90-MD-GZ
Er rijden momenteel 1.058 Harley-Davidson Flstc's rond in Nederland. Deze Flstc komt uit het jaar 1996 en is nu 29 jaren, 10 maanden en 26 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 23 oktober 2019, dus sinds 6 jaren, 7 maanden en 3 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Flstc rijden er nog 646 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1987 en juni 2017. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.025 en € 36.538, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 24.624 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Flstc is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 1 mei 2013. Het voertuig was toen 16 jaren, 10 maanden en 1 dag oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Flstc voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Flstc | 1996
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Flstc |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 2.515 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 43 kW (58 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1340cc (1,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1996 |
| Leeftijd | 29 jaren, 10 maanden en 26 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 29 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 23 oktober 2019 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 jaren, 7 maanden en 3 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 1 mei 2013. Het voertuig was toen 16 jaren, 10 maanden en 1 dag oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 294 kg |
| Massa rijklaar | 304 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,61 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. frame by balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2016 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Flstc voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 90-MD-GZ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
90-MD-GZ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 90-MB-GZ | Triumph | Speed Triple R | € 17.290 | 26-01-2012 | 14,3 jaar |
| 90-MD-GB | KTM | 990 Superduke R | € 15.199 | 17-04-2013 | 13,1 jaar |
| 90-MD-GD | Kymco | K-pipe | € 1.799 | 07-12-2013 | 12,5 jaar |
| 90-MD-GG | Harley-Davidson | Flhx Street Glide | Onbekend | 19-04-2013 | 16,9 jaar |
| 90-MD-GH | Honda | NT650V | Onbekend | 17-04-2013 | 24,8 jaar |
| 90-MD-GJ | Triumph | Street Triple R | € 10.390 | 24-04-2013 | 13,1 jaar |
| 90-MD-GK | Suzuki | DL650A | € 9.300 | 26-04-2013 | 13,1 jaar |
| 90-MD-GL | BMW | K 1600 | € 27.603 | 26-04-2013 | 13,1 jaar |
| 90-MD-GP | Kreidler | K 54/503 | Onbekend | 23-04-2013 | 46,9 jaar |
| 90-MD-GR | Suzuki | GSX-R 1000 | € 17.849 | 27-04-2013 | 13,1 jaar |
| 90-MD-GS | Suzuki | DL650A | € 9.300 | 07-05-2013 | 13,1 jaar |
| 90-MD-GV | Harley-Davidson | 1200 | Onbekend | 26-04-2013 | 25 jaar |
| 90-MD-GX | Honda | NC700XA | € 7.389 | 02-05-2013 | 13,1 jaar |
| 90-MD-GZ | Harley-Davidson | Flstc | Onbekend | 01-05-2013 | 29,9 jaar |
| 90-MF-GZ | BMW | R 1150 | Onbekend | 25-02-2015 | 25 jaar |
| 90-MH-GZ | Piaggio | Aprilia Tuono 1000R | Onbekend | 18-02-2017 | 19,2 jaar |
| 90-MJ-GZ | Harley-Davidson | Fxdf Dyna Fat BOB | Onbekend | 01-02-2018 | 15,1 jaar |
| 90-MK-GZ | Kawasaki | Z 900 | € 9.599 | 15-01-2019 | 7,4 jaar |
| 90-ML-GZ | Kawasaki | Z 900 | € 9.599 | 19-10-2019 | 6,6 jaar |
| 90-MN-GZ | Kreidler | RMC | Onbekend | 28-10-2006 | 46,9 jaar |
| 90-MP-GZ | KTM | 1050 Adventure | € 14.688 | 06-12-2021 | 10,2 jaar |
| 90-MR-GZ | Piaggio | Beverly 400 | € 6.987 | 05-04-2022 | 4,9 jaar |
| 90-MS-GZ | KTM | 990 Supermoto | € 13.132 | 21-01-2023 | 15,4 jaar |
| 90-MT-GZ | BMW | R 1200 | € 17.649 | 25-04-2024 | 10,6 jaar |
| 90-MV-GZ | Honda | ADV750 | € 14.999 | 25-05-2024 | 2 jaar |
| 90-MX-GZ | KTM | 450 EXC | € 14.759 | 25-09-2025 | 1,5 jaar |
| 90-MZ-GZ | Suzuki | DL 650 | € 9.599 | 04-09-2025 | 4,3 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 24.624 en/of een gewicht van ± 294 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW K 1600 | € 26.400 | 234 cm | 98 cm | 310 kg |
| BMW R 1200 | € 24.100 | 222 cm | 99 cm | 270 kg |
| BMW K 1300 | € 22.400 | 236 cm | 80 cm | 270 kg |
| Yamaha V Max | € 23.900 | - | - | 300 kg |
| Indian Chief | € 25.400 | - | - | 280 kg |
| Triumph Rocket 3 R | € 26.700 | 237 cm | 92 cm | 310 kg |
| Indian Motorcycle Indian Chief Bobber Dark Horse | € 24.300 | 230 cm | 92 cm | 310 kg |
| Yamaha VMX 17 | € 23.600 | - | - | 300 kg |
| BMW R 1250 | € 23.100 | 221 cm | 90 cm | 290 kg |
| Yamaha FJR 1300 | € 22.500 | - | - | 270 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.