36-MD-GH
Er rijden momenteel 161 Beta RR4T's rond in Nederland. Deze RR4T komt uit het jaar 2013 en is nu 13 jaren, 1 maand en 2 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 maart 2026, dus sinds 2 maanden en 23 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 1 zitplaatsen.
Van deze Beta RR2T rijden er in dezelfde variant (11) nog 30 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 2009 en februari 2017. De nieuwwaarde ligt tussen de € 6.453 en € 9.249, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 7.622 uitkomt. De nieuwwaarde van deze RR2T bedraagt € 8.499 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Beta RR2T € 877 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Beta RR4T voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Beta RR2T | 2013
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Beta |
| Handelsbenaming | RR2T |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 104 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 8.499 |
| Bruto BPM | € 993 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 9 kW (12.2 pk) |
| Continue vermogen | 9 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | ZD3 E330 |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 293cc (0,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 26 april 2013 |
| Leeftijd | 13 jaren, 1 maand en 2 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 5 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 23 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 113 kg |
| Massa rijklaar | 119 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 167 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 286 kg |
| Technische max massa voertuig | 286 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,49 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type E3 | |
| Variant 11 | |
| Uitvoering 00 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2002/24*0463*04 | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2022 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 81 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Beta RR4T voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 36-MD-GH - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
36-MD-GH
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 36-MD-GB | Suzuki | RGV 250 | Onbekend | 11-04-2013 | 33,8 jaar |
| 36-MD-GD | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 20-04-2013 | 22,4 jaar |
| 36-MD-GF | Honda | WW150 | € 2.756 | 19-04-2013 | 13,1 jaar |
| 36-MD-GG | Honda | CBR125R | € 3.544 | 19-04-2013 | 13,1 jaar |
| 36-MD-GH | Beta | RR4T | € 8.499 | 26-04-2013 | 13,1 jaar |
| 36-MD-GJ | Ducati | 999 | Onbekend | 17-04-2013 | 20,3 jaar |
| 36-MD-GL | KTM | Superduke 990 | Onbekend | 29-04-2013 | 19,1 jaar |
| 36-MD-GN | Kawasaki | Z 750 | € 931 | 29-05-2013 | 20,1 jaar |
| 36-MD-GP | Yamaha | RN11 | Onbekend | 04-05-2013 | 21,6 jaar |
| 36-MD-GR | Honda | Hornet | Onbekend | 21-03-2014 | 20,8 jaar |
| 36-MD-GS | Kawasaki | ZR 750 | Onbekend | 31-07-2013 | 16,3 jaar |
| 36-MD-GT | Suzuki | GSX-R 1000 | Onbekend | 25-04-2013 | 18,8 jaar |
| 36-MD-GV | KTM | 1190 Adventure | € 16.949 | 02-05-2013 | 13,1 jaar |
| 36-MD-GX | Harley-Davidson | Street BOB | € 18.495 | 03-05-2013 | 13,1 jaar |
| 36-MD-GZ | Aprilia | € 17.990 | 04-05-2013 | 13,1 jaar | |
| 36-MF-GH | Suzuki | UX 150 | € 2.530 | 18-07-2014 | 11,9 jaar |
| 36-MG-GH | Harley-Davidson | XL 1200C Sportster 1200 Custom | Onbekend | 10-05-2016 | 18,2 jaar |
| 36-MH-GH | Yamaha | RJ07 | Onbekend | 04-02-2017 | 19,8 jaar |
| 36-MJ-GH | Yamaha | MT 09 | € 11.598 | 06-01-2018 | 8,4 jaar |
| 36-MK-GH | Moto Guzzi | € 20.895 | 20-12-2018 | 7,4 jaar | |
| 36-ML-GH | Ducati | GT1000 | Onbekend | 12-10-2019 | 19,9 jaar |
| 36-MN-GH | BMW | S 1000 | € 24.589 | 29-08-2020 | 5,7 jaar |
| 36-MR-GH | BMW | S 1000 | € 20.103 | 22-07-2022 | 5,2 jaar |
| 36-MS-GH | Honda | NT1100D | € 17.116 | 07-01-2023 | 3,4 jaar |
| 36-MT-GH | Benelli | TRK 702 | € 8.109 | 07-03-2024 | 2,2 jaar |
| 36-MV-GH | Harley-Davidson | Fat Boy | € 31.395 | 24-05-2024 | 2 jaar |
| 36-MX-GH | Kawasaki | Z H2 | € 21.849 | 27-02-2025 | 1,2 jaar |
| 36-MZ-GH | Suzuki | VL 800 | € 12.243 | 21-08-2025 | 15,8 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 7.622 en/of een gewicht van ± 113 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Honda Crf 450 R | € 8.300 | - | - | 110 kg |
| Gas Gas CG | € 7.000 | - | - | 110 kg |
| Husqvarna TE 450 | € 8.000 | - | - | 120 kg |
| Husaberg FE 450 | € 7.700 | - | - | 110 kg |
| Silence S01 | € 7.600 | 204 cm | 72 cm | 100 kg |
| Husqvarna SMR 510 | € 8.000 | 217 cm | 82 cm | 120 kg |
| Husqvarna TE 250 | € 8.300 | - | - | 120 kg |
| Husqvarna WR 300 | € 7.900 | - | - | 110 kg |
| KTM 250 EXC | € 7.300 | - | - | 110 kg |
| Honda CBF125NA | € 7.000 | 203 cm | 82 cm | 120 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.