MV-22-LX
Er rijden momenteel 1.707 Harley-Davidson Flstf Fat Boy's rond in Nederland. Deze Flstf Fat Boy komt uit het jaar 1995 en is nu 30 jaren, 7 maanden en 5 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien. Deze motor rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Harley-Davidson Flstf Fat Boy rijden er nog 1.264 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 1989 en maart 2013. De nieuwwaarde ligt tussen de € 23.693 en € 23.993, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 23.843 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Flstf Fat Boy is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Flstf Fat Boy voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Flstf Fat Boy | 1995
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Flstf Fat Boy |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 2.700 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 41 kW (56 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1340cc (1,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 oktober 1995 |
| Leeftijd | 30 jaren, 7 maanden en 5 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 30 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 oktober 1995 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 30 jaren, 7 maanden en 5 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 295 kg |
| Massa rijklaar | 302 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,62 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen frameplaat by balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2007 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 97 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 97 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Flstf Fat Boy voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MV-22-LX - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MV-22-LX
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MV-21-LX | Aprilia | Moto 6.5 | Onbekend | 21-10-1995 | 30,6 jaar |
| MV-22-LB | Honda | PC800 | Onbekend | 24-04-1996 | 37,3 jaar |
| MV-22-LF | Suzuki | GSF 600 | Onbekend | 30-09-1995 | 30,7 jaar |
| MV-22-LG | Honda | Cmx 450 C | Onbekend | 04-10-1995 | 40,3 jaar |
| MV-22-LH | Yamaha | DT 80 | Onbekend | 16-01-1996 | 42,9 jaar |
| MV-22-LK | Honda | CB 750 C | Onbekend | 31-10-1995 | 44,3 jaar |
| MV-22-LL | Suzuki | GSX 750 | Onbekend | 16-03-1996 | 30,2 jaar |
| MV-22-LN | Honda | VT 600 C Shadow | Onbekend | 10-04-1996 | 33,3 jaar |
| MV-22-LR | BMW | K 100 | Onbekend | 09-03-1996 | 38,2 jaar |
| MV-22-LS | Honda | Pan European | Onbekend | 31-10-1995 | 35,3 jaar |
| MV-22-LX | Harley-Davidson | Flstf Fat Boy | Onbekend | 20-10-1995 | 30,6 jaar |
| MV-22-LZ | Honda | VT 500 C | Onbekend | 05-04-1996 | 41,3 jaar |
| MV-23-LX | Harley-Davidson | Flhr Road King | Onbekend | 21-10-1995 | 30,6 jaar |
| MV-24-LX | Moto Guzzi | California 1100 | Onbekend | 28-10-1995 | 30,6 jaar |
| MV-25-LX | Moto Guzzi | California 1100 | Onbekend | 03-11-1995 | 30,6 jaar |
| MV-27-LX | Honda | XR 250 | Onbekend | 16-11-1995 | 30,5 jaar |
| MV-29-LX | Honda | XR 250 | Onbekend | 16-11-1995 | 30,5 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 23.843 en/of een gewicht van ± 295 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | € 24.100 | 222 cm | 99 cm | 270 kg |
| BMW K 1300 | € 22.400 | 236 cm | 80 cm | 270 kg |
| Yamaha V Max | € 23.900 | - | - | 300 kg |
| Indian Motorcycle Indian Chief Bobber Dark Horse | € 23.600 | 230 cm | 92 cm | 310 kg |
| Indian Chief | € 25.400 | - | - | 280 kg |
| Yamaha VMX 17 | € 23.600 | - | - | 300 kg |
| BMW R 1250 | € 23.100 | 221 cm | 90 cm | 290 kg |
| Yamaha FJR 1300 | € 22.500 | - | - | 270 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.