MZ-NJ-95
Er rijden momenteel 654 Ducati 848's rond in Nederland. Deze 848 komt uit het jaar 2008 en is nu 17 jaren, 11 maanden en 16 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 21 maart 2026, dus sinds 2 maanden en 4 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Ducati 848 100CV rijden er nog 63 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 2007 en december 2016. De nieuwwaarde ligt tussen de € 14.489 en € 22.196, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 17.504 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Ducati 848 100CV is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 30 maart 2011. Het voertuig was toen 2 jaren, 9 maanden en 20 dagen oud.
Bekijk ook alle Ducati 848 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Ducati 848 100CV | 2008
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Ducati |
| Handelsbenaming | 848 100CV |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 2.015 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 75 kW (102 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 849cc (0,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 9 juni 2008 |
| Leeftijd | 17 jaren, 11 maanden en 16 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 21 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 4 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 30 maart 2011. Het voertuig was toen 2 jaren, 9 maanden en 20 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 166 kg |
| Massa rijklaar | 178 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,43 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer balhoofd r. |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 95 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 95 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Ducati 848 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MZ-NJ-95 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MZ-NJ-95
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MZ-NB-95 | Yamaha | FJR 1300 | Onbekend | 21-06-2011 | 19 jaar |
| MZ-ND-95 | Suzuki | GSR 750 | € 8.999 | 05-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-NG-95 | Honda | CBF600NA | € 8.250 | 31-03-2011 | 15,2 jaar |
| MZ-NJ-90 | Ducati | Diavel | € 22.290 | 16-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-NJ-91 | Suzuki | SV 1000 | Onbekend | 09-04-2011 | 21,3 jaar |
| MZ-NJ-92 | Harley-Davidson | Fxdb | Onbekend | 30-03-2011 | 19,2 jaar |
| MZ-NJ-94 | Honda | CB500S | Onbekend | 05-04-2011 | 24,2 jaar |
| MZ-NJ-95 | Ducati | 848 | Onbekend | 30-03-2011 | 18 jaar |
| MZ-NJ-96 | Honda | VFR800A | Onbekend | 08-04-2011 | 17,9 jaar |
| MZ-NJ-97 | Honda | SC50 | Onbekend | 10-05-2011 | 23,7 jaar |
| MZ-NJ-98 | Ducati | M3 | Onbekend | 30-03-2011 | 25,3 jaar |
| MZ-NJ-99 | Harley-Davidson | Flstf | Onbekend | 30-03-2011 | 31,3 jaar |
| MZ-NL-95 | Kawasaki | Z 750 | € 5.930 | 07-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-NN-95 | Suzuki | C800 | Onbekend | 22-04-2011 | 20,2 jaar |
| MZ-NP-95 | Ducati | Monster 796 | € 10.790 | 08-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-NR-95 | Kawasaki | Z750 ABS | € 6.653 | 09-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-NS-95 | Yamaha | YZF R1 | € 18.498 | 09-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-NV-95 | Ducati | Monster 796 | € 1.332 | 13-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-NX-95 | Triumph | Tiger | € 13.990 | 14-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-NZ-95 | Honda | SH300A | € 5.499 | 14-04-2011 | 15,1 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 17.504 en/of een gewicht van ± 166 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| MV Agusta Brutale 800 | € 17.200 | 206 cm | 79 cm | 180 kg |
| KTM 1190 RC8 | € 18.900 | 205 cm | 82 cm | 180 kg |
| MV Agusta 800 | € 17.300 | - | - | 180 kg |
| Yamaha YZF 600 | € 15.900 | 204 cm | 70 cm | 180 kg |
| KTM 990 Duke R | € 16.900 | 210 cm | 84 cm | 180 kg |
| Triumph Street Triple 765 | € 15.900 | 205 cm | 77 cm | 180 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.