72-MT-JF
Er rijden momenteel 122 Cfmoto 450SR's rond in Nederland. Deze 450SR komt uit het jaar 2023 en is nu 2 jaren, 8 maanden en 6 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 31 mei 2024, dus sinds 1 jaar, 11 maanden en 25 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Cfmoto 450SR rijden er in dezelfde variant (N/A) nog 8 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 2023 en juni 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 7.399 en € 7.599, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 7.524 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 450SR bedraagt € 7.599 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Cfmoto 450SR € 75 duurder dan gemiddeld.
Je trekt met deze Cfmoto geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 180 km/uur. Deze Cfmoto 450SR is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij hoort bij de 35.6% traagste motoren in Nederland.
Bekijk ook alle Cfmoto 450SR voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Cfmoto 450SR | 2023
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Cfmoto |
| Handelsbenaming | 450SR |
| Lengte | 1,99 m |
| Breedte | 0,71 m |
| Hoogte | 1,13 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 180 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 7.599 |
| Bruto BPM | € 772 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 34.5 kW (47 pk) |
| Continue vermogen | 34.5 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 272MQ-F |
| Werking motor(en) | Verbranding intern, ontsteking elektrisch |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 449cc (0,4 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 september 2023 |
| Leeftijd | 2 jaren, 8 maanden en 6 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 31 mei 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 11 maanden en 25 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 172 kg |
| Massa rijklaar | 179 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,37 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type CF400-6F | |
| Variant N/A | |
| Uitvoering N/A | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*168/2013*01531*00 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 76 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 93 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 93 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) (EU)No 134/2014amend by 2018/295 | |
Vergeet ook niet alle Cfmoto 450SR voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 72-MT-JF - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
72-MT-JF
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 72-MB-JF | BMW | K 1600 | € 28.545 | 08-03-2012 | 14,2 jaar |
| 72-MH-JF | Yamaha | MTN850 | € 10.299 | 16-03-2017 | 9,2 jaar |
| 72-MJ-JF | Yamaha | FZ 1 | Onbekend | 28-02-2018 | 19,9 jaar |
| 72-MK-JF | Yamaha | FJR 1300 | € 18.599 | 13-02-2019 | 8,2 jaar |
| 72-ML-JF | Kawasaki | W 650 | Onbekend | 26-11-2019 | 25,2 jaar |
| 72-MP-JF | BMW | S 1000 | € 20.549 | 10-07-2021 | 6,3 jaar |
| 72-MR-JF | Kawasaki | Z800 ABS | € 9.121 | 19-04-2022 | 12,3 jaar |
| 72-MS-JF | Honda | NSS750 | € 13.037 | 21-02-2023 | 3,3 jaar |
