73-ML-ZG
Er rijden momenteel 1 Brammo Enertia's rond in Nederland. Deze Enertia komt uit het jaar 2014 en is nu 11 jaren, 10 maanden en 18 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 juni 2020, dus sinds 5 jaren, 11 maanden en 6 dagen. Deze motor rijdt op elektriciteit, 100% Elektrisch, ook wel Full Electric genoemd en heeft 1 zitplaatsen.
De nieuwwaarde van deze motor bedraagt € 10.888 incl. BTW en BPM.
Dit voertuig van Brammo haalt een maximumsnelheid van 105 km/uur. Van alle Nederlandse motoren behoort deze Brammo Enertia tot de 5.4% traagste motoren.
Het voertuig is geïmporteerd op 20 juni 2020. Het voertuig was toen 5 jaren, 11 maanden en 14 dagen oud.
Bekijk ook alle Brammo Enertia voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Brammo Enertia | 2014
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Brammo |
| Handelsbenaming | Enertia |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 105 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 10.888 |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 8 juli 2014 |
| Leeftijd | 11 jaren, 10 maanden en 18 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 juni 2020 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren, 11 maanden en 6 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 20 juni 2020. Het voertuig was toen 5 jaren, 11 maanden en 14 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 149 kg |
| Massa rijklaar | 156 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | 274 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,44 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type B1 | |
| Variant 00 | |
| Uitvoering 06 | |
| Typegoedkeuringsnummer e24*2002/24*0054*02 | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie 0 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Brammo Enertia voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 73-ML-ZG - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
73-ML-ZG
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 73-MB-ZG | Suzuki | UX 150 | € 2.549 | 29-12-2012 | 13,4 jaar |
| 73-MD-ZG | Honda | CBF1000A | Onbekend | 24-05-2014 | 15,9 jaar |
| 73-MF-ZG | BMW | R 1100 | Onbekend | 29-06-2015 | 30,9 jaar |
| 73-MG-ZG | Kawasaki | Z300 ABS | € 4.066 | 11-08-2016 | 9,8 jaar |
| 73-MH-ZG | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 14-08-2017 | 17,3 jaar |
| 73-MJ-ZG | KTM | 1290 Super Adventure | € 19.395 | 24-08-2018 | 7,8 jaar |
| 73-MK-ZG | Piaggio | Vespa GTS | € 5.819 | 10-07-2019 | 6,9 jaar |
| 73-ML-ZB | KTM | 1290 Super Duke GT | € 16.471 | 26-06-2020 | 5,9 jaar |
| 73-ML-ZD | Kawasaki | Z 900 | € 9.599 | 24-06-2020 | 5,9 jaar |
| 73-ML-ZF | Yamaha | MT 07 | € 7.600 | 27-06-2020 | 8,8 jaar |
| 73-ML-ZG | Brammo | Enertia | € 10.888 | 20-06-2020 | 11,9 jaar |
| 73-ML-ZH | Honda | CMX500A | € 7.299 | 24-06-2020 | 5,9 jaar |
| 73-ML-ZJ | Aprilia | TV | € 13.989 | 22-06-2020 | 15,2 jaar |
| 73-ML-ZK | Honda | CMX500A | € 7.299 | 08-07-2020 | 5,9 jaar |
| 73-ML-ZL | Harley-Davidson | Fxsb | € 31.498 | 23-06-2020 | 10,4 jaar |
| 73-ML-ZP | Yamaha | MTN850 | € 10.299 | 26-06-2020 | 5,9 jaar |
| 73-ML-ZR | Honda | NC750SA | € 7.499 | 19-03-2021 | 12,2 jaar |
| 73-ML-ZS | BMW | R 1250 | € 26.855 | 06-07-2020 | 5,9 jaar |
| 73-ML-ZT | Honda | CRF1000A | € 15.698 | 04-07-2020 | 9,2 jaar |
| 73-ML-ZV | Yamaha | MT 07 | € 9.398 | 26-09-2020 | 7,8 jaar |
| 73-ML-ZX | BMW | R 1250 | € 25.412 | 04-07-2020 | 5,9 jaar |
| 73-ML-ZZ | Triumph | Bonneville T100 | € 12.650 | 03-07-2020 | 5,9 jaar |
| 73-MN-ZG | Yamaha | MT 09 | € 7.792 | 27-04-2021 | 9,3 jaar |
| 73-MP-ZG | Suzuki | AN 650 | € 12.239 | 02-02-2022 | 10,9 jaar |
| 73-MR-ZG | Piaggio | Vespa GTS | € 6.599 | 27-09-2022 | 3,7 jaar |
| 73-MS-ZG | KTM | 890 Adventure | € 11.267 | 29-07-2023 | 2,8 jaar |
| 73-MT-ZG | Kawasaki | Z900 ABS | € 9.599 | 28-08-2024 | 8,9 jaar |
| 73-MV-ZG | Yamaha | MTM850 | € 14.672 | 29-11-2024 | 9,9 jaar |
| 73-MX-ZG | BMW | R 1300 GS Adventure | € 32.703 | 03-07-2025 | 0,9 jaar |
| 73-MZ-ZG | Honda | ADV750 | € 15.492 | 20-03-2026 | 1,8 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 10.888 en/of een gewicht van ± 149 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| KTM 690 Enduro | € 9.900 | 228 cm | 83 cm | 140 kg |
| KTM 690 SMC | € 10.100 | 222 cm | 83 cm | 140 kg |
| KTM 690 Duke | € 11.000 | 219 cm | 84 cm | 150 kg |
| Husqvarna Vitpilen | € 10.800 | 213 cm | 80 cm | 160 kg |
| Husqvarna Svartpilen | € 10.300 | 215 cm | 83 cm | 160 kg |
| BMW G 650 | € 10.400 | - | - | 150 kg |
| Piaggio Vespa 946 | € 10.300 | 197 cm | 73 cm | 150 kg |
| Husqvarna 701 Enduro | € 10.400 | 228 cm | 81 cm | 150 kg |
| Husqvarna 701 Supermoto | € 10.500 | 219 cm | 85 cm | 150 kg |
| KTM 690DUke | € 9.900 | - | - | 150 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.