MF-JG-34
Er rijden momenteel 7.057 BMW R 1150's rond in Nederland. Deze R 1150 komt uit het jaar 2001 en is nu 24 jaren, 11 maanden en 14 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 29 maart 2016, dus sinds 10 jaren, 1 maand en 29 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze BMW R 1150 R rijden er in dezelfde variant (0429) nog 922 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 2000 en december 2006. De nieuwwaarde ligt tussen de € 11.405 en € 12.688, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 12.234 uitkomt. De nieuwwaarde van deze BMW R 1150 R is helaas onbekend.
Bekijk ook alle BMW R 1150 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
BMW R 1150 R | 2001
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | BMW |
| Handelsbenaming | R 1150 R |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.559 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 62 kW (84 pk) |
| Continue vermogen | 62 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 12 2E B |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1130cc (1,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 13 juni 2001 |
| Leeftijd | 24 jaren, 11 maanden en 14 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 24 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 29 maart 2016 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 jaren, 1 maand en 29 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 325 kg |
| Massa rijklaar | 332 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 118 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 450 kg |
| Technische max massa voertuig | 450 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,48 m | |
| Europese voertuigcategorie L4 | |
| Type Onbekend | |
| Variant 0429 | |
| Uitvoering A | |
| Typegoedkeuringsnummer e1-92/61-00041/01 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2016 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 86 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 86 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle BMW R 1150 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MF-JG-34 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MF-JG-34
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MF-JG-30 | Aprilia | RS 125 | Onbekend | 05-07-2001 | 24,9 jaar |
| MF-JG-31 | BMW | R 1150 | Onbekend | 15-06-2001 | 25 jaar |
| MF-JG-32 | BMW | R 1150 | Onbekend | 13-06-2001 | 25 jaar |
| MF-JG-33 | BMW | R 1150 | Onbekend | 13-06-2001 | 25 jaar |
| MF-JG-34 | BMW | R 1150 | Onbekend | 13-06-2001 | 25 jaar |
| MF-JG-35 | BMW | K 1200 | Onbekend | 13-06-2001 | 25 jaar |
| MF-JG-36 | BMW | R 1150 | Onbekend | 16-06-2001 | 25 jaar |
| MF-JG-38 | BMW | K 1200 | Onbekend | 15-06-2001 | 25 jaar |
| MF-JG-39 | BMW | R 1150 | Onbekend | 20-06-2001 | 25 jaar |
| MF-JH-34 | Suzuki | GSX 600 | Onbekend | 14-06-2001 | 25 jaar |
| MF-JJ-34 | BMW | R 1150 | Onbekend | 19-06-2001 | 25 jaar |
| MF-JL-34 | Yamaha | FZR 600 | Onbekend | 04-07-2001 | 35,9 jaar |
| MF-JP-34 | Suzuki | VS51 B | Onbekend | 22-06-2001 | 36,1 jaar |
| MF-JV-34 | Honda | SC44 | Onbekend | 22-06-2001 | 24,9 jaar |
| MF-JZ-34 | Honda | CB Seven Fifty | Onbekend | 14-03-2002 | 32,3 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 12.234 en/of een gewicht van ± 325 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Suzuki VL 1500 | € 13.000 | - | - | 320 kg |
| Suzuki VZ 1500 | € 12.000 | - | - | 320 kg |
| Yamaha XV 1900 | € 13.500 | - | - | 340 kg |
| Kawasaki VN 1700 | € 12.000 | - | - | 330 kg |
| Honda VFR800X | € 13.400 | - | - | 300 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.