BMW | R 1100 | Onbekend | 26-02-1998 | 28,3 jaar |
| MY-92-RG | Harley-Davidson | Flstf Fat Boy | Onbekend | 30-03-1998 | 36,7 jaar |
| MY-92-RH | Honda | VT750C2 | Onbekend | 21-02-1998 | 28,3 jaar |
| MY-92-RK | Yamaha | YZF R1 | Onbekend | 26-02-1998 | 28,3 jaar |
| MY-92-RP | Yamaha | YZF R1 | Onbekend | 25-02-1998 | 28,3 jaar |
| MY-92-RR | Harley-Davidson | Xlh 1200 Custom | Onbekend | 20-03-1998 | 28,2 jaar |
| MY-92-RS | Suzuki | GSX 600 | Onbekend | 07-03-1998 | 28,2 jaar |
| MY-92-RV | Suzuki | NP 41 B | Onbekend | 05-03-1998 | 32,3 jaar |
| MY-92-RX | Suzuki | 1500 Intruder LC | Onbekend | 04-03-1998 | 28,2 jaar |
| MY-92-RY | Honda | VFR800 | Onbekend | 21-03-1998 | 28,2 jaar |
| MY-92-RZ | Yamaha | YZF R1 | Onbekend | 04-03-1998 | 28,2 jaar |
| MY-96-RG | Yamaha | 3 RG | Onbekend | 23-02-1998 | 35,1 jaar |
| MY-97-RG | Honda | NX 650 | Onbekend | 20-02-1998 | 38 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 23.843 en/of een gewicht van ± 238 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | € 22.600 | 226 cm | 100 cm | 260 kg |
| BMW R 1250 | € 23.200 | 221 cm | 90 cm | 240 kg |
| BMW S 1000 | € 23.000 | 217 cm | 85 cm | 220 kg |
| Ducati Multistrada 1200 | € 23.500 | 229 cm | 99 cm | 260 kg |
| Ducati Multistrada 1260 | € 23.600 | 234 cm | 99 cm | 260 kg |
| Ducati Diavel | € 23.800 | 228 cm | 86 cm | 240 kg |
| Triumph Tiger 1200 Gt PRO | € 23.800 | 225 cm | 98 cm | 230 kg |
| KTM 1290 Super Adventure | € 23.100 | 230 cm | 92 cm | 240 kg |
| Suzuki GSX1300R | € 21.600 | 219 cm | 74 cm | 260 kg |
| Honda CRF1100D4 | € 23.000 | 231 cm | 96 cm | 250 kg |
| Triumph Tiger 1200 XCA | € 23.900 | 223 cm | 93 cm | 260 kg |
| Triumph Tiger 1200 Rally PRO | € 25.000 | 227 cm | 98 cm | 240 kg |
| Kawasaki Ninja H2 | € 24.000 | 214 cm | 78 cm | 250 kg |
| Ducati XDiavel | € 24.800 | 230 cm | 93 cm | 240 kg |
| Triumph Tiger 1200 Gt Explorer | € 25.800 | 226 cm | 98 cm | 240 kg |
| Ducati Multistrada V4 S | € 24.600 | 238 cm | 101 cm | 240 kg |
| Triumph Tiger 1200 XRT | € 22.100 | 223 cm | 93 cm | 260 kg |
| BMW R 1300 RS | € 25.400 | 214 cm | 81 cm | 240 kg |
| BMW R NineT | € 22.800 | 211 cm | 87 cm | 210 kg |
| Triumph Explorer XCA | € 21.500 | 223 cm | 93 cm | 260 kg |
| Kawasaki Z H2 | € 23.000 | 209 cm | 82 cm | 230 kg |
| BMW R 1300 R | € 25.100 | 213 cm | 83 cm | 230 kg |
| BMW R 12 G/S | € 22.500 | 226 cm | 94 cm | 220 kg |
| Triumph Tiger | € 22.500 | 225 cm | 98 cm | 250 kg |
| Ducati Multistrada V4 | € 24.900 | 241 cm | 102 cm | 240 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.