92-MBN-2
Er rijden momenteel 327 Cfmoto 675SR-r's rond in Nederland. Deze 675SR-r komt uit het jaar 2026 en is nu 15 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Cfmoto 675sr-r rijden er in dezelfde variant (00) nog 322 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2025 en mei 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 7.499 en € 8.999, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 8.427 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 675sr-r bedraagt € 8.999 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Cfmoto 675sr-r € 572 duurder dan gemiddeld.
Je trekt met deze Cfmoto geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 174 km/uur. Deze Cfmoto 675sr-r is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij hoort bij de 28.4% traagste motoren in Nederland.
Bekijk ook alle Cfmoto 675SR-r voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Cfmoto 675sr-r | 2026
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Cfmoto |
| Handelsbenaming | 675sr-r |
| Lengte | 2,02 m |
| Breedte | 0,73 m |
| Hoogte | 1,11 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 174 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 8.999 |
| Bruto BPM | € 980 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 35 kW (48 pk) |
| Continue vermogen | 35 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 372MT-H |
| Werking motor(en) | Verbranding intern, ontsteking elektrisch |
| Aantal cilinders | 3 stuks |
| Cilinderinhoud | 674cc (0,7 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 13 mei 2026 |
| Leeftijd | 15 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 13 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 188 kg |
| Massa rijklaar | 195 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,40 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type CF650-10H(A2) | |
| Variant 00 | |
| Uitvoering CF650-10H | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*168/2013*02731*00 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 76 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 97 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 97 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 134/2014*2023/2724A3 | |
Vergeet ook niet alle Cfmoto 675SR-r voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 92-MBN-2 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
92-MBN-2
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 92-MBB-2 | BMW | R 1300 | € 31.631 | 31-03-2026 | Nieuw |
| 92-MBD-2 | Honda | GB350S | € 4.950 | 24-04-2026 | Nieuw |
| 92-MBF-2 | BMW | F 700 | € 10.822 | 08-04-2026 | 12,2 jaar |
| 92-MBG-2 | Cfmoto | 800NK | € 9.299 | 16-04-2026 | Nieuw |
| 92-MBH-2 | Triumph | Rocket 3 GT | € 30.995 | 25-04-2026 | Nieuw |
| 92-MBJ-2 | BMW | F 900 | € 13.543 | 23-04-2026 | 6,1 jaar |
| 92-MBK-2 | Kawasaki | Versys 1000 | € 13.898 | 30-04-2026 | 2 jaar |
| 92-MBL-2 | BMW | R 1250 | € 18.673 | 06-05-2026 | 5 jaar |
| 92-MBN-1 | Kawasaki | Z 650 RS | € 8.149 | 16-05-2026 | Nieuw |
| 92-MBN-2 | Cfmoto | 675SR-r | € 8.999 | 13-05-2026 | Nieuw |
| 92-MBN-3 | BMW | R 1250 | € 19.348 | 12-05-2026 | 7,2 jaar |
| 92-MBN-4 | Super Soco | € 6.859 | 20-05-2026 | Nieuw | |
| 92-MBN-5 | Honda | NC750XA | € 9.347 | 13-05-2026 | 2,9 jaar |
| 92-MBN-6 | Suzuki | GSX 800 | € 9.199 | 19-05-2026 | Nieuw |
| 92-MBN-8 | BMW | R 1300 RT | € 36.483 | 20-05-2026 | Nieuw |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 8.427 en/of een afmeting van 202 x 73 cm en/of een gewicht van ± 188 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Suzuki DL650A | € 8.900 | 229 cm | 84 cm | 200 kg |
| Yamaha MTN690 | € 8.300 | 209 cm | 78 cm | 180 kg |
| Kawasaki Z 650 | € 7.900 | 206 cm | 78 cm | 180 kg |
| Yamaha RJ07 | € 8.000 | 210 cm | 76 cm | 200 kg |
| Yamaha FZ 6 | € 8.100 | 210 cm | 75 cm | 200 kg |
| Kawasaki Ninja 650 | € 8.200 | 206 cm | 74 cm | 190 kg |
| Yamaha XJ 6 | € 8.400 | 212 cm | 77 cm | 190 kg |
| Suzuki GSR 600 | € 8.300 | 209 cm | 80 cm | 200 kg |
| Suzuki SV 650 | € 7.800 | 214 cm | 76 cm | 190 kg |
| Honda CB600F | € 8.100 | 210 cm | 76 cm | 190 kg |
| Suzuki GSX-S 750 | € 8.800 | 213 cm | 79 cm | 210 kg |
| Suzuki GSR 750 | € 9.000 | 212 cm | 79 cm | 200 kg |
| Suzuki DL 650 | € 8.300 | 229 cm | 84 cm | 200 kg |
| Yamaha MT 07 | € 8.100 | 214 cm | 81 cm | 210 kg |
| Honda PC36 | € 7.900 | 210 cm | 71 cm | 190 kg |
| Honda CB650FA | € 8.500 | 211 cm | 78 cm | 200 kg |
| Honda CB750A | € 8.500 | 209 cm | 78 cm | 190 kg |
| BMW F 650 | € 8.500 | - | - | 190 kg |
| Honda CB500XA | € 8.100 | 217 cm | 83 cm | 190 kg |
| Honda CB600FA | € 8.500 | - | - | 200 kg |
| Yamaha XT 660 | € 8.600 | 226 cm | 90 cm | 190 kg |
| Suzuki SFV 650 | € 7.900 | 213 cm | 76 cm | 200 kg |
| Honda CBF600SA | € 8.500 | 216 cm | 77 cm | 210 kg |
| Aprilia RA | € 9.200 | - | - | 200 kg |
| Honda NC750XA | € 8.800 | 221 cm | 85 cm | 210 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.