MT-VB-51
Er rijden momenteel 59 Bisan-lifan PasiFIC150's rond in Nederland. Deze PasiFIC150 komt uit het jaar 2009 en is nu 17 jaren, 2 maanden en 6 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 28 juli 2017, dus sinds 8 jaren, 10 maanden en 2 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Bisan-lifan Pasific150 rijden er in dezelfde variant (N/A) nog 58 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2006 en november 2017. De nieuwwaarde ligt tussen de € 917 en € 1.543, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 1.239 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Bisan-lifan Pasific150 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Bisan-lifan PasiFIC150 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Bisan-lifan Pasific150 | 2009
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Bisan-lifan |
| Handelsbenaming | Pasific150 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 90 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 72 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 6 kW (8.2 pk) |
| Continue vermogen | 6 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 1P57QMJ |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 150cc (0,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 24 maart 2009 |
| Leeftijd | 17 jaren, 2 maanden en 6 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 28 juli 2017 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 jaren, 10 maanden en 2 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 96 kg |
| Massa rijklaar | 103 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 154 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 257 kg |
| Technische max massa voertuig | 257 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,43 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant N/A | |
| Uitvoering N/A | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2002/24*0692*02 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen framebuis onder balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 83 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 83 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Bisan-lifan PasiFIC150 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MT-VB-51 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MT-VB-51
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MT-VB-50 | Piaggio | M45 | Onbekend | 20-11-2008 | 17,5 jaar |
| MT-VB-51 | Bisan-lifan | PasiFIC150 | Onbekend | 24-03-2009 | 17,2 jaar |
| MT-VB-52 | Honda | PC36 | Onbekend | 19-11-2008 | 24,1 jaar |
| MT-VB-54 | BMW | R 1200 | Onbekend | 12-11-2008 | 18,4 jaar |
| MT-VB-56 | Kawasaki | Versys | Onbekend | 22-01-2010 | 16,4 jaar |
| MT-VB-57 | BMW | R 1200 | Onbekend | 12-11-2008 | 20,1 jaar |
| MT-VB-58 | Harley-Davidson | Flstn Softail Deluxe | Onbekend | 20-11-2008 | 18,5 jaar |
| MT-VF-51 | BMW | R 1150 | Onbekend | 20-11-2008 | 23,2 jaar |
| MT-VG-51 | Honda | Crf 450 R | Onbekend | 22-11-2008 | 17,5 jaar |
| MT-VH-51 | Moto Guzzi | LP | Onbekend | 05-12-2008 | 17,5 jaar |
| MT-VJ-51 | Royal Enfield | Bullet | Onbekend | 18-12-2008 | 17,5 jaar |
| MT-VL-51 | Yamaha | YZF R6 | Onbekend | 01-12-2008 | 19,7 jaar |
| MT-VN-51 | Yamaha | DM01 | Onbekend | 29-12-2008 | 21,2 jaar |
| MT-VP-51 | Honda | CBR600RR | Onbekend | 12-12-2008 | 21,2 jaar |
| MT-VR-51 | Suzuki | GSX1300R | Onbekend | 08-12-2008 | 24,1 jaar |
| MT-VS-51 | Harley-Davidson | Street BOB | Onbekend | 10-12-2008 | 19,3 jaar |
| MT-VT-51 | Honda | RC 46 | Onbekend | 22-05-2009 | 24,1 jaar |
| MT-VV-51 | Yamaha | FZ 6 | Onbekend | 02-01-2009 | 17,4 jaar |
| MT-VX-51 | Husaberg | 570 FE | Onbekend | 19-01-2009 | 17,4 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.