71-MF-HH
Er rijden momenteel 1.058 Harley-Davidson Flstc's rond in Nederland. Deze Flstc komt uit het jaar 2007 en is nu 18 jaren, 10 maanden en 26 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 augustus 2014, dus sinds 11 jaren, 9 maanden en 14 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Flstc rijden er nog 646 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1987 en juni 2017. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.025 en € 36.538, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 24.624 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Flstc is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 13 augustus 2014. Het voertuig was toen 7 jaren, 1 maand en 13 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Flstc voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Flstc | 2007
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Flstc |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 3.275 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 53 kW (72 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1584cc (1,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 juli 2007 |
| Leeftijd | 18 jaren, 10 maanden en 26 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 13 augustus 2014 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 jaren, 9 maanden en 14 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 13 augustus 2014. Het voertuig was toen 7 jaren, 1 maand en 13 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 326 kg |
| Massa rijklaar | 340 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,65 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type FS2 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. by balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 79 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 93 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 93 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Flstc voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 71-MF-HH - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
71-MF-HH
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 71-MB-HH | Honda | VTX1300S | Onbekend | 14-06-2013 | 17,5 jaar |
| 71-MD-HH | BMW | R 1150 | Onbekend | 15-05-2013 | 25,2 jaar |
| 71-MF-HB | Harley-Davidson | Fat Boy | Onbekend | 06-08-2014 | 23,9 jaar |
| 71-MF-HD | Yamaha | YZF R125 | € 4.998 | 14-08-2014 | 11,8 jaar |
| 71-MF-HF | Suzuki | GSR 750 | € 8.999 | 19-08-2014 | 11,8 jaar |
| 71-MF-HG | BMW | R 1200 | Onbekend | 12-08-2014 | 19 jaar |
| 71-MF-HH | Harley-Davidson | Flstc | Onbekend | 13-08-2014 | 18,9 jaar |
| 71-MF-HJ | Honda | SH300A | € 5.599 | 19-08-2014 | 11,8 jaar |
| 71-MF-HK | Harley-Davidson | Flstf | Onbekend | 18-08-2014 | 24,3 jaar |
| 71-MF-HL | Yamaha | YZF R6 | Onbekend | 19-08-2014 | 25,6 jaar |
| 71-MF-HN | M.v. Agusta | F4 1000 | Onbekend | 20-08-2014 | 18,9 jaar |
| 71-MF-HP | Harley-Davidson | Flhrc | Onbekend | 22-08-2014 | 21,3 jaar |
| 71-MF-HR | Ducati | Monster 796 | € 10.550 | 04-09-2014 | 11,7 jaar |
| 71-MF-HS | Harley-Davidson | Fxstb Night Train | Onbekend | 03-09-2014 | 18,9 jaar |
| 71-MF-HT | BMW | F 650 | Onbekend | 12-09-2014 | 16 jaar |
| 71-MF-HV | BMW | R 1200 | € 22.365 | 02-10-2014 | 11,7 jaar |
| 71-MF-HX | Piaggio | € 10.958 | 19-09-2014 | 11,7 jaar | |
| 71-MF-HZ | Harley-Davidson | Street Glide | € 29.780 | 12-09-2014 | 11,7 jaar |
| 71-MG-HH | Honda | CBR500RA | € 6.999 | 26-02-2016 | 10,3 jaar |
| 71-MH-HH | Ducati | Multistrada 1200 | € 24.390 | 10-02-2017 | 9,3 jaar |
| 71-MK-HH | Honda | CB650FA | € 9.099 | 25-01-2019 | 7,3 jaar |
| 71-ML-HH | Yamaha | XTZ 690 | € 10.799 | 01-11-2019 | 6,6 jaar |
| 71-MN-HH | BMW | F 800 | € 12.248 | 14-12-2020 | 7,9 jaar |
| 71-MP-HH | BMW | R NineT | € 17.134 | 23-06-2021 | 4,9 jaar |
| 71-MR-HH | Kawasaki | Ninja 1000SX | € 15.599 | 09-04-2022 | 4,1 jaar |
| 71-MS-HH | Yamaha | XT 660 | € 8.497 | 27-01-2023 | 15,3 jaar |
| 71-MT-HH | Kawasaki | Z 650 | € 6.527 | 01-09-2023 | 7,8 jaar |
| 71-MX-HH | Kawasaki | Z 900 | € 10.699 | 13-03-2025 | 1,2 jaar |
| 71-MZ-HH | Kawasaki | Z 650 | € 7.799 | 12-09-2025 | 0,7 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 24.624 en/of een gewicht van ± 326 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW K 1600 | € 26.300 | 234 cm | 98 cm | 350 kg |
| Yamaha V Max | € 24.800 | - | - | 300 kg |
| Triumph Rocket 3 R | € 26.700 | 237 cm | 92 cm | 310 kg |
| Indian Motorcycle Indian Chief Bobber Dark Horse | € 24.800 | 230 cm | 99 cm | 330 kg |
| Indian Motorcycle Chief Vintage | € 25.700 | 263 cm | 101 cm | 350 kg |
| Yamaha VMX 17 | € 23.600 | - | - | 300 kg |
| Triumph Rocket Iii Classic | € 22.200 | - | - | 330 kg |
| Honda GL 1800 | € 25.600 | - | - | 330 kg |
| Indian Chief | € 26.400 | - | - | 350 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.