56-MZ-LL
Er rijden momenteel 327 Cfmoto 675SR-r's rond in Nederland. Deze 675SR-r komt uit het jaar 2025 en is nu 6 maanden en 17 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 maart 2026, dus sinds 2 maanden en 22 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Cfmoto 675NK rijden er in dezelfde variant (00) nog 322 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2025 en mei 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 7.499 en € 8.999, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 8.427 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 675NK bedraagt € 7.999 incl. BTW en BPM, deze Cfmoto 675NK is daardoor € 428 goedkoper dan gemiddeld.
Deze Cfmoto is een redelijk snelle auto met een topsnelheid van 200 km/uur. Deze Cfmoto 675NK is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 43.7% snellere motoren in Nederland.
Bekijk ook alle Cfmoto 675SR-r voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Cfmoto 675NK | 2025
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Cfmoto |
| Handelsbenaming | 675NK |
| Lengte | 2,02 m |
| Breedte | 0,85 m |
| Hoogte | 1,16 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 200 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 7.999 |
| Bruto BPM | € 841 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 66 kW (90 pk) |
| Continue vermogen | 66 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 372MT-H |
| Werking motor(en) | Verbranding intern, ontsteking elektrisch |
| Aantal cilinders | 3 stuks |
| Cilinderinhoud | 674cc (0,7 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 12 november 2025 |
| Leeftijd | 6 maanden en 17 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 7 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 22 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 182 kg |
| Massa rijklaar | 189 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,40 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type CF650-10H | |
| Variant 00 | |
| Uitvoering CF650-11H | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*168/2013*02396*00 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 77 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 98 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 98 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) (EU)No.134/2014 amend by 2023/2724 | |
Vergeet ook niet alle Cfmoto 675SR-r voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 56-MZ-LL - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
56-MZ-LL
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 56-MB-LL | BMW | R 1200 | € 19.789 | 14-04-2012 | 14,1 jaar |
| 56-MD-LL | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 07-07-2015 | 19,2 jaar |
| 56-MG-LL | Triumph | Speed Triple R | € 16.400 | 31-03-2016 | 10,2 jaar |
| 56-MH-LL | Indian Motorcycle | Chief Vintage | € 24.999 | 07-04-2017 | 9,1 jaar |
| 56-MJ-LL | BMW | R 1200 | Onbekend | 06-04-2018 | 19,8 jaar |
| 56-MK-LL | Kawasaki | Ninja ZX-6R | € 12.599 | 23-04-2019 | 7,1 jaar |
| 56-ML-LL | Moto Guzzi | V7 Iii Stone | € 9.745 | 26-02-2020 | 6,3 jaar |
| 56-MN-LL | KTM | 390 Duke | € 6.200 | 27-01-2021 | 5,3 jaar |
| 56-MP-LL | Yamaha | MTN690 | € 7.798 | 01-10-2021 | 4,7 jaar |
| 56-MR-LL | Suzuki | DL 650 | € 8.999 | 29-07-2022 | 6,8 jaar |
| 56-MS-LL | Moto Guzzi | V 100 | € 16.999 | 18-03-2023 | 3,2 jaar |
| 56-MT-LL | BMW | S 1000 | € 18.864 | 09-11-2023 | 10,2 jaar |
| 56-MV-LL | BMW | CE 04 | € 16.324 | 09-07-2024 | 1,9 jaar |
| 56-MX-LL | BMW | R 1200 | € 15.599 | 12-04-2025 | 10,2 jaar |
| 56-MZ-LB | Yamaha | XTZ 690 | € 12.494 | 07-12-2025 | 1,6 jaar |
| 56-MZ-LD | Zongshen | XE | € 4.500 | 31-10-2025 | 0,6 jaar |
| 56-MZ-LF | Yamaha | GPD 155 | € 4.599 | 25-11-2025 | 0,5 jaar |
| 56-MZ-LG | Triumph | Tiger Sport | € 13.445 | 13-11-2025 | 0,5 jaar |
| 56-MZ-LH | Yamaha | MTT890 | € 13.698 | 08-11-2025 | 0,6 jaar |
| 56-MZ-LJ | Gasgas | EC 450F | € 13.419 | 24-11-2025 | 1,4 jaar |
| 56-MZ-LK | Kawasaki | Versys 650 | € 8.849 | 11-11-2025 | 0,5 jaar |
| 56-MZ-LL | Cfmoto | 675SR-r | € 7.999 | 12-11-2025 | 0,5 jaar |
| 56-MZ-LN | Triumph | Street Triple RS | € 14.940 | 23-11-2025 | 2,2 jaar |
| 56-MZ-LR | BMW | F 900 | € 16.204 | 21-11-2025 | 0,5 jaar |
| 56-MZ-LS | Yamaha | MTN690 | € 8.898 | 20-11-2025 | 0,5 jaar |
| 56-MZ-LT | Triumph | Tiger Sport | € 13.445 | 27-11-2025 | 0,5 jaar |
| 56-MZ-LV | KTM | 790 Adventure | € 15.149 | 20-11-2025 | 5,3 jaar |
| 56-MZ-LX | Aprilia | Tuareg | € 13.398 | 17-04-2026 | 3,8 jaar |
| 56-MZ-LZ | Harley-Davidson | Heritage | € 35.045 | 29-11-2025 | 0,5 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 8.427 en/of een afmeting van 202 x 85 cm en/of een gewicht van ± 182 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha MTN690 | € 8.300 | 209 cm | 78 cm | 180 kg |
| Kawasaki Z 650 | € 7.900 | 206 cm | 78 cm | 180 kg |
| Yamaha RJ07 | € 8.000 | 210 cm | 76 cm | 200 kg |
| Yamaha FZ 6 | € 8.100 | 210 cm | 75 cm | 200 kg |
| Kawasaki Ninja 650 | € 8.200 | 206 cm | 74 cm | 190 kg |
| Suzuki DL650A | € 8.900 | 229 cm | 84 cm | 200 kg |
| Yamaha XJ 6 | € 8.400 | 212 cm | 77 cm | 190 kg |
| Suzuki GSR 600 | € 8.300 | 209 cm | 80 cm | 200 kg |
| Suzuki SV 650 | € 7.800 | 214 cm | 76 cm | 190 kg |
| Honda CB600F | € 8.100 | 210 cm | 76 cm | 190 kg |
| Yamaha MT 07 | € 8.200 | 214 cm | 81 cm | 190 kg |
| Honda PC36 | € 7.900 | 210 cm | 71 cm | 190 kg |
| Honda CB750A | € 8.500 | 209 cm | 78 cm | 190 kg |
| BMW F 650 | € 8.500 | - | - | 190 kg |
| Honda CB650FA | € 8.000 | 211 cm | 78 cm | 200 kg |
| Honda CB500XA | € 8.100 | 217 cm | 83 cm | 190 kg |
| Honda CB600FA | € 8.500 | - | - | 200 kg |
| Yamaha XT 660 | € 8.600 | 226 cm | 90 cm | 190 kg |
| Suzuki SFV 650 | € 7.900 | 213 cm | 76 cm | 200 kg |
| Aprilia RA | € 9.200 | - | - | 200 kg |
| Triumph Trident | € 9.000 | 202 cm | 80 cm | 180 kg |
| Yamaha XSR 700 | € 8.600 | 208 cm | 82 cm | 180 kg |
| Suzuki GSR 750 | € 9.000 | 212 cm | 79 cm | 200 kg |
| Honda CMX500A2 | € 7.900 | 221 cm | 82 cm | 190 kg |
| Yamaha CZD 300 | € 8.100 | 218 cm | 80 cm | 180 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.