53-MG-KB
Er rijden momenteel 7.057 BMW R 1150's rond in Nederland. Deze R 1150 komt uit het jaar 2002 en is nu 24 jaren en 5 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze BMW R 1150 RT rijden er in dezelfde variant (0419) nog 2.670 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 2000 en juni 2009. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.116 en € 18.170, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 16.660 uitkomt. De nieuwwaarde van deze BMW R 1150 RT is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 23 februari 2016. Het voertuig was toen 13 jaren, 9 maanden en 3 dagen oud.
Bekijk ook alle BMW R 1150 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
BMW R 1150 RT | 2002
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | BMW |
| Handelsbenaming | R 1150 RT |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 2.186 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 70 kW (95 pk) |
| Continue vermogen | 70 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 12 2E C |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1130cc (1,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 mei 2002 |
| Leeftijd | 24 jaren en 5 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 24 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 23 februari 2016. Het voertuig was toen 13 jaren, 9 maanden en 3 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 272 kg |
| Massa rijklaar | 279 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,48 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type R22 | |
| Variant 0419 | |
| Uitvoering A | |
| Typegoedkeuringsnummer e1-92/61-00101/02 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 92 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 92 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle BMW R 1150 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 53-MG-KB - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
53-MG-KB
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 53-MB-KB | BMW | K 1200 | Onbekend | 11-05-2012 | 20,4 jaar |
| 53-MD-KB | Yamaha | FZ 8 | € 9.999 | 15-06-2013 | 13 jaar |
| 53-MF-KB | Kawasaki | ER - 6 N | Onbekend | 27-10-2014 | 20,1 jaar |
| 53-MG-KB | BMW | R 1150 | Onbekend | 23-02-2016 | 24 jaar |
| 53-MG-KD | Yamaha | MT 09 | € 10.998 | 27-02-2016 | 10,3 jaar |
| 53-MG-KF | Suzuki | VL 800 | € 9.300 | 10-03-2016 | 10,2 jaar |
| 53-MG-KH | Kawasaki | Versys 650 | € 5.882 | 05-03-2016 | 10,2 jaar |
| 53-MG-KJ | Husqvarna | FE 450 | € 11.140 | 05-03-2016 | 10,2 jaar |
| 53-MG-KK | Honda | CB500XA | € 6.999 | 05-03-2016 | 10,2 jaar |
| 53-MG-KL | Honda | VFR800X | Onbekend | 28-04-2016 | 11,8 jaar |
| 53-MG-KN | Yamaha | TDM 900 | Onbekend | 12-03-2016 | 17,4 jaar |
| 53-MG-KP | Kawasaki | Z1000 ABS | € 9.621 | 14-03-2016 | 10,2 jaar |
| 53-MG-KR | Kawasaki | Z300 ABS | € 4.066 | 22-03-2016 | 10,2 jaar |
| 53-MG-KS | BMW | R 1200 | Onbekend | 12-03-2016 | 11,2 jaar |
| 53-MG-KT | Triumph | Tiger XCX | € 13.800 | 12-03-2016 | 10,2 jaar |
| 53-MG-KV | Kawasaki | Z800 ABS | € 7.057 | 17-03-2016 | 10,2 jaar |
| 53-MG-KX | Honda | CB650FA | € 7.999 | 12-03-2016 | 10,2 jaar |
| 53-MG-KZ | Harley-Davidson | Road King | € 27.200 | 18-03-2016 | 10,2 jaar |
| 53-MH-KB | Yamaha | MT 09 | € 9.599 | 17-03-2017 | 9,2 jaar |
| 53-MJ-KB | Triumph | Street Triple S | € 10.425 | 19-03-2018 | 8,2 jaar |
| 53-MK-KB | Harley-Davidson | Road King | € 30.500 | 08-03-2019 | 7,2 jaar |
| 53-ML-KB | KTM | 1290 Super Duke R | € 19.399 | 04-01-2020 | 6,4 jaar |
| 53-MN-KB | Yamaha | MTT850 | € 13.899 | 24-10-2020 | 5,6 jaar |
| 53-MP-KB | Kawasaki | Vulcan S | € 8.649 | 13-07-2021 | 9 jaar |
| 53-MR-KB | Moto Morini | X-Cape | € 8.999 | 06-05-2022 | 4,1 jaar |
| 53-MS-KB | KTM | 1290 Super Adventure | € 22.648 | 02-03-2023 | 4,3 jaar |
| 53-MT-KB | Yamaha | MTN690 | € 8.599 | 06-10-2023 | 2,6 jaar |
| 53-MV-KB | BMW | R 1200 | € 21.774 | 05-10-2024 | 9 jaar |
| 53-MX-KB | Yamaha | MTT850 | € 11.899 | 29-03-2025 | 7,7 jaar |
| 53-MZ-KB | KTM | 450 EXC | € 13.965 | 17-10-2025 | 0,6 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 16.660 en/of een gewicht van ± 272 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Kawasaki Versys 1000 | € 16.400 | 227 cm | 94 cm | 250 kg |
| Harley-Davidson Flstf Fat Boy | € 16.900 | - | - | 280 kg |
| Triumph Tiger Explorer | € 16.700 | 225 cm | 89 cm | 300 kg |
| Yamaha XT 1200 | € 16.700 | 226 cm | 98 cm | 280 kg |
| Harley-Davidson Street BOB | € 17.000 | 240 cm | 92 cm | 300 kg |
| Harley-Davidson Fxdb Dyna Street BOB | € 16.800 | 236 cm | 94 cm | 290 kg |
| Honda VFR1200X | € 17.100 | 229 cm | 92 cm | 270 kg |
| Kawasaki Versys 1100 | € 17.500 | 227 cm | 95 cm | 250 kg |
| Yamaha MT 01 | € 15.900 | 219 cm | 80 cm | 250 kg |
| Honda VFR1200F | € 17.000 | - | - | 250 kg |
| Kawasaki 1400 GTR ABS | € 15.600 | - | - | 280 kg |
| Indian Motorcycle Scout Bobber | € 17.500 | 227 cm | 90 cm | 250 kg |
| Honda VFR1200XD | € 18.000 | 229 cm | 92 cm | 280 kg |
| Indian Motorcycle Scout | € 16.400 | 231 cm | 90 cm | 250 kg |
| Yamaha RP11 | € 15.300 | - | - | 270 kg |
| Harley-Davidson Fxdc Dyna Super Glide Custom | € 16.700 | - | - | 300 kg |
| Suzuki GSX 1300 | € 17.100 | 219 cm | 74 cm | 250 kg |
| Moto Guzzi LZ | € 15.400 | - | - | 260 kg |
| Moto Guzzi Stelvio 1200 | € 17.300 | 231 cm | 108 cm | 270 kg |
| Harley-Davidson FXD | € 16.700 | 236 cm | 93 cm | 290 kg |
| Harley-Davidson Fxdwg Dyna Wide Glide | € 17.500 | 245 cm | 90 cm | 300 kg |
| Harley-Davidson Fxdl | € 18.300 | - | - