55-MN-ZK
Er rijden momenteel 236 Ducati Hypermotard's rond in Nederland. Deze Hypermotard komt uit het jaar 2014 en is nu 11 jaren, 8 maanden en 30 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 27 april 2022, dus sinds 4 jaren en 1 maand. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Ducati Hypermotard rijden er nog 14 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juli 2007 en maart 2015. De nieuwwaarde ligt tussen de € 10.951 en € 16.388, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 13.222 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Hypermotard bedraagt € 12.989 incl. BTW en BPM, deze Ducati Hypermotard is daardoor € 233 goedkoper dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 27 april 2022. Het voertuig was toen 7 jaren en 8 maanden oud.
Bekijk ook alle Ducati Hypermotard voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Ducati Hypermotard | 2014
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Ducati |
| Handelsbenaming | Hypermotard |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | € 12.989 |
| Bruto BPM | € 1.610 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 77 kW (105 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 821cc (0,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 28 augustus 2014 |
| Leeftijd | 11 jaren, 8 maanden en 30 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 27 april 2022 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren en 1 maand. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 27 april 2022. Het voertuig was toen 7 jaren en 8 maanden oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 272 kg |
| Massa rijklaar | 279 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,50 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 87 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 87 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Ducati Hypermotard voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 55-MN-ZK - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
55-MN-ZK
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 55-MD-ZK | Suzuki | GSF 650 | € 6.999 | 25-04-2014 | 12,1 jaar |
| 55-MF-ZK | Yamaha | YZF R1 | € 18.499 | 06-07-2015 | 10,9 jaar |
| 55-MG-ZK | Honda | CBF600SA | Onbekend | 27-10-2016 | 21,3 jaar |
| 55-MH-ZK | Kymco | People S | Onbekend | 18-08-2017 | 19,8 jaar |
| 55-MJ-ZK | BMW | R NineT | Onbekend | 17-08-2018 | 9,1 jaar |
| 55-MK-ZK | Royal Enfield | Interceptor | € 7.449 | 31-07-2019 | 6,8 jaar |
| 55-ML-ZK | Ducati | Streetfighter | € 26.184 | 02-07-2020 | 5,9 jaar |
| 55-MN-ZB | Kawasaki | Z1000SX ABS | € 14.497 | 07-05-2021 | 10,4 jaar |
| 55-MN-ZF | SYM | Jet 14 | € 2.654 | 22-04-2021 | 5,1 jaar |
| 55-MN-ZG | KTM | 690 SMC | € 12.900 | 23-04-2021 | 5,1 jaar |
| 55-MN-ZH | BMW | R 1250 | € 27.761 | 23-04-2021 | 5,1 jaar |
| 55-MN-ZJ | Harley-Davidson | Fat Bob 114 | € 22.995 | 07-05-2021 | 5,1 jaar |
| 55-MN-ZK | Ducati | Hypermotard | € 12.989 | 27-04-2022 | 11,8 jaar |
| 55-MN-ZL | BMW | F 900 | € 9.375 | 24-01-2022 | 6,1 jaar |
| 55-MN-ZN | Gilera | Runner | Onbekend | 22-04-2021 | 27,3 jaar |
| 55-MN-ZP | Yamaha | GPD 150 | € 3.699 | 28-04-2021 | 5,1 jaar |
| 55-MN-ZR | Zündapp | KS 80 Sport | Onbekend | 23-04-2021 | 42,9 jaar |
| 55-MN-ZS | Kawasaki | Versys 1000 | € 17.599 | 01-05-2021 | 5,1 jaar |
| 55-MN-ZV | BMW | R 1200 | € 21.104 | 04-06-2021 | 11,2 jaar |
| 55-MN-ZX | Benelli | Imperiale | € 3.929 | 30-04-2021 | 5,1 jaar |
| 55-MN-ZZ | Triumph | Bonneville Bobber | € 16.900 | 08-05-2021 | 5,1 jaar |
| 55-MS-ZK | Honda | XL750 | € 12.050 | 28-07-2023 | 2,8 jaar |
| 55-MT-ZK | KTM | 890 Duke | € 12.589 | 29-07-2024 | 4,8 jaar |
| 55-MV-ZK | Honda | CMX500A2 | € 7.644 | 25-01-2025 | 4,6 jaar |
| 55-MX-ZK | Honda | XL750 | € 12.050 | 02-07-2025 | 0,9 jaar |
| 55-MZ-ZK | Yamaha | MT 09 | € 10.997 | 21-03-2026 | 9,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 13.222 en/of een gewicht van ± 272 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Honda XL1000VA | € 13.300 | 231 cm | 93 cm | 260 kg |
| Harley-Davidson Forty-eight | € 13.100 | 217 cm | 84 cm | 250 kg |
| Honda SD02 | € 12.600 | - | - | 250 kg |
| Harley-Davidson XL 1200C Sportster 1200 Custom | € 12.300 | 228 cm | 83 cm | 260 kg |
| BMW C 650 | € 13.400 | 224 cm | 81 cm | 250 kg |
| Yamaha XVS 1300 | € 12.500 | - | - | 290 kg |
| Suzuki AN 650 | € 12.200 | 227 cm | 81 cm | 270 kg |
| Harley-Davidson XL 1200X Forty-eight | € 12.600 | 226 cm | 82 cm | 250 kg |
| BMW R 1150 | € 14.500 | - | - | 250 kg |
| Kawasaki 1400 GTR | € 13.200 | 227 cm | 100 cm | 290 kg |
| Harley-Davidson 1200 Custom | € 13.700 | 223 cm | 84 cm | 260 kg |
| Harley-Davidson XR1200 | € 13.200 | 220 cm | 93 cm | 250 kg |
| BMW R 1100 | € 14.200 | - | - | 260 kg |
| Moto Guzzi California | € 13.600 | - | - | 270 kg |
| Kawasaki ZZR 1400 | € 14.400 | 217 cm | 8 cm | 250 kg |
| Harley-Davidson XL 1200 C | € 13.100 | 223 cm | 84 cm | 250 kg |
| Harley-Davidson Iron 1200 | € 13.300 | 220 cm | 92 cm | 250 kg |
| Harley-Davidson XL 1200 | € 13.800 | 190 cm | 93 cm | 250 kg |
| Harley-Davidson 1200 Custom Limited B | € 14.000 | 223 cm | 94 cm | 260 kg |
| Yamaha Tracer 900 | € 13.400 | 216 cm | 85 cm | 270 kg |
| Harley-Davidson XR1200X | € 14.100 | - | - | 250 kg |
| Honda CB1300A | € 13.700 | - | - | 250 kg |
| Harley-Davidson XL 1200V Seventy-two | € 12.600 | - | - | 250 kg |
| Honda NSA700A | € 14.200 | - | - | 260 kg |
| Indian Motorcycle Scout | € 14.200 | 231 cm | 90 cm | 250 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Ducati HypermotardGoogle op afbeeldingen van de Ducati Hypermotard
Google op reviews van de Ducati Hypermotard
Motor.nl
Test 2026 Ducati Hypermotard V2 SP: zwart beest
Vooruitblik: introductie 2026 Ducati Hypermotard V2 SP in Italië - wat kunnen we verwachten?
2026 Ducati Hypermotard V2: Nieuw tijdperk
Getest: Ducati Hypermotard SP
EICMA > Ducati Hypermotard
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.