MG-HZ-82
Er rijden momenteel 1.058 Harley-Davidson Flstc's rond in Nederland. Deze Flstc komt uit het jaar 1990 en is nu 35 jaren, 10 maanden en 27 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 25 februari 2003, dus sinds 23 jaren, 3 maanden en 3 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Harley-Davidson Flstc rijden er nog 646 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1987 en juni 2017. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.025 en € 36.538, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 24.624 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Flstc is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 6 mei 2002. Het voertuig was toen 11 jaren, 10 maanden en 5 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Flstc voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Flstc | 1990
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Flstc |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 2.368 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 50 kW (68 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1338cc (1,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 juli 1990 |
| Leeftijd | 35 jaren, 10 maanden en 27 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 35 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 25 februari 2003 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 23 jaren, 3 maanden en 3 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 6 mei 2002. Het voertuig was toen 11 jaren, 10 maanden en 5 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 305 kg |
| Massa rijklaar | 312 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,61 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2008 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 96 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 96 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Flstc voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MG-HZ-82 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MG-HZ-82
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MG-HB-82 | Ducati | H2 | Onbekend | 28-03-2002 | 24,2 jaar |
| MG-HD-82 | Suzuki | SV 650 | Onbekend | 28-03-2002 | 24,2 jaar |
| MG-HF-82 | Yamaha | RN06 | Onbekend | 27-03-2002 | 24,2 jaar |
| MG-HG-82 | Honda | RC 44 | Onbekend | 23-07-2002 | 29,1 jaar |
| MG-HN-82 | Yamaha | FZS 600 | Onbekend | 29-03-2002 | 24,2 jaar |
| MG-HS-82 | Suzuki | GSX-R 1000 | Onbekend | 29-03-2002 | 24,2 jaar |
| MG-HT-82 | Yamaha | RN09 | Onbekend | 04-04-2002 | 24,2 jaar |
| MG-HX-82 | Honda | XRV 750 | Onbekend | 06-04-2002 | 24,2 jaar |
| MG-HZ-80 | Yamaha | 4 VD | Onbekend | 17-05-2002 | 30,1 jaar |
| MG-HZ-82 | Harley-Davidson | Flstc | Onbekend | 06-05-2002 | 35,9 jaar |
| MG-HZ-83 | Yamaha | 4 VD | Onbekend | 19-08-2002 | 25,1 jaar |
| MG-HZ-84 | Yamaha | VM | Onbekend | 20-04-2002 | 28,2 jaar |
| MG-HZ-85 | Harley-Davidson | F X ST | Onbekend | 27-04-2002 | 31,9 jaar |
| MG-HZ-87 | Yamaha | RJ02 | Onbekend | 31-07-2002 | 26,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 24.624 en/of een gewicht van ± 305 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW K 1600 | € 26.400 | 234 cm | 98 cm | 310 kg |
| Yamaha V Max | € 23.900 | - | - | 300 kg |
| Indian Chief | € 25.400 | - | - | 280 kg |
| Triumph Rocket 3 R | € 26.700 | 237 cm | 92 cm | 310 kg |
| Indian Motorcycle Indian Chief Bobber Dark Horse | € 24.800 | 230 cm | 99 cm | 330 kg |
| Yamaha VMX 17 | € 23.600 | - | - | 300 kg |
| Triumph Rocket Iii Classic | € 22.200 | - | - | 330 kg |
| BMW R 1250 | € 23.100 | 221 cm | 90 cm | 290 kg |
| Honda GL 1800 | € 25.600 | - | - | 330 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.