35-MF-DS
Er rijden momenteel 1.058 Harley-Davidson Flstc's rond in Nederland. Deze Flstc komt uit het jaar 2003 en is nu 22 jaren, 10 maanden en 28 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 juni 2014, dus sinds 11 jaren, 11 maanden en 15 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Flstc rijden er nog 646 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1987 en juni 2017. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.025 en € 36.538, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 24.624 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Flstc is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 13 juni 2014. Het voertuig was toen 10 jaren, 11 maanden en 14 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Flstc voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Flstc | 2003
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Flstc |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 3.052 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 48 kW (65 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1450cc (1,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 2003 |
| Leeftijd | 22 jaren, 10 maanden en 28 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 22 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 13 juni 2014 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 jaren, 11 maanden en 15 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 13 juni 2014. Het voertuig was toen 10 jaren, 11 maanden en 14 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 315 kg |
| Massa rijklaar | 332 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,64 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Flstc voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 35-MF-DS - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
35-MF-DS
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 35-MB-DS | BMW | K 1600 | € 28.121 | 12-10-2011 | 14,6 jaar |
| 35-MD-DS | Triumph | Daytona 675 | € 13.690 | 03-10-2014 | 11,7 jaar |
| 35-MF-DB | Kymco | Agility City 200 | € 2.199 | 30-05-2014 | 12 jaar |
| 35-MF-DD | Triumph | Tiger Sport | € 13.990 | 28-05-2014 | 12 jaar |
| 35-MF-DF | Ducati | Monster 1200 | € 15.290 | 30-05-2014 | 12 jaar |
| 35-MF-DH | Piaggio | € 5.619 | 05-06-2014 | 12 jaar | |
| 35-MF-DJ | Suzuki | GSX 650 | € 7.999 | 31-05-2014 | 12 jaar |
| 35-MF-DN | Honda | WW150EX2 | € 2.899 | 10-06-2014 | 12 jaar |
| 35-MF-DP | Ducati | Monster 1200 | € 17.790 | 06-06-2014 | 12 jaar |
| 35-MF-DR | Malaguti | Spidermax | Onbekend | 05-06-2014 | 17,1 jaar |
| 35-MF-DS | Harley-Davidson | Flstc | Onbekend | 13-06-2014 | 22,9 jaar |
| 35-MF-DT | BMW | R 1200 | € 16.527 | 12-06-2014 | 12 jaar |
| 35-MF-DV | Kawasaki | ER-6F ABS | € 5.840 | 19-06-2014 | 11,9 jaar |
| 35-MF-DX | Ducati | Multistrada 1200 | € 22.990 | 14-06-2014 | 12 jaar |
| 35-MF-DZ | BMW | 850R | Onbekend | 12-06-2014 | 25,7 jaar |
| 35-MG-DS | Yamaha | MT 07 | € 7.198 | 03-09-2015 | 10,7 jaar |
| 35-MH-DS | Honda | CB 450 N | Onbekend | 24-10-2016 | 39,9 jaar |
| 35-ML-DS | Yamaha | MTN690 | € 7.599 | 24-08-2019 | 6,8 jaar |
| 35-MN-DS | Royal Enfield | Himalayan | € 5.499 | 29-07-2020 | 5,8 jaar |
| 35-MP-DS | Honda | ADV750 | € 14.099 | 29-05-2021 | 5 jaar |
| 35-MR-DS | KTM | 1290 Super Adventure | € 23.500 | 12-03-2022 | 4,2 jaar |
| 35-MS-DS | BMW | C1 | Onbekend | 21-12-2022 | 24,5 jaar |
| 35-MT-DS | Honda | CMX500A | € 7.850 | 26-07-2023 | 2,8 jaar |
| 35-MV-DS | Suzuki | VL 800 | € 10.298 | 26-04-2024 | 12,2 jaar |
| 35-MX-DS | Yamaha | MT 07 | € 5.357 | 30-01-2025 | 7,9 jaar |
| 35-MZ-DS | Honda | CB750A | € 8.450 | 02-08-2025 | 0,8 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 24.624 en/of een gewicht van ± 315 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW K 1600 | € 26.400 | 234 cm | 98 cm | 310 kg |
| Yamaha V Max | € 24.800 | - | - | 300 kg |
| Triumph Rocket 3 R | € 26.700 | 237 cm | 92 cm | 310 kg |
| Indian Motorcycle Indian Chief Bobber Dark Horse | € 24.800 | 230 cm | 99 cm | 330 kg |
| Yamaha VMX 17 | € 23.600 | - | - | 300 kg |
| Triumph Rocket Iii Classic | € 22.200 | - | - | 330 kg |
| Indian Motorcycle Chief Vintage | € 25.200 | 263 cm | 100 cm | 340 kg |
| BMW R 1250 | € 23.100 | 221 cm | 90 cm | 290 kg |
| Honda GL 1800 | € 25.600 | - | - | 330 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.