77-MV-ZF
Er rijden momenteel 146 Ducati Hypermotard 796's rond in Nederland. Deze Hypermotard 796 komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren, 2 maanden en 11 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 maart 2026, dus sinds 2 maanden en 16 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Ducati Hypermotard 796 rijden er in dezelfde variant (01) nog 128 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 2009 en maart 2013. De nieuwwaarde ligt tussen de € 9.510 en € 17.399, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 10.308 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Hypermotard 796 bedraagt € 13.337 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Ducati Hypermotard 796 € 3.029 duurder dan gemiddeld.
Deze Ducati is een redelijk snelle auto met een topsnelheid van 205 km/uur. Deze Ducati Hypermotard 796 is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 40% snellere motoren in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 23 december 2025. Het voertuig was toen 15 jaren, 9 maanden en 7 dagen oud.
Bekijk ook alle Ducati Hypermotard 796 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Ducati Hypermotard 796 | 2010
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Ducati |
| Handelsbenaming | Hypermotard 796 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 205 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 13.337 |
| Bruto BPM | € 1.679 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 57 kW (77 pk) |
| Continue vermogen | 57 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 796A2 |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 803cc (0,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 18 maart 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren, 2 maanden en 11 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 13 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 16 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 23 december 2025. Het voertuig was toen 15 jaren, 9 maanden en 7 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 178 kg |
| Massa rijklaar | 188 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | 390 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,46 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type B1 | |
| Variant 01 | |
| Uitvoering AA | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2002/24*0458*01 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 91 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 91 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Ducati Hypermotard 796 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 77-MV-ZF - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
77-MV-ZF
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 77-MB-ZF | BMW | F 700 | € 11.951 | 10-04-2013 | 13,1 jaar |
| 77-MF-ZF | Honda | NSC110MPd | € 2.290 | 30-06-2015 | 10,9 jaar |
| 77-MG-ZF | Suzuki | GSX-R 1000 | Onbekend | 10-09-2016 | 14,2 jaar |
| 77-MH-ZF | Honda | CB1300SA | Onbekend | 20-07-2022 | 13,8 jaar |
| 77-MJ-ZF | Yamaha | MTN320 | € 5.998 | 31-08-2018 | 7,7 jaar |
| 77-MK-ZF | Piaggio | Beverly 350 | € 5.889 | 06-07-2019 | 10,1 jaar |
| 77-ML-ZF | Harley-Davidson | Low Rider | Onbekend | 19-06-2020 | 22,9 jaar |
| 77-MN-ZF | Suzuki | DL 1000 | € 12.498 | 28-04-2021 | 10,6 jaar |
| 77-MP-ZF | Royal Enfield | Meteor 350 | € 5.099 | 07-02-2022 | 4,3 jaar |
| 77-MR-ZF | Yamaha | XTZ 690 | € 11.198 | 22-09-2022 | 6,7 jaar |
| 77-MS-ZF | KTM | 350 EXC | € 14.140 | 22-06-2023 | 2,9 jaar |
| 77-MT-ZF | Piaggio | M25 | Onbekend | 30-03-2024 | 25,1 jaar |
| 77-MV-ZB | Harley-Davidson | Street Glide | € 37.495 | 28-11-2024 | 1,5 jaar |
| 77-MV-ZD | Harley-Davidson | Low Rider S | € 26.995 | 28-02-2025 | 1,2 jaar |
| 77-MV-ZF | Ducati | Hypermotard 796 | € 13.337 | 23-12-2025 | 16,2 jaar |
| 77-MV-ZG | KTM | 350 EXC | € 12.697 | 29-11-2024 | 5,4 jaar |
| 77-MV-ZH | Honda | NC750XA | € 9.200 | 14-12-2024 | 1,5 jaar |
| 77-MV-ZJ | Triumph | Tiger 1200 XCA | € 18.450 | 11-12-2024 | 7,7 jaar |
| 77-MV-ZK | Yamaha | MT 07 | € 7.599 | 26-01-2025 | 8 jaar |
| 77-MV-ZL | Harley-Davidson | Street Glide | € 40.001 | 04-01-2025 | 1,4 jaar |
| 77-MV-ZN | Piaggio | Vespa GTS | € 7.599 | 13-12-2024 | 1,5 jaar |
| 77-MV-ZP | BMW | R 1300 GS Adventure | € 32.797 | 18-12-2024 | 1,4 jaar |
| 77-MV-ZR | Ducati | Streetfighter | € 20.660 | 27-12-2024 | 1,4 jaar |
| 77-MV-ZS | Piaggio | Gilera | Onbekend | 13-12-2024 | 25 jaar |
| 77-MV-ZT | Harley-Davidson | Street Glide | € 40.001 | 19-12-2024 | 1,4 jaar |
| 77-MV-ZV | Kawasaki | Vulcan S | € 9.499 | 20-12-2024 | 1,4 jaar |
| 77-MV-ZX | Kawasaki | Versys 1000 | € 16.599 | 20-12-2024 | 1,4 jaar |
| 77-MV-ZZ | Harley-Davidson | Fat Boy | € 31.395 | 03-01-2025 | 1,4 jaar |
| 77-MX-ZF | Honda | CRF1000D2 | € 17.457 | 09-07-2025 | 8,2 jaar |
| 77-MZ-ZF | BMW | R 1300 GS Adventure | € 31.646 | 26-03-2026 | 0,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 10.308 en/of een gewicht van ± 178 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha MT 09 | € 10.600 | 213 cm | 90 cm | 190 kg |
| Suzuki GSX-R 600 | € 10.900 | - | - | 190 kg |
| Yamaha MTT690 | € 10.100 | 215 cm | 88 cm | 200 kg |
| Yamaha MTN850 | € 10.000 | 208 cm | 83 cm | 190 kg |
| BMW F 650 | € 10.300 | 228 cm | 85 cm | 190 kg |
| Honda CB650RA | € 9.400 | 213 cm | 78 cm | 200 kg |
| BMW F 800 | € 10.700 | 215 cm | 78 cm | 200 kg |
| Triumph Street Triple R | € 10.500 | 206 cm | 76 cm | 180 kg |
| Yamaha YZF R1 | € 9.700 | 206 cm | 72 cm | 190 kg |
| Triumph Street Triple | € 9.600 | 202 cm | 76 cm | 180 kg |
| Suzuki GSX 800 | € 10.500 | 212 cm | 78 cm | 200 kg |
| Yamaha MTN890 | € 11.000 | 209 cm | 80 cm | 180 kg |
| Honda CBR600 F | € 9.500 | - | - | 190 kg |
| Honda PC 35 | € 11.000 | - | - | 180 kg |
| Yamaha YZF 690 | € 10.600 | 207 cm | 73 cm | 180 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-6R | € 10.400 | - | - | 190 kg |
| Yamaha MTM850 | € 11.000 | 208 cm | 82 cm | 190 kg |
| Aprilia SM | € 9.600 | 221 cm | 91 cm | 200 kg |
| Triumph Tiger Sport | € 10.500 | 207 cm | 83 cm | 190 kg |
| KTM 950 Supermoto | € 10.800 | - | - | 190 kg |
| KTM 790 Duke | € 10.200 | 214 cm | 81 cm | 180 kg |
| Honda CBR600FA | € 10.000 | 215 cm | 74 cm | 200 kg |
| Kawasaki Ninja Zx-4R | € 10.300 | 199 cm | 77 cm | 180 kg |
| Yamaha MTN690 | € 9.300 | 207 cm | 78 cm | 180 kg |
| Moto Guzzi LL | € 9.900 | 219 cm | 73 cm | 190 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.