MV-PN-72
Er rijden momenteel 7.057 BMW R 1150's rond in Nederland. Deze R 1150 komt uit het jaar 2004 en is nu 22 jaren, 2 maanden en 27 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 juni 2015, dus sinds 10 jaren, 11 maanden en 16 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze BMW R 1150 R rijden er nog 686 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juli 1999 en april 2006. De nieuwwaarde ligt tussen de € 12.181 en € 13.772, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 12.714 uitkomt. De nieuwwaarde van deze BMW R 1150 R is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 10 juni 2009. Het voertuig was toen 5 jaren, 3 maanden en 13 dagen oud.
Bekijk ook alle BMW R 1150 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
BMW R 1150 R | 2004
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | BMW |
| Handelsbenaming | R 1150 R |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.486 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 63 kW (86 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1130cc (1,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 28 februari 2004 |
| Leeftijd | 22 jaren, 2 maanden en 27 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 22 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 10 juni 2015 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 jaren, 11 maanden en 16 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 10 juni 2009. Het voertuig was toen 5 jaren, 3 maanden en 13 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 238 kg |
| Massa rijklaar | 245 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,49 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2015 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 80 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle BMW R 1150 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MV-PN-72 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MV-PN-72
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MV-PB-72 | Harley-Davidson | Fxdbi | Onbekend | 04-06-2009 | 20,1 jaar |
| MV-PF-72 | Honda | F 6 C | Onbekend | 12-06-2009 | 26,7 jaar |
| MV-PG-72 | BMW | F 800 | Onbekend | 17-06-2009 | 17 jaar |
| MV-PJ-72 | Kawasaki | Ninja ZX-12R | Onbekend | 09-06-2009 | 21,3 jaar |
| MV-PN-71 | Ducati | 1098S | Onbekend | 10-06-2009 | 18,9 jaar |
| MV-PN-72 | BMW | R 1150 | Onbekend | 10-06-2009 | 22,3 jaar |
| MV-PN-73 | Triumph | Tiger | Onbekend | 19-06-2009 | 19,3 jaar |
| MV-PN-74 | Honda | ST 70 | Onbekend | 11-06-2009 | 49 jaar |
| MV-PN-75 | Harley-Davidson | Flh Electra Glide | Onbekend | 11-06-2009 | 41,9 jaar |
| MV-PN-76 | KTM | 990 Superduke | Onbekend | 11-06-2009 | 19 jaar |
| MV-PN-78 | Kawasaki | ER 500 A | Onbekend | 17-06-2009 | 28,3 jaar |
| MV-PP-72 | Honda | CBF600SA | Onbekend | 19-06-2009 | 16,9 jaar |
| MV-PR-72 | Aprilia | RR | Onbekend | 17-06-2009 | 17 jaar |
| MV-PS-72 | Triumph | Tiger | Onbekend | 15-06-2009 | 18,9 jaar |
| MV-PT-72 | Zündapp | 530 | Onbekend | 27-08-2009 | 48,2 jaar |
| MV-PV-72 | Honda | CB600FA | Onbekend | 16-06-2009 | 18,9 jaar |
| MV-PZ-72 | Aprilia | RR | Onbekend | 19-06-2009 | 19,5 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 12.714 en/of een gewicht van ± 238 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Kawasaki Z 1000 | € 12.400 | 209 cm | 79 cm | 240 kg |
| Suzuki DL 1000 | € 13.100 | 229 cm | 93 cm | 230 kg |
| Kawasaki Versys 1000 | € 12.400 | 226 cm | 90 cm | 240 kg |
| Honda VFR800 | € 12.900 | - | - | 240 kg |
| Suzuki DL 800 | € 12.100 | 231 cm | 95 cm | 220 kg |
| Kawasaki Z1000SX ABS | € 11.900 | 211 cm | 79 cm | 220 kg |
| Honda XL1000VA | € 13.500 | 231 cm | 93 cm | 260 kg |
| Honda RC 46 | € 13.800 | - | - | 240 kg |
| Aprilia RP | € 13.000 | - | - | 210 kg |
| Honda VFR800X | € 13.200 | 219 cm | 87 cm | 240 kg |
| Honda ADV750 | € 12.800 | 225 cm | 91 cm | 230 kg |
| Honda SD02 | € 12.600 | - | - | 250 kg |
| Harley-Davidson XL 1200C Sportster 1200 Custom | € 12.300 | 228 cm | 83 cm | 260 kg |
| Cfmoto 800MT | € 12.600 | 223 cm | 85 cm | 220 kg |
| Moto Guzzi V 85 TT | € 13.500 | 224 cm | 95 cm | 230 kg |
| Triumph Bonneville T 120 | € 13.500 | 217 cm | 79 cm | 230 kg |
| Honda CMX1100D | € 13.000 | 224 cm | 85 cm | 230 kg |
| Triumph Sprint ST | € 12.200 | - | - | 230 kg |
| Harley-Davidson XL 1200X Forty-eight | € 12.600 | 226 cm | 82 cm | 250 kg |
| Honda CMX1100A | € 12.700 | 224 cm | 85 cm | 230 kg |
| Moto Guzzi V 7 | € 12.200 | 217 cm | 82 cm | 220 kg |
| Harley-Davidson XL 1200N Nightster | € 11.700 | - | - | 250 kg |
| Honda CBF1000FA | € 12.000 | 221 cm | 78 cm | 230 kg |
| Moto Guzzi LP | € 13.800 | - | - | 240 kg |
| Suzuki GSX 1250 | € 11.900 | - | - | 240 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.