81-ML-FS
Er rijden momenteel 146 Ducati Hypermotard 796's rond in Nederland. Deze Hypermotard 796 komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren, 1 maand en 5 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 september 2019, dus sinds 6 jaren, 8 maanden en 14 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Ducati Hypermotard 796 rijden er in dezelfde variant (01) nog 128 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 2009 en maart 2013. De nieuwwaarde ligt tussen de € 9.510 en € 17.399, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 10.308 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Hypermotard 796 bedraagt € 17.399 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Ducati Hypermotard 796 € 7.091 duurder dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 13 september 2019. Het voertuig was toen 9 jaren, 4 maanden en 24 dagen oud.
Bekijk ook alle Ducati Hypermotard 796 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Ducati Hypermotard 796 | 2010
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Ducati |
| Handelsbenaming | Hypermotard 796 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 205 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 17.399 |
| Bruto BPM | € 2.258 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 57 kW (77 pk) |
| Continue vermogen | 57 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 796A2 |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 803cc (0,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 april 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren, 1 maand en 5 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 13 september 2019 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 jaren, 8 maanden en 14 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 13 september 2019. Het voertuig was toen 9 jaren, 4 maanden en 24 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 178 kg |
| Massa rijklaar | 188 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,46 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type B1 | |
| Variant 01 | |
| Uitvoering AA | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2002/24*0458*02 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 79 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 91 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 91 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Ducati Hypermotard 796 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 81-ML-FS - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
81-ML-FS
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 81-MB-FS | Yamaha | YZF R1 | Onbekend | 30-03-2012 | 18,8 jaar |
| 81-MD-FS | Ducati | M695 | Onbekend | 27-09-2013 | 19,8 jaar |
| 81-MG-FS | Harley-Davidson | Fxsb 103 Breakout | Onbekend | 09-10-2015 | 10,6 jaar |
| 81-MH-FS | Yamaha | MT 03 | Onbekend | 21-04-2017 | 17,2 jaar |
| 81-MJ-FS | Honda | MSX125A | Onbekend | 08-12-2017 | 8,5 jaar |
| 81-MK-FS | Motovespa | P200E | Onbekend | 21-11-2018 | 46,2 jaar |
| 81-ML-FB | KTM | 350 EXC | € 12.000 | 29-08-2019 | 6,7 jaar |
| 81-ML-FD | Aprilia | TZ | Onbekend | 30-05-2020 | 22,2 jaar |
| 81-ML-FF | Kawasaki | Versys | Onbekend | 01-08-2020 | 19,1 jaar |
| 81-ML-FG | BMW | R 1200 | Onbekend | 02-09-2019 | 20,7 jaar |
| 81-ML-FH | Suzuki | GSX-S 125 | € 4.699 | 06-09-2019 | 6,7 jaar |
| 81-ML-FJ | M.v. Agusta | F4 1000 | Onbekend | 18-04-2020 | 19,1 jaar |
| 81-ML-FK | Yamaha | FJR 1300 | € 23.349 | 07-04-2020 | 6,1 jaar |
| 81-ML-FL | Ducati | XDiavel | € 24.090 | 14-09-2019 | 6,7 jaar |
| 81-ML-FN | Harley-Davidson | Flstc Heritage Softail Classic | Onbekend | 09-09-2019 | 19,4 jaar |
| 81-ML-FP | Honda | CRF1000A | € 15.699 | 14-09-2019 | 6,7 jaar |
| 81-ML-FR | Ducati | Diavel | € 19.890 | 16-09-2019 | 13,1 jaar |
| 81-ML-FS | Ducati | Hypermotard 796 | € 17.399 | 13-09-2019 | 16,1 jaar |
| 81-ML-FT | BMW | R 1200 | € 18.498 | 23-09-2019 | 13,7 jaar |
| 81-ML-FV | KTM | 300 EXC | € 11.190 | 23-09-2019 | 6,7 jaar |
| 81-ML-FX | Honda | RD10 | Onbekend | 05-02-2020 | 25,2 jaar |
| 81-ML-FZ | Kawasaki | Z900RS | € 12.599 | 24-09-2019 | 6,7 jaar |
| 81-MN-FS | Kawasaki | Z 900 | € 10.099 | 15-08-2020 | 5,8 jaar |
| 81-MP-FS | Suzuki | DL 650 | € 9.599 | 11-06-2021 | 5 jaar |
| 81-MR-FS | Kawasaki | Versys 1000 | € 16.199 | 25-03-2022 | 4,2 jaar |
| 81-MS-FS | BMW | R 1250 | € 28.071 | 02-03-2023 | 3,2 jaar |
| 81-MT-FS | Ducati | Panigale V2 | € 22.760 | 09-08-2023 | 2,8 jaar |
| 81-MV-FS | Honda | NC750SA | € 7.499 | 31-05-2025 | 11,7 jaar |
| 81-MX-FS | BMW | R 1250 | € 31.050 | 26-02-2025 | 1,2 jaar |
| 81-MZ-FS | Husqvarna | TE 250 | € 13.955 | 13-08-2025 | 5,9 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 10.308 en/of een gewicht van ± 178 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha MT 09 | € 10.600 | 213 cm | 90 cm | 190 kg |
| Suzuki GSX-R 600 | € 10.900 | - | - | 190 kg |
| Yamaha MTT690 | € 10.100 | 215 cm | 88 cm | 200 kg |
| Yamaha MTN850 | € 10.000 | 208 cm | 83 cm | 190 kg |
| BMW F 650 | € 10.300 | 228 cm | 85 cm | 190 kg |
| Honda CB650RA | € 9.400 | 213 cm | 78 cm | 200 kg |
| BMW F 800 | € 10.700 | 215 cm | 78 cm | 200 kg |
| Triumph Street Triple R | € 10.500 | 206 cm | 76 cm | 180 kg |
| Yamaha YZF R1 | € 9.700 | 206 cm | 72 cm | 190 kg |
| Triumph Street Triple | € 9.600 | 202 cm | 76 cm | 180 kg |
| Suzuki GSX 800 | € 10.500 | 212 cm | 78 cm | 200 kg |
| Yamaha MTN890 | € 11.000 | 209 cm | 80 cm | 180 kg |
| Honda CBR600 F | € 9.500 | - | - | 190 kg |
| Honda PC 35 | € 11.000 | - | - | 180 kg |
| Yamaha YZF 690 | € 10.600 | 207 cm | 73 cm | 180 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-6R | € 10.400 | - | - | 190 kg |
| Yamaha MTM850 | € 11.000 | 208 cm | 82 cm | 190 kg |
| Aprilia SM | € 9.600 | 221 cm | 91 cm | 200 kg |
| Triumph Tiger Sport | € 10.500 | 207 cm | 83 cm | 190 kg |
| KTM 950 Supermoto | € 10.800 | - | - | 190 kg |
| KTM 790 Duke | € 10.200 | 214 cm | 81 cm | 180 kg |
| Honda CBR600FA | € 10.000 | 215 cm | 74 cm | 200 kg |
| Kawasaki Ninja Zx-4R | € 10.300 | 199 cm | 77 cm | 180 kg |
| Yamaha MTN690 | € 9.300 | 207 cm | 78 cm | 180 kg |
| Moto Guzzi LL | € 9.900 | 219 cm | 73 cm | 190 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.