88-MB-XS
Er rijden momenteel 161 Beta RR4T's rond in Nederland. Deze RR4T komt uit het jaar 2013 en is nu 13 jaren, 1 maand en 7 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 februari 2020, dus sinds 6 jaren, 3 maanden en 12 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 1 zitplaatsen.
Van deze Beta RR2T rijden er in dezelfde variant (11) nog 30 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 2009 en februari 2017. De nieuwwaarde ligt tussen de € 6.453 en € 9.249, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 7.622 uitkomt. De nieuwwaarde van deze RR2T bedraagt € 8.499 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Beta RR2T € 877 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Beta RR4T voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Beta RR2T | 2013
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Beta |
| Handelsbenaming | RR2T |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 104 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 8.499 |
| Bruto BPM | € 993 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 9 kW (12.2 pk) |
| Continue vermogen | 9 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | ZD3 E330 |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 293cc (0,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 april 2013 |
| Leeftijd | 13 jaren, 1 maand en 7 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 15 februari 2020 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 jaren, 3 maanden en 12 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 113 kg |
| Massa rijklaar | 119 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 167 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 286 kg |
| Technische max massa voertuig | 286 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,49 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type E3 | |
| Variant 11 | |
| Uitvoering 00 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2002/24*0463*04 | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2020 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 81 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Beta RR4T voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 88-MB-XS - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
88-MB-XS
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 88-MB-XB | BMW | R 1200 | € 18.050 | 08-06-2013 | 13 jaar |
| 88-MB-XF | BMW | R 1200 | Onbekend | 01-11-2012 | 21,4 jaar |
| 88-MB-XG | KTM | 990 Adventure | € 15.899 | 27-10-2012 | 13,6 jaar |
| 88-MB-XH | Moto Guzzi | LZ | Onbekend | 24-10-2012 | 17,1 jaar |
| 88-MB-XJ | Yamaha | FZ 8 | € 9.999 | 22-12-2012 | 13,4 jaar |
| 88-MB-XL | Honda | VFR1200X | € 15.965 | 13-11-2012 | 13,5 jaar |
| 88-MB-XN | BMW | K 1600 | € 26.066 | 20-11-2012 | 13,5 jaar |
| 88-MB-XP | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 24-11-2012 | 21,2 jaar |
| 88-MB-XR | Yamaha | RN12 | Onbekend | 24-11-2012 | 20,5 jaar |
| 88-MB-XS | Beta | RR4T | € 8.499 | 20-04-2013 | 13,1 jaar |
| 88-MB-XX | Suzuki | DL650A | € 8.159 | 08-12-2012 | 13,5 jaar |
| 88-MB-XZ | BMW | C 650 | € 13.442 | 11-01-2013 | 13,4 jaar |
| 88-MD-XS | Honda | NC750SA | € 7.499 | 11-04-2014 | 12,1 jaar |
| 88-MF-XS | Moto Guzzi | KD | Onbekend | 12-09-2015 | 24,3 jaar |
| 88-MG-XS | SWM | Gran Milano | € 6.690 | 30-07-2016 | 9,8 jaar |
| 88-MH-XS | Kawasaki | Z650 ABS | € 7.399 | 11-08-2017 | 8,8 jaar |
| 88-MJ-XS | Triumph | Tiger XRX | Onbekend | 28-09-2018 | 11,3 jaar |
| 88-MK-XS | KTM | 1290 Super Duke R | € 19.399 | 29-06-2019 | 6,9 jaar |
| 88-ML-XS | BMW | F 800 | € 10.248 | 15-06-2020 | 16,2 jaar |
| 88-MN-XS | KTM | 1290 Super Duke R | € 20.700 | 20-04-2021 | 5,1 jaar |
| 88-MP-XS | Suzuki | GSR 750 | € 8.998 | 12-02-2022 | 14 jaar |
| 88-MR-XS | KTM | 1290 Super Duke R | € 21.500 | 07-09-2022 | 3,7 jaar |
| 88-MS-XS | Honda | WW125A | € 3.750 | 13-06-2023 | 3 jaar |
| 88-MT-XS | Suzuki | GSX-S 1000 | € 18.100 | 18-04-2024 | 2,1 jaar |
| 88-MV-XS | Kawasaki | Z 650 | € 7.899 | 22-11-2024 | 1,5 jaar |
| 88-MX-XS | BMW | S 1000 | € 31.416 | 26-06-2025 | 0,9 jaar |
| 88-MZ-XS | Yamaha | MTM850 | € 15.793 | 17-03-2026 | 6,7 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 7.622 en/of een gewicht van ± 113 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Honda Crf 450 R | € 8.300 | - | - | 110 kg |
| Husqvarna TE 450 | € 8.000 | - | - | 120 kg |
| Gas Gas CG | € 7.000 | - | - | 110 kg |
| Husaberg FE 450 | € 7.700 | - | - | 110 kg |
| Silence S01 | € 7.600 | 204 cm | 72 cm | 100 kg |
| Husqvarna SMR 510 | € 8.000 | 217 cm | 82 cm | 120 kg |
| Husqvarna TE 250 | € 8.300 | - | - | 120 kg |
| KTM 250 EXC | € 7.300 | - | - | 110 kg |
| Husqvarna WR 300 | € 7.900 | - | - | 110 kg |
| Honda CBF125NA | € 7.000 | 203 cm | 82 cm | 120 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.