96-MN-RB
Er rijden momenteel 1.058 Harley-Davidson Flstc's rond in Nederland. Deze Flstc komt uit het jaar 2013 en is nu 12 jaren, 10 maanden en 27 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 30 juli 2022, dus sinds 3 jaren, 9 maanden en 28 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 1 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Flstc rijden er nog 646 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1987 en juni 2017. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.025 en € 36.538, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 24.624 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Flstc bedraagt € 24.993 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Harley-Davidson Flstc € 369 duurder dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 11 februari 2021. Het voertuig was toen 7 jaren, 7 maanden en 14 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Flstc voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Flstc | 2013
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Flstc |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | € 24.993 |
| Bruto BPM | € 3.272 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 62 kW (84 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1690cc (1,7 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 2013 |
| Leeftijd | 12 jaren, 10 maanden en 27 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 30 juli 2022 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 jaren, 9 maanden en 28 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 11 februari 2021. Het voertuig was toen 7 jaren, 7 maanden en 14 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 338 kg |
| Massa rijklaar | 345 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | 526 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,66 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2022 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Flstc voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 96-MN-RB - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
96-MN-RB
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 96-MB-RB | Suzuki | GSR 600 | Onbekend | 07-06-2012 | 17,2 jaar |
| 96-MD-RB | Husqvarna | TR 650 | € 5.999 | 30-10-2013 | 12,6 jaar |
| 96-MF-RB | Piaggio | M34 | Onbekend | 26-03-2015 | 22,1 jaar |
| 96-MG-RB | Suzuki | GSX 1300 | € 17.999 | 07-05-2016 | 10,1 jaar |
| 96-MH-RB | Piaggio | M45 | Onbekend | 12-05-2017 | 16,7 jaar |
| 96-MJ-RB | Suzuki | GSX-S 1000 | € 14.499 | 18-05-2018 | 8 jaar |
| 96-MK-RB | BMW | R 1200 | € 18.780 | 25-05-2019 | 8,7 jaar |
| 96-ML-RB | BMW | R 1200 | Onbekend | 23-03-2020 | 22,2 jaar |
| 96-MN-RB | Harley-Davidson | Flstc | € 24.993 | 11-02-2021 | 12,9 jaar |
| 96-MN-RD | Honda | CMX500A | € 7.458 | 18-02-2021 | 7 jaar |
| 96-MN-RF | Suzuki | VL 1500 | Onbekend | 08-02-2021 | 26,2 jaar |
| 96-MN-RG | Ducati | XDiavel | € 23.284 | 15-02-2021 | 5,3 jaar |
| 96-MN-RH | KTM | 690 SMC | € 12.900 | 11-02-2021 | 5,3 jaar |
| 96-MN-RJ | Honda | MB-8 | Onbekend | 23-02-2021 | 41,9 jaar |
| 96-MN-RK | BMW | R 1200 | € 17.649 | 24-02-2021 | 11,2 jaar |
| 96-MN-RN | Husqvarna | TE 300 | € 12.190 | 27-02-2021 | 5,2 jaar |
| 96-MN-RP | Suzuki | DL 650 | Onbekend | 01-05-2021 | 19,3 jaar |
| 96-MN-RR | KTM | 890 Duke | € 13.900 | 20-02-2021 | 5,3 jaar |
| 96-MN-RS | Yamaha | FZS 600 | Onbekend | 19-02-2021 | 23 jaar |
| 96-MN-RT | Suzuki | DL 650 | € 9.599 | 27-02-2021 | 5,2 jaar |
| 96-MN-RV | Piaggio | Vespa GTS | € 6.859 | 06-03-2021 | 5,2 jaar |
| 96-MN-RX | Kawasaki | Z 900 | € 9.999 | 01-03-2021 | 5,2 jaar |
| 96-MN-RZ | Yamaha | MT 09 | € 11.999 | 24-02-2021 | 10,1 jaar |
| 96-MP-RB | BMW | R 65 | Onbekend | 23-09-2021 | 36,4 jaar |
| 96-MR-RB | Triumph | Tiger 1200 Rally Explorer | € 26.200 | 30-06-2022 | 3,9 jaar |
| 96-MS-RB | BMW | R 1250 | € 24.023 | 20-04-2023 | 3,1 jaar |
| 96-MT-RB | Honda | NC750XD | € 10.200 | 01-03-2024 | 2,2 jaar |
| 96-MV-RB | KTM | 990 Duke | € 15.598 | 23-08-2024 | 1,8 jaar |
| 96-MX-RB | Triumph | Tiger 900 Gt PRO | € 18.495 | 16-05-2025 | 1 jaar |
| 96-MZ-RB | Segway | € 4.499 | 31-01-2026 | 0,3 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 24.624 en/of een gewicht van ± 338 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW K 1600 | € 26.300 | 234 cm | 98 cm | 350 kg |
| Triumph Rocket 3 R | € 26.700 | 237 cm | 92 cm | 310 kg |
| Indian Motorcycle Indian Chief Bobber Dark Horse | € 25.600 | 230 cm | 99 cm | 330 kg |
| Indian Motorcycle Chief Vintage | € 25.700 | 263 cm | 101 cm | 350 kg |
| Triumph Rocket Iii Classic | € 22.200 | - | - | 330 kg |
| Honda GL 1800 | € 25.600 | - | - | 330 kg |
| Indian Chief | € 26.400 | - | - | 350 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.