| 72-MT-JB | Harley-Davidson | Flhx | € 16.638 | 14-10-2023 | 11,4 jaar |
| 72-MT-JD | Yamaha | MTT890 | € 14.897 | 16-09-2023 | 4,9 jaar |
| 72-MT-JF | Cfmoto | 450SR | € 7.599 | 19-09-2023 | 2,7 jaar |
| 72-MT-JG | Yamaha | MTT890 | € 18.098 | 26-09-2023 | 2,7 jaar |
| 72-MT-JH | Voge | 300RAlly | € 4.699 | 27-09-2023 | 2,7 jaar |
| 72-MT-JJ | BMW | F 850 | € 19.072 | 23-09-2023 | 2,7 jaar |
| 72-MT-JK | Gas Gas | EC 300 | € 11.875 | 28-09-2023 | 2,7 jaar |
| 72-MT-JL | Triumph | Tiger XCA | € 10.289 | 22-09-2023 | 10,3 jaar |
| 72-MT-JN | Moto Guzzi | € 9.493 | 11-04-2024 | 12,1 jaar | |
| 72-MT-JP | Yamaha | MT-07 | € 7.600 | 08-02-2024 | 10,1 jaar |
| 72-MT-JR | Yamaha | MTT850 | € 11.899 | 01-11-2023 | 6 jaar |
| 72-MT-JS | Honda | CB750A | € 8.450 | 07-10-2023 | 2,6 jaar |
| 72-MT-JT | Yamaha | MTN320 | € 5.698 | 25-06-2024 | 9,4 jaar |
| 72-MT-JV | Honda | ADV750 | € 14.948 | 30-09-2023 | 2,7 jaar |
| 72-MT-JX | Husqvarna | FE 450 | € 13.830 | 02-01-2024 | 2,4 jaar |
| 72-MT-JZ | KTM | 300 EXC | € 10.741 | 03-10-2023 | 7,9 jaar |
| 72-MV-JF | Yamaha | MTN690 | € 8.599 | 13-06-2024 | 1,9 jaar |
| 72-MX-JF | Kawasaki | Versys 650 | € 8.947 | 29-03-2025 | 3,8 jaar |
| 72-MZ-JF | BMW | M 1000 | € 30.998 | 27-09-2025 | 0,7 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 7.524 en/of een afmeting van 199 x 71 cm en/of een gewicht van ± 172 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha MTN690 | € 7.800 | 209 cm | 78 cm | 180 kg |
| Kawasaki Z 650 | € 7.800 | 206 cm | 78 cm | 180 kg |
| Yamaha MT 07 | € 7.500 | 212 cm | 75 cm | 180 kg |
| Honda CMX500A | € 7.100 | 221 cm | 82 cm | 180 kg |
| Honda PC36 | € 7.900 | 210 cm | 71 cm | 190 kg |
| Kawasaki ER - 6 N | € 7.200 | 210 cm | 76 cm | 190 kg |
| Suzuki SV 650 | € 7.400 | 214 cm | - | 190 kg |
| Yamaha XT 660 | € 7.600 | 222 cm | 85 cm | 180 kg |
| Yamaha CZD 300 | € 7.100 | 219 cm | 80 cm | 180 kg |
| Yamaha MT 03 | € 7.700 | 207 cm | 86 cm | 180 kg |
| Piaggio Beverly 400 | € 7.200 | 216 cm | 80 cm | 190 kg |
| Honda CB500XA | € 7.100 | 210 cm | 83 cm | 190 kg |
| Kawasaki Z650 ABS | € 7.400 | 206 cm | 78 cm | 180 kg |
| Kawasaki Ninja 650 | € 8.000 | 206 cm | 74 cm | 190 kg |
| Honda CB500FA | € 7.400 | 208 cm | 80 cm | 180 kg |
| Honda CBR500RA | € 7.600 | 208 cm | 76 cm | 190 kg |
| KTM 390 Adventure | € 7.800 | 229 cm | 96 cm | 170 kg |
| BMW F 650 | € 8.000 | - | - | 190 kg |
| Honda ADV350A | € 7.400 | 220 cm | 90 cm | 180 kg |
| Honda CMX500A2 | € 7.700 | 221 cm | 82 cm | 190 kg |
| Honda CB600F | € 8.100 | - | - | 180 kg |
| Honda PC34 | € 7.300 | 206 cm | 75 cm | 190 kg |
| Piaggio Vespa GTS | € 7.900 | 198 cm | 77 cm | 160 kg |
| Honda NSS350A | € 7.600 | 217 cm | 75 cm | 180 kg |
| Kawasaki Eliminator | € 7.500 | 225 cm | 79 cm | 170 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Cfmoto 450SRGoogle op afbeeldingen van de Cfmoto 450SR
Google op reviews van de Cfmoto 450SR
Motor.nl
Cfmoto 450SR van Sven
Weer een update van CFMOTO, ditmaal de 450SR
Test 2023 CFMoto 450SR in Turkije: het kaf en het koren
2023 CFMoto 450SR: eerste vragen na de test in Turkije
Eerste foto en specs lichte sportmotor CFMoto 450SR
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.