21-MK-GF
Er rijden momenteel 146 Ducati Hypermotard 796's rond in Nederland. Deze Hypermotard 796 komt uit het jaar 2012 en is nu 13 jaren, 8 maanden en 9 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 14 maart 2026, dus sinds 2 maanden en 15 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Ducati Hypermotard 796 rijden er in dezelfde variant (01) nog 128 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 2009 en maart 2013. De nieuwwaarde ligt tussen de € 9.510 en € 17.399, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 10.308 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Hypermotard 796 bedraagt € 10.188 incl. BTW en BPM, deze Ducati Hypermotard 796 is daardoor € 120 goedkoper dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 14 december 2018. Het voertuig was toen 6 jaren, 2 maanden en 24 dagen oud.
Bekijk ook alle Ducati Hypermotard 796 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Ducati Hypermotard 796 | 2012
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Ducati |
| Handelsbenaming | Hypermotard 796 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 205 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 10.188 |
| Bruto BPM | € 1.247 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 33 kW (45 pk) |
| Continue vermogen | 57 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 796A2 |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 803cc (0,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 september 2012 |
| Leeftijd | 13 jaren, 8 maanden en 9 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 14 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 15 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 14 december 2018. Het voertuig was toen 6 jaren, 2 maanden en 24 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 178 kg |
| Massa rijklaar | 188 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,46 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type B1 | |
| Variant 01 | |
| Uitvoering AA | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2002/24*0458*04 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2021 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 90 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 90 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Ducati Hypermotard 796 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 21-MK-GF - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
21-MK-GF
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 21-MB-GF | Zündapp | 530-07 | Onbekend | 19-12-2011 | 45,1 jaar |
| 21-MD-GF | BMW | R 1200 | € 20.812 | 19-04-2013 | 13,1 jaar |
| 21-MG-GF | Honda | PC36 | Onbekend | 07-11-2015 | 19,8 jaar |
| 21-MH-GF | Honda | VFR800X | Onbekend | 13-04-2017 | 14,8 jaar |
| 21-MJ-GF | BMW | R 1200 | € 25.584 | 11-01-2018 | 8,4 jaar |
| 21-MK-GB | Yamaha | FZ 8 | € 9.648 | 13-03-2019 | 12,8 jaar |
| 21-MK-GD | BMW | K 1600 | € 24.298 | 10-12-2018 | 13,2 jaar |
| 21-MK-GF | Ducati | Hypermotard 796 | € 10.188 | 14-12-2018 | 13,7 jaar |
| 21-MK-GG | Yamaha | MT 07 | € 2.948 | 10-12-2018 | 10,7 jaar |
| 21-MK-GH | Honda | ANF125 | Onbekend | 12-12-2018 | 18,3 jaar |
| 21-MK-GJ | Kymco | People One | € 2.699 | 20-12-2018 | 7,4 jaar |
| 21-MK-GK | Yamaha | MT 07 | € 6.999 | 03-05-2019 | 12 jaar |
| 21-MK-GL | KTM | 125 Duke | € 4.950 | 22-12-2018 | 7,4 jaar |
| 21-MK-GN | BMW | F 650 | Onbekend | 29-07-2020 | 17,3 jaar |
| 21-MK-GP | Harley-Davidson | Flhx | € 27.494 | 28-12-2018 | 12,9 jaar |
| 21-MK-GR | BMW | F 850 | € 17.832 | 28-01-2019 | 7,3 jaar |
| 21-MK-GS | Honda | NC750XA | € 8.397 | 04-01-2019 | 9,1 jaar |
| 21-MK-GT | BMW | K 1600 | € 35.495 | 05-01-2019 | 7,4 jaar |
| 21-MK-GV | KTM | 250 EXC | € 10.180 | 07-01-2019 | 7,4 jaar |
| 21-MK-GX | Husqvarna | Svartpilen | € 7.250 | 02-02-2019 | 7,3 jaar |
| 21-MK-GZ | BMW | R 1200 | € 15.849 | 07-01-2019 | 14 jaar |
| 21-ML-GF | Beta | € 9.618 | 26-09-2019 | 6,7 jaar | |
| 21-MN-GF | Yamaha | WR 450 | € 7.722 | 20-08-2020 | 12,2 jaar |
| 21-MP-GF | BMW | F 900 | € 13.032 | 09-06-2021 | 5 jaar |
| 21-MR-GF | Piaggio | Typhoon | Onbekend | 24-03-2022 | 26,8 jaar |
| 21-MS-GF | Honda | GL1800B | € 30.499 | 28-09-2023 | 6,1 jaar |
| 21-MT-GF | Ducati | Multistrada V4 S | € 29.404 | 09-09-2023 | 2,7 jaar |
| 21-MV-GF | Yamaha | MTN690 | € 7.599 | 18-05-2024 | 7 jaar |
| 21-MX-GF | Indian Motorcycle | Scout Bobber | € 18.238 | 04-03-2025 | 3,6 jaar |
| 21-MZ-GF | Yamaha | MTN320 | € 6.999 | 23-08-2025 | 0,8 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 10.308 en/of een gewicht van ± 178 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha MT 09 | € 10.600 | 213 cm | 90 cm | 190 kg |
| Suzuki GSX-R 600 | € 10.900 | - | - | 190 kg |
| Yamaha MTT690 | € 10.100 | 215 cm | 88 cm | 200 kg |
| Yamaha MTN850 | € 10.000 | 208 cm | 83 cm | 190 kg |
| BMW F 650 | € 10.300 | 228 cm | 85 cm | 190 kg |
| Honda CB650RA | € 9.400 | 213 cm | 78 cm | 200 kg |
| BMW F 800 | € 10.700 | 215 cm | 78 cm | 200 kg |
| Triumph Street Triple R | € 10.500 | 206 cm | 76 cm | 180 kg |
| Yamaha YZF R1 | € 9.700 | 206 cm | 72 cm | 190 kg |
| Triumph Street Triple | € 9.600 | 202 cm | 76 cm | 180 kg |
| Suzuki GSX 800 | € 10.500 | 212 cm | 78 cm | 200 kg |
| Yamaha MTN890 | € 11.000 | 209 cm | 80 cm | 180 kg |
| Honda CBR600 F | € 9.500 | - | - | 190 kg |
| Honda PC 35 | € 11.000 | - | - | 180 kg |
| Yamaha YZF 690 | € 10.600 | 207 cm | 73 cm | 180 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-6R | € 10.400 | - | - | 190 kg |
| Yamaha MTM850 | € 11.000 | 208 cm | 82 cm | 190 kg |
| Aprilia SM | € 9.600 | 221 cm | 91 cm | 200 kg |
| Triumph Tiger Sport | € 10.500 | 207 cm | 83 cm | 190 kg |
| KTM 950 Supermoto | € 10.800 | - | - | 190 kg |
| KTM 790 Duke | € 10.200 | 214 cm | 81 cm | 180 kg |
| Honda CBR600FA | € 10.000 | 215 cm | 74 cm | 200 kg |
| Kawasaki Ninja Zx-4R | € 10.300 | 199 cm | 77 cm | 180 kg |
| Yamaha MTN690 | € 9.300 | 207 cm | 78 cm | 180 kg |
| Moto Guzzi LL | € 9.900 | 219 cm | 73 cm | 190 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.