MX-PG-03
Er rijden momenteel 1.707 Harley-Davidson Flstf Fat Boy's rond in Nederland. Deze Flstf Fat Boy komt uit het jaar 2007 en is nu 19 jaren, 1 maand en 24 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 september 2018, dus sinds 7 jaren, 8 maanden en 24 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Flstf Fat Boy rijden er nog 1.264 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 1989 en maart 2013. De nieuwwaarde ligt tussen de € 23.693 en € 23.993, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 23.843 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Flstf Fat Boy is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 14 februari 2014. Het voertuig was toen 6 jaren, 10 maanden en 15 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Flstf Fat Boy voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Flstf Fat Boy | 2007
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Flstf Fat Boy |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 3.111 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 54 kW (73 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1584cc (1,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 april 2007 |
| Leeftijd | 19 jaren, 1 maand en 24 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 1 september 2018 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 jaren, 8 maanden en 24 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 14 februari 2014. Het voertuig was toen 6 jaren, 10 maanden en 15 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 313 kg |
| Massa rijklaar | 330 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,64 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen framebuis onder balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2018 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 93 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 93 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Flstf Fat Boy voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MX-PG-03 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MX-PG-03
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MX-PB-03 | Tisong | Swift | Onbekend | 09-07-2010 | 15,9 jaar |
| MX-PD-03 | BMW | F 800 | Onbekend | 31-05-2010 | 20,1 jaar |
| MX-PF-03 | Honda | CBF600NA | € 7.925 | 06-05-2010 | 16,1 jaar |
| MX-PG-01 | Yamaha | RP11 | Onbekend | 01-05-2010 | 21,1 jaar |
| MX-PG-02 | Moto Guzzi | LP | Onbekend | 09-07-2010 | 17,1 jaar |
| MX-PG-03 | Harley-Davidson | Flstf Fat Boy | Onbekend | 14-02-2014 | 19,2 jaar |
| MX-PG-04 | BMW | R 1200 | Onbekend | 29-05-2010 | 19,7 jaar |
| MX-PG-05 | BMW | R 1200 | € 16.464 | 17-06-2010 | 15,9 jaar |
| MX-PG-06 | BMW | K 1300 | € 19.413 | 07-05-2010 | 16,1 jaar |
| MX-PG-07 | BMW | R 1200 | € 19.724 | 29-04-2010 | 16,1 jaar |
| MX-PG-08 | BMW | R 1200 | € 20.609 | 01-05-2010 | 16,1 jaar |
| MX-PH-03 | Honda | CBF600SA | € 1.018 | 26-06-2010 | 15,9 jaar |
| MX-PJ-03 | Honda | CBF1000A | Onbekend | 03-09-2010 | 18,7 jaar |
| MX-PL-03 | Royal Enfield | Classic | € 6.950 | 12-05-2010 | 16 jaar |
| MX-PN-03 | Harley-Davidson | Electra Glide | Onbekend | 29-04-2010 | 37,9 jaar |
| MX-PP-03 | BMW | F 650 | Onbekend | 29-04-2010 | 23,1 jaar |
| MX-PR-03 | BMW | F 650 | € 10.235 | 23-06-2010 | 15,9 jaar |
| MX-PS-03 | BMW | R 1200 | Onbekend | 14-05-2010 | 18,1 jaar |
| MX-PV-03 | Kawasaki | ER-6F ABS | € 6.075 | 11-05-2010 | 16 jaar |
| MX-PX-03 | Yamaha | RJ07 | Onbekend | 06-05-2010 | 22,1 jaar |
| MX-PZ-03 | BMW | R 1200 | € 20.609 | 25-05-2010 | 16 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 23.843 en/of een gewicht van ± 313 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha V Max | € 23.900 | - | - | 300 kg |
| Indian Motorcycle Indian Chief Bobber Dark Horse | € 23.600 | 230 cm | 92 cm | 310 kg |
| Triumph Rocket Iii Classic | € 22.200 | - | - | 330 kg |
| Yamaha VMX 17 | € 23.600 | - | - | 300 kg |
| Indian Motorcycle Chief Vintage | € 25.200 | 263 cm | 100 cm | 340 kg |
| BMW R 1250 | € 23.100 | 221 cm | 90 cm | 290 kg |
| Honda GL 1800 | € 25.600 | - | - | 330 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.