68-MF-KG
Er rijden momenteel 7.057 BMW R 1150's rond in Nederland. Deze R 1150 komt uit het jaar 2005 en is nu 20 jaren, 10 maanden en 24 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 19 maart 2015, dus sinds 11 jaren, 2 maanden en 12 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze BMW R 1150 R rijden er in dezelfde variant (0429) nog 922 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 2000 en december 2006. De nieuwwaarde ligt tussen de € 11.405 en € 12.688, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 12.234 uitkomt. De nieuwwaarde van deze BMW R 1150 R is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 28 oktober 2014. Het voertuig was toen 9 jaren, 3 maanden en 24 dagen oud.
Bekijk ook alle BMW R 1150 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
BMW R 1150 R | 2005
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | BMW |
| Handelsbenaming | R 1150 R |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.486 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 62 kW (84 pk) |
| Continue vermogen | 62 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 12 2E B |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1130cc (1,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 7 juli 2005 |
| Leeftijd | 20 jaren, 10 maanden en 24 dagen |
| 0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 19 maart 2015 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 jaren, 2 maanden en 12 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 28 oktober 2014. Het voertuig was toen 9 jaren, 3 maanden en 24 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 303 kg |
| Massa rijklaar | 313 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 137 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 450 kg |
| Technische max massa voertuig | 450 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,48 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type R11R | |
| Variant 0429 | |
| Uitvoering A | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2002/24*0216*00 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 86 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 86 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle BMW R 1150 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 68-MF-KG - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
68-MF-KG
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 68-MB-KG | Harley-Davidson | Vrscdx Night Rod Special | € 18.895 | 30-03-2012 | 14,2 jaar |
| 68-MD-KG | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 19-07-2013 | 19,7 jaar |
| 68-MF-KB | Honda | NC750XD | Onbekend | 16-10-2014 | 12,2 jaar |
| 68-MF-KD | Suzuki | DL 650 | Onbekend | 30-10-2014 | 19,9 jaar |
| 68-MF-KF | Honda | VFR800F | € 13.999 | 25-10-2014 | 11,6 jaar |
| 68-MF-KG | BMW | R 1150 | Onbekend | 28-10-2014 | 20,9 jaar |
| 68-MF-KH | Suzuki | SFV 650 | € 7.499 | 12-11-2014 | 11,6 jaar |
| 68-MF-KJ | KTM | 450 Rally | Onbekend | 06-11-2014 | 11,6 jaar |
| 68-MF-KK | BMW | R 1200 | € 21.788 | 08-11-2014 | 11,6 jaar |
| 68-MF-KL | Triumph | Thruxton | € 11.490 | 13-11-2014 | 11,6 jaar |
| 68-MF-KN | KTM | 1190 Adventure | Onbekend | 19-11-2014 | 13,2 jaar |
| 68-MF-KP | Harley-Davidson | Forty-eight | € 13.400 | 20-11-2014 | 11,5 jaar |
| 68-MF-KR | Moto Guzzi | € 9.890 | 26-11-2014 | 11,5 jaar | |
| 68-MF-KS | Piaggio | Vespa | Onbekend | 24-11-2014 | 21 jaar |
| 68-MF-KT | Honda | GL 1800 | Onbekend | 13-12-2014 | 23,9 jaar |
| 68-MF-KV | Yamaha | YZF R1 | Onbekend | 04-12-2014 | 17,3 jaar |
| 68-MF-KX | Kawasaki | Z800 ABS | € 9.698 | 16-12-2014 | 11,5 jaar |
| 68-MF-KZ | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 10-03-2015 | 18,1 jaar |
| 68-MG-KG | Kawasaki | Vulcan S | € 6.559 | 11-03-2016 | 10,2 jaar |
| 68-MH-KG | Honda | CB650FA | € 7.999 | 31-03-2017 | 9,2 jaar |
| 68-MJ-KG | Suzuki | VL 800 | Onbekend | 31-03-2018 | 21,5 jaar |
| 68-MK-KG | KTM | 790 Adventure | € 15.499 | 01-03-2019 | 7,3 jaar |
| 68-ML-KG | Triumph | Street Triple | € 8.789 | 08-01-2020 | 13,1 jaar |
| 68-MN-KG | Yamaha | WR 450 | € 10.347 | 30-10-2020 | 5,7 jaar |
| 68-MP-KG | Ducati | Hypermotard 796 | € 9.788 | 27-05-2022 | 15,9 jaar |
| 68-MR-KG | Triumph | Tiger Sport | € 9.999 | 06-05-2022 | 4,1 jaar |
| 68-MS-KG | Husqvarna | FE 350 | € 11.110 | 01-03-2023 | 8,8 jaar |
| 68-MT-KG | Piaggio | Vespa GTS | € 5.199 | 17-11-2023 | 7,4 jaar |
| 68-MV-KG | KTM | 1290 Super Adventure | € 23.331 | 22-06-2024 | 1,9 jaar |
| 68-MX-KG | Suzuki | DL 800 | € 12.399 | 03-04-2025 | 1,2 jaar |
| 68-MZ-KG | Honda | CRF1000A | € 15.699 | 10-10-2025 | 8,9 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 12.234 en/of een gewicht van ± 303 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Kawasaki 1400 GTR | € 12.400 | 227 cm | 100 cm | 290 kg |
| Yamaha XVS 1300 | € 12.100 | - | - | 290 kg |
| Suzuki VL 1500 | € 13.000 | - | - | 320 kg |
| Suzuki VZ 1500 | € 12.000 | - | - | 320 kg |
| Suzuki AN 650 | € 12.400 | 227 cm | 81 cm | 270 kg |
| Kawasaki VN 1700 | € 11.300 | - | - | 330 kg |
| Honda VFR800X | € 13.400 | - | - | 300 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.