MV-LZ-59
Er rijden momenteel 1.058 Harley-Davidson Flstc's rond in Nederland. Deze Flstc komt uit het jaar 2002 en is nu 24 jaren, 1 maand en 4 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 18 mei 2009, dus sinds 17 jaren en 8 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Flstc rijden er nog 646 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1987 en juni 2017. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.025 en € 36.538, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 24.624 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Flstc is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 18 mei 2009. Het voertuig was toen 7 jaren en 26 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Flstc voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Flstc | 2002
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Flstc |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 3.123 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 49 kW (67 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1450cc (1,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 april 2002 |
| Leeftijd | 24 jaren, 1 maand en 4 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 24 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 18 mei 2009 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 17 jaren en 8 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 18 mei 2009. Het voertuig was toen 7 jaren en 26 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 322 kg |
| Massa rijklaar | 329 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,64 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Flstc voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MV-LZ-59 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MV-LZ-59
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MV-LB-59 | Honda | Pan European | Onbekend | 11-05-2009 | 27,4 jaar |
| MV-LD-59 | Yamaha | XJR 1300 | Onbekend | 11-05-2009 | 17,1 jaar |
| MV-LF-59 | Honda | GL 1800 | Onbekend | 12-05-2009 | 19,4 jaar |
| MV-LG-59 | Aprilia | RR | Onbekend | 15-05-2009 | 17 jaar |
| MV-LH-59 | Suzuki | GSF 650 | Onbekend | 09-06-2009 | 17 jaar |
| MV-LJ-59 | Harley-Davidson | XL 883N Iron | Onbekend | 22-05-2009 | 17 jaar |
| MV-LL-59 | Kawasaki | VN900 Custom | Onbekend | 16-05-2009 | 17 jaar |
| MV-LN-59 | Yamaha | X City | Onbekend | 26-05-2009 | 17 jaar |
| MV-LP-59 | Ducati | M2 | Onbekend | 16-05-2009 | 25,1 jaar |
| MV-LS-59 | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 19-05-2009 | 21,3 jaar |
| MV-LV-59 | Ducati | 1198S | Onbekend | 22-05-2009 | 17 jaar |
| MV-LX-59 | Triumph | Daytona 675 | Onbekend | 29-05-2009 | 17 jaar |
| MV-LZ-50 | Piaggio | M45 | Onbekend | 26-05-2009 | 17 jaar |
| MV-LZ-51 | Piaggio | M45 | Onbekend | 23-05-2009 | 17 jaar |
| MV-LZ-53 | Kawasaki | ER-6F ABS | Onbekend | 20-05-2009 | 17 jaar |
| MV-LZ-54 | Kawasaki | ER-6F ABS | Onbekend | 20-05-2009 | 17 jaar |
| MV-LZ-55 | Kawasaki | Versys | Onbekend | 23-05-2009 | 17 jaar |
| MV-LZ-57 | Kawasaki | Z750 ABS | Onbekend | 20-05-2009 | 17 jaar |
| MV-LZ-58 | Kawasaki | Z750 ABS | Onbekend | 30-05-2009 | 17 jaar |
| MV-LZ-59 | Harley-Davidson | Flstc | Onbekend | 18-05-2009 | 24,1 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 24.624 en/of een gewicht van ± 322 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW K 1600 | € 26.300 | 234 cm | 98 cm | 350 kg |
| Yamaha V Max | € 24.800 | - | - | 300 kg |
| Triumph Rocket 3 R | € 26.700 | 237 cm | 92 cm | 310 kg |
| Indian Motorcycle Indian Chief Bobber Dark Horse | € 24.800 | 230 cm | 99 cm | 330 kg |
| Indian Motorcycle Chief Vintage | € 25.700 | 263 cm | 101 cm | 350 kg |
| Yamaha VMX 17 | € 23.600 | - | - | 300 kg |
| Triumph Rocket Iii Classic | € 22.200 | - | - | 330 kg |
| Honda GL 1800 | € 25.600 | - | - | 330 kg |
| Indian Chief | € 26.400 | - | - | 350 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.