14-MJ-GB
Er rijden momenteel 113 Ducati 959 Panigale's rond in Nederland. Deze 959 Panigale komt uit het jaar 2015 en is nu 10 jaren, 5 maanden en 10 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Ducati 959 Panigale rijden er in dezelfde variant (00) nog 105 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 2015 en december 2020. De nieuwwaarde ligt tussen de € 18.117 en € 27.012, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 19.537 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Ducati 959 Panigale is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 9 mei 2018. Het voertuig was toen 2 jaren, 4 maanden en 18 dagen oud.
Bekijk ook alle Ducati 959 Panigale voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Ducati 959 Panigale | 2015
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Ducati |
| Handelsbenaming | 959 Panigale |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 270 km/uur |
| 0 km (langzaam) (zeer zeer snel) 270 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 2.373 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 110 kW (150 pk) |
| Continue vermogen | 110 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 955W4B |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 955cc (1,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 21 december 2015 |
| Leeftijd | 10 jaren, 5 maanden en 10 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 9 mei 2018. Het voertuig was toen 2 jaren, 4 maanden en 18 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 198 kg |
| Massa rijklaar | 205 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,44 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type HA | |
| Variant 00 | |
| Uitvoering AA | |
| Typegoedkeuringsnummer e49*168/2013*00003*00 | |
| Plaats chassisnummer r. frame |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 77 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 98 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 98 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Ducati 959 Panigale voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 14-MJ-GB - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
14-MJ-GB
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 14-MD-GB | Yamaha | XT 660 | Onbekend | 31-12-2013 | 15,2 jaar |
| 14-MF-GB | Yamaha | X City | € 4.699 | 10-07-2014 | 11,9 jaar |
| 14-MG-GB | BMW | R 1200 | € 23.244 | 17-10-2015 | 10,6 jaar |
| 14-MH-GB | Honda | CBR650FA | € 9.199 | 27-12-2016 | 9,4 jaar |
| 14-MJ-GB | Ducati | 959 Panigale | Onbekend | 09-05-2018 | 10,4 jaar |
| 14-MJ-GD | Harley-Davidson | XL Sportster 883L | Onbekend | 21-12-2017 | 16 jaar |
| 14-MJ-GF | Honda | MSX125 | Onbekend | 28-12-2017 | 11 jaar |
| 14-MJ-GG | BMW | F 800 | Onbekend | 23-03-2018 | 18,3 jaar |
| 14-MJ-GH | Triumph | Street Triple RS | € 13.200 | 05-01-2018 | 8,4 jaar |
| 14-MJ-GJ | Zündapp | 529-03 | Onbekend | 25-09-2008 | 48 jaar |
| 14-MJ-GK | KTM | 300 EXC | € 11.445 | 17-01-2018 | 8,4 jaar |
| 14-MJ-GL | Honda | MT 80 | Onbekend | 09-01-2018 | 44,2 jaar |
| 14-MJ-GN | Yamaha | XJR 1300 | € 11.699 | 15-01-2018 | 8,4 jaar |
| 14-MJ-GR | Harley-Davidson | Xlh 883 | Onbekend | 27-01-2018 | 20,1 jaar |
| 14-MJ-GS | Kawasaki | Versys-X 300 | € 6.299 | 25-01-2018 | 8,4 jaar |
| 14-MJ-GT | Aprilia | Sportcity 200 | Onbekend | 18-01-2018 | 18,8 jaar |
| 14-MJ-GV | Kawasaki | Versys 1000 | € 13.899 | 27-01-2018 | 8,3 jaar |
| 14-MJ-GX | KTM | 1290 Super Duke R | € 18.820 | 27-01-2018 | 8,3 jaar |
| 14-MJ-GZ | Honda | NC750SA | Onbekend | 24-11-2018 | 12,4 jaar |
| 14-MK-GB | Suzuki | DL 1000 | Onbekend | 23-09-2020 | 21,1 jaar |
| 14-ML-GB | BMW | F 800 | € 1 | 26-10-2019 | 15 jaar |
| 14-MN-GB | Honda | NC700SA | € 6.999 | 25-10-2020 | 13,1 jaar |
| 14-MP-GB | Honda | CB500XA | € 6.999 | 27-08-2021 | 9,9 jaar |
| 14-MR-GB | Honda | CMX500A2 | € 7.750 | 29-03-2022 | 4,2 jaar |
| 14-MS-GB | KTM | 300 EXC | € 12.480 | 11-01-2023 | 3,4 jaar |
| 14-MT-GB | Honda | CB650RA | € 10.100 | 25-08-2023 | 2,8 jaar |
| 14-MV-GB | Kawasaki | Versys 650 | € 8.899 | 18-05-2024 | 2 jaar |
| 14-MX-GB | Triumph | Street Triple RS | € 14.595 | 01-03-2025 | 1,2 jaar |
| 14-MZ-GB | Yamaha | MTT890 | € 18.499 | 22-08-2025 | 0,8 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 19.537 en/of een gewicht van ± 198 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | € 18.000 | 221 cm | 100 cm | 210 kg |
| BMW S 1000 | € 19.100 | 218 cm | 114 cm | 210 kg |
| KTM 1290 Super Duke R | € 19.600 | 218 cm | 82 cm | 210 kg |
| KTM 1290 Superduke R | € 18.500 | 217 cm | 79 cm | 210 kg |
| Yamaha MTT890 | € 17.700 | 218 cm | 89 cm | 220 kg |
| Yamaha YZF R1 | € 19.200 | 207 cm | 72 cm | 190 kg |
| Triumph Tiger 900 Rally PRO | € 19.000 | 232 cm | 94 cm | 220 kg |
| Honda CBR1000RA | € 18.000 | 208 cm | 69 cm | 200 kg |
| BMW R NineT | € 19.000 | 218 cm | 90 cm | 220 kg |
| BMW F 900 | € 19.400 | 227 cm | 94 cm | 210 kg |
| Yamaha MTN1000 | € 18.900 | 210 cm | 80 cm | 210 kg |
| Triumph Tiger 900 Gt PRO | € 18.500 | 231 cm | 93 cm | 210 kg |
| KTM 1190 RC8 | € 19.000 | 205 cm | 82 cm | 180 kg |
| Suzuki GSX-R 1000 | € 20.400 | 210 cm | 71 cm | 200 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-10R | € 18.600 | 209 cm | 74 cm | 200 kg |
| Aprilia RK | € 18.700 | - | - | 190 kg |
| Triumph Speed Triple 1200 RS | € 19.900 | 209 cm | 79 cm | 190 kg |
| Triumph Speed Triple RS | € 17.800 | 208 cm | 78 cm | 200 kg |
| Aprilia Tuono | € 19.700 | 207 cm | 81 cm | 200 kg |
| MV Agusta Brutale 800 | € 18.500 | 206 cm | 88 cm | 190 kg |
| Triumph Tiger 900 | € 18.800 | 232 cm | 94 cm | 220 kg |
| Yamaha R1 | € 18.500 | - | - | 190 kg |
| MV Agusta Turismo Veloce | € 17.800 | 213 cm | 91 cm | 220 kg |
| Triumph Thruxton | € 19.800 | 211 cm | 75 cm | 210 kg |
| MV Agusta Dragster | € 20.600 | 204 cm | 94 cm | 190 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.