25-MB-KB
Er rijden momenteel 146 Ducati Hypermotard 796's rond in Nederland. Deze Hypermotard 796 komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren, 2 maanden en 10 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 juni 2014, dus sinds 11 jaren, 11 maanden en 8 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Ducati Hypermotard 796 rijden er in dezelfde variant (01) nog 128 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 2009 en maart 2013. De nieuwwaarde ligt tussen de € 9.510 en € 17.399, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 10.308 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Hypermotard 796 bedraagt € 10.090 incl. BTW en BPM, deze Ducati Hypermotard 796 is daardoor € 218 goedkoper dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 22 maart 2012. Het voertuig was toen 2 jaren en 5 dagen oud.
Bekijk ook alle Ducati Hypermotard 796 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Ducati Hypermotard 796 | 2010
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Ducati |
| Handelsbenaming | Hypermotard 796 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 205 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 10.090 |
| Bruto BPM | € 1.233 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 57 kW (77 pk) |
| Continue vermogen | 57 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 796A2 |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 803cc (0,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 18 maart 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren, 2 maanden en 10 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 juni 2014 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 jaren, 11 maanden en 8 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 22 maart 2012. Het voertuig was toen 2 jaren en 5 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 178 kg |
| Massa rijklaar | 188 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 202 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 390 kg |
| Technische max massa voertuig | 390 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 1) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 1) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 2) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 2) | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,46 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type B1 | |
| Variant 01 | |
| Uitvoering AA | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2002/24*0458*01 | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 91 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 91 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Ducati Hypermotard 796 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 25-MB-KB - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
25-MB-KB
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 25-MB-KB | Ducati | Hypermotard 796 | € 10.090 | 22-03-2012 | 16,2 jaar |
| 25-MB-KD | KTM | 690 Duke | € 8.499 | 24-03-2012 | 14,2 jaar |
| 25-MB-KF | BMW | R 1200 | Onbekend | 30-03-2012 | 17,9 jaar |
| 25-MB-KH | Ducati | Monster 1100 | € 13.390 | 24-03-2012 | 14,2 jaar |
| 25-MB-KJ | Zündapp | 521-05 | Onbekend | 22-03-2012 | 52,7 jaar |
| 25-MB-KK | Suzuki | AN 650 | Onbekend | 03-11-2012 | 21 jaar |
| 25-MB-KL | Suzuki | DL650A | € 8.999 | 31-03-2012 | 14,2 jaar |
| 25-MB-KS | Kawasaki | Versys | Onbekend | 14-05-2012 | 18,9 jaar |
| 25-MB-KT | Piaggio | € 6.899 | 05-05-2012 | 14,1 jaar | |
| 25-MB-KV | Yamaha | YZF R6 | Onbekend | 24-04-2013 | 18,3 jaar |
| 25-MB-KZ | BMW | R 1200 | € 21.067 | 06-04-2012 | 14,2 jaar |
| 25-MF-KB | Harley-Davidson | Fxsb 103 Breakout | € 24.350 | 17-01-2015 | 11,4 jaar |
| 25-MG-KB | Ducati | Scrambler | € 8.790 | 25-02-2016 | 10,3 jaar |
| 25-MH-KB | BMW | R 1150 | Onbekend | 23-03-2017 | 21,6 jaar |
| 25-MJ-KB | KTM | 1290 Super Adventure | € 19.395 | 30-03-2018 | 8,2 jaar |
| 25-MK-KB | Harley-Davidson | Ultra Limited | € 36.250 | 02-03-2019 | 7,2 jaar |
| 25-ML-KB | Kawasaki | Versys 1000 | € 14.299 | 04-01-2020 | 6,4 jaar |
| 25-MN-KB | Honda | MTX | Onbekend | 15-10-2020 | 38,7 jaar |
| 25-MP-KB | Benelli | Imperiale | € 3.929 | 17-07-2021 | 4,9 jaar |
| 25-MR-KB | Harley-Davidson | Low Rider S | € 24.395 | 21-05-2022 | 4 jaar |
| 25-MS-KB | Honda | RC 46 | Onbekend | 28-02-2024 | 24,3 jaar |
| 25-MT-KB | Honda | CB1000RA | € 12.498 | 06-01-2024 | 14,8 jaar |
| 25-MV-KB | Honda | CB500XA | € 8.649 | 24-07-2024 | 3 jaar |
| 25-MX-KB | BMW | F 900 | € 21.157 | 29-03-2025 | 1,2 jaar |
| 25-MZ-KB | Ducati | Panigale V2 | € 25.111 | 08-10-2025 | 2,3 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 10.308 en/of een gewicht van ± 178 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha MT 09 | € 10.600 | 213 cm | 90 cm | 190 kg |
| Suzuki GSX-R 600 | € 10.900 | - | - | 190 kg |
| Yamaha MTT690 | € 10.100 | 215 cm | 88 cm | 200 kg |
| Yamaha MTN850 | € 10.000 | 208 cm | 83 cm | 190 kg |
| BMW F 650 | € 10.300 | 228 cm | 85 cm | 190 kg |
| Honda CB650RA | € 9.400 | 213 cm | 78 cm | 200 kg |
| BMW F 800 | € 10.700 | 215 cm | 78 cm | 200 kg |
| Triumph Street Triple R | € 10.500 | 206 cm | 76 cm | 180 kg |
| Yamaha YZF R1 | € 9.700 | 206 cm | 72 cm | 190 kg |
| Triumph Street Triple | € 9.600 | 202 cm | 76 cm | 180 kg |
| Suzuki GSX 800 | € 10.500 | 212 cm | 78 cm | 200 kg |
| Yamaha MTN890 | € 11.000 | 209 cm | 80 cm | 180 kg |
| Honda CBR600 F | € 9.500 | - | - | 190 kg |
| Honda PC 35 | € 11.000 | - | - | 180 kg |
| Yamaha YZF 690 | € 10.600 | 207 cm | 73 cm | 180 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-6R | € 10.400 | - | - | 190 kg |
| Yamaha MTM850 | € 11.000 | 208 cm | 82 cm | 190 kg |
| Aprilia SM | € 9.600 | 221 cm | 91 cm | 200 kg |
| Triumph Tiger Sport | € 10.500 | 207 cm | 83 cm | 190 kg |
| KTM 950 Supermoto | € 10.800 | - | - | 190 kg |
| KTM 790 Duke | € 10.200 | 214 cm | 81 cm | 180 kg |
| Honda CBR600FA | € 10.000 | 215 cm | 74 cm | 200 kg |
| Kawasaki Ninja Zx-4R | € 10.300 | 199 cm | 77 cm | 180 kg |
| Yamaha MTN690 | € 9.300 | 207 cm | 78 cm | 180 kg |
| Moto Guzzi LL | € 9.900 | 219 cm | 73 cm | 190 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.