87-MN-TB
Er rijden momenteel 1.058 Harley-Davidson Flstc's rond in Nederland. Deze Flstc komt uit het jaar 2009 en is nu 16 jaren, 10 maanden en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 27 augustus 2025, dus sinds 8 maanden en 29 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Flstc rijden er nog 646 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1987 en juni 2017. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.025 en € 36.538, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 24.624 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Flstc is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 27 augustus 2025. Het voertuig was toen 16 jaren, 1 maand en 28 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Flstc voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Flstc | 2009
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Flstc |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 3.074 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 55 kW (75 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1584cc (1,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 2009 |
| Leeftijd | 16 jaren, 10 maanden en 25 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 27 augustus 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 maanden en 29 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 27 augustus 2025. Het voertuig was toen 16 jaren, 1 maand en 28 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 401 kg |
| Massa rijklaar | 408 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | 526 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,64 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Flstc voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 87-MN-TB - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
87-MN-TB
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 87-MD-TB | Ducati | Monster 696 | Onbekend | 08-03-2014 | 14,7 jaar |
| 87-MF-TB | Kawasaki | Z800 ABS | € 7.057 | 08-05-2015 | 11,1 jaar |
| 87-MG-TB | BMW | R 1200 | € 23.244 | 16-06-2016 | 9,9 jaar |
| 87-MJ-TB | Honda | CB500XA | € 7.499 | 20-06-2018 | 7,9 jaar |
| 87-MK-TB | Piaggio | M63 | € 4.868 | 17-05-2019 | 14,9 jaar |
| 87-ML-TB | BMW | R 1200 | € 17.899 | 18-05-2020 | 10,8 jaar |
| 87-MN-TB | Harley-Davidson | Flstc | Onbekend | 27-08-2025 | 16,9 jaar |
| 87-MN-TD | Beta | € 7.680 | 18-03-2021 | 5,2 jaar | |
| 87-MN-TF | Honda | CRF300LA | € 6.099 | 22-03-2021 | 5,2 jaar |
| 87-MN-TG | Triumph | Tiger 800 XC | € 11.849 | 11-03-2021 | 13,4 jaar |
| 87-MN-TH | Yamaha | MTM690 | € 8.599 | 19-03-2021 | 5,2 jaar |
| 87-MN-TJ | Honda | CB 400N | Onbekend | 12-03-2021 | 47 jaar |
| 87-MN-TK | BMW | S 1000 | € 25.518 | 19-03-2021 | 5,2 jaar |
| 87-MN-TL | KTM | 890 Adventure | € 16.500 | 20-03-2021 | 5,2 jaar |
| 87-MN-TN | Suzuki | DL 1000 | € 12.498 | 27-02-2022 | 10,7 jaar |
| 87-MN-TP | Kawasaki | Z 900 | € 9.599 | 19-03-2021 | 7,5 jaar |
| 87-MN-TR | Yamaha | MTT690 | € 9.599 | 23-03-2021 | 5,2 jaar |
| 87-MN-TS | Kawasaki | Z 650 | € 7.799 | 23-03-2021 | 5,2 jaar |
| 87-MN-TT | Kawasaki | Z 800 | € 9.788 | 02-04-2021 | 12,3 jaar |
| 87-MN-TV | Suzuki | SV 650 | € 7.599 | 26-03-2021 | 5,2 jaar |
| 87-MN-TX | Harley-Davidson | Cvo Street Glide | € 32.699 | 11-06-2021 | 8,2 jaar |
| 87-MN-TZ | Yamaha | GPD 150 | € 3.114 | 26-03-2021 | 5,2 jaar |
| 87-MP-TB | Piaggio | M25 | Onbekend | 02-11-2021 | 25,1 jaar |
| 87-MR-TB | Suzuki | GSX-S 750 | € 8.697 | 01-09-2022 | 9 jaar |
| 87-MS-TB | Suzuki | Intruder | Onbekend | 18-05-2023 | 28 jaar |
| 87-MT-TB | Triumph | Tiger 900 Gt PRO | € 18.495 | 16-03-2024 | 2,2 jaar |
| 87-MV-TB | Harley-Davidson | Sportster | € 18.322 | 13-09-2024 | 7,4 jaar |
| 87-MZ-TB | Ducati | Scrambler | € 14.989 | 19-02-2026 | 6,8 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 24.624 en/of een gewicht van ± 401 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW K 1200 | € 23.500 | 248 cm | 92 cm | 380 kg |
| Triumph Rocket Iii Touring | € 23.200 | 260 cm | 10 cm | 380 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.