MP-ZD-17
Er rijden momenteel 1.058 Harley-Davidson Flstc's rond in Nederland. Deze Flstc komt uit het jaar 2000 en is nu 26 jaren en 14 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 19 augustus 2008, dus sinds 17 jaren, 9 maanden en 6 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Harley-Davidson Flstc rijden er nog 646 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1987 en juni 2017. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.025 en € 36.538, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 24.624 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Flstc is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 3 juli 2006. Het voertuig was toen 6 jaren, 1 maand en 23 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Flstc voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Flstc | 2000
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Flstc |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 2.949 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 41 kW (56 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1338cc (1,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 11 mei 2000 |
| Leeftijd | 26 jaren en 14 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 26 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 19 augustus 2008 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 17 jaren, 9 maanden en 6 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 3 juli 2006. Het voertuig was toen 6 jaren, 1 maand en 23 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 290 kg |
| Massa rijklaar | 297 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,62 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen frameplaat by balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 106 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 106 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Flstc voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MP-ZD-17 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MP-ZD-17
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MP-ZD-14 | Gilera | M46 | Onbekend | 05-07-2006 | 19,9 jaar |
| MP-ZD-15 | Yamaha | RJ02 | Onbekend | 03-07-2006 | 24,2 jaar |
| MP-ZD-16 | Honda | XL1000VA | Onbekend | 03-07-2006 | 21,2 jaar |
| MP-ZD-17 | Harley-Davidson | Flstc | Onbekend | 03-07-2006 | 26,1 jaar |
| MP-ZF-17 | Suzuki | GSF 1200 | Onbekend | 12-07-2006 | 19,9 jaar |
| MP-ZG-17 | Honda | SC 35 | Onbekend | 07-07-2006 | 19,9 jaar |
| MP-ZH-17 | Kawasaki | Ninja ZX-10R | Onbekend | 11-07-2006 | 19,9 jaar |
| MP-ZN-17 | Harley-Davidson | Flstni Softail Deluxe | Onbekend | 14-07-2006 | 19,9 jaar |
| MP-ZP-17 | Skyteam | Monkey 110 | Onbekend | 11-07-2006 | 19,9 jaar |
| MP-ZT-17 | Suzuki | GSF 650 | Onbekend | 21-07-2006 | 19,9 jaar |
| MP-ZX-17 | Honda | RC 46 | Onbekend | 17-08-2006 | 24,3 jaar |
| MP-ZZ-17 | Yamaha | VM02 | Onbekend | 30-01-2007 | 27 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 24.624 en/of een gewicht van ± 290 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW R 1250 | € 24.800 | 227 cm | 98 cm | 290 kg |
| BMW K 1600 | € 26.400 | 234 cm | 98 cm | 310 kg |
| BMW R 1200 | € 24.100 | 222 cm | 99 cm | 270 kg |
| BMW K 1300 | € 22.400 | 236 cm | 80 cm | 270 kg |
| Yamaha V Max | € 23.900 | - | - | 300 kg |
| Indian Chief | € 25.400 | - | - | 280 kg |
| Triumph Rocket 3 R | € 26.700 | 237 cm | 92 cm | 310 kg |
| Indian Motorcycle Indian Chief Bobber Dark Horse | € 24.300 | 230 cm | 92 cm | 310 kg |
| Yamaha VMX 17 | € 23.600 | - | - | 300 kg |
| Yamaha FJR 1300 | € 22.500 | - | - | 270 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.