MX-NH-82
Er rijden momenteel 1.707 Harley-Davidson Flstf Fat Boy's rond in Nederland. Deze Flstf Fat Boy komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren, 1 maand en 6 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 augustus 2021, dus sinds 4 jaren, 9 maanden en 22 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Flstf Fat Boy rijden er in dezelfde variant (L5F) nog 222 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2007 en mei 2013. De nieuwwaarde ligt tussen de € 22.895 en € 24.570, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 23.241 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Flstf Fat Boy bedraagt € 22.895 incl. BTW en BPM, deze Harley-Davidson Flstf Fat Boy is daardoor € 346 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Flstf Fat Boy voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Flstf Fat Boy | 2010
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Flstf Fat Boy |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 185 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 22.895 |
| Bruto BPM | € 3.029 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 56 kW (76 pk) |
| Continue vermogen | 56 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 5 |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1585cc (1,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 21 april 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren, 1 maand en 6 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 5 augustus 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren, 9 maanden en 22 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 313 kg |
| Massa rijklaar | 330 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 196 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 526 kg |
| Technische max massa voertuig | 526 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,64 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type FS2 | |
| Variant L5F | |
| Uitvoering GFABBO | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2002/24*0002*19 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen framebuis onder balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 93 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 93 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Flstf Fat Boy voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MX-NH-82 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MX-NH-82
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MX-NB-82 | Yamaha | RP11 | Onbekend | 11-06-2010 | 21,3 jaar |
| MX-ND-82 | BMW | R 1200 | € 20.822 | 21-04-2010 | 16,1 jaar |
| MX-NF-82 | Honda | CBR600RR | Onbekend | 22-05-2010 | 17,1 jaar |
| MX-NG-82 | Kawasaki | Z 1000 | Onbekend | 12-06-2010 | 18,7 jaar |
| MX-NH-80 | Triumph | Street Triple R | € 9.990 | 29-04-2010 | 16,1 jaar |
| MX-NH-81 | Triumph | Tiger | € 13.690 | 29-04-2010 | 16,1 jaar |
| MX-NH-82 | Harley-Davidson | Flstf Fat Boy | € 22.895 | 21-04-2010 | 16,1 jaar |
| MX-NH-83 | Triumph | Speedmaster | € 10.540 | 22-04-2010 | 16,1 jaar |
| MX-NH-84 | Ducati | Monster 696 | € 9.790 | 23-04-2010 | 16,1 jaar |
| MX-NH-85 | Ducati | Multistrada 1200 | € 21.300 | 08-05-2010 | 16,1 jaar |
| MX-NH-86 | Ducati | 848 | € 14.790 | 29-04-2010 | 16,1 jaar |
| MX-NH-89 | Triumph | Rocket Iii Classic | € 22.190 | 26-04-2010 | 16,1 jaar |
| MX-NJ-82 | Kawasaki | Ninja ZX-6R | Onbekend | 15-04-2010 | 26,2 jaar |
| MX-NL-82 | Honda | SD02 | Onbekend | 27-04-2010 | 23 jaar |
| MX-NN-82 | BMW | R 1200 | € 18.639 | 23-04-2010 | 16,1 jaar |
| MX-NT-82 | BMW | R 1200 | € 18.792 | 27-04-2010 | 16,1 jaar |
| MX-NX-82 | BMW | R 1200 | € 20.590 | 28-04-2010 | 16,1 jaar |
| MX-NZ-82 | Ducati | Monster | Onbekend | 30-05-2014 | 27,3 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 23.241 en/of een gewicht van ± 313 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha FJR 1300 | € 20.900 | 223 cm | 75 cm | 290 kg |
| Yamaha V Max | € 23.900 | - | - | 300 kg |
| Indian Motorcycle Indian Chief Bobber Dark Horse | € 22.800 | 229 cm | 92 cm | 310 kg |
| Triumph Rocket Iii Classic | € 22.200 | - | - | 330 kg |
| Yamaha VMX 17 | € 23.600 | - | - | 300 kg |
| Indian Motorcycle Chief Vintage | € 25.200 | 263 cm | 100 cm | 340 kg |
| BMW R 1250 | € 23.100 | 221 cm | 90 cm | 290 kg |
| BMW R 1200 | € 21.000 | 232 cm | 187 cm | 310 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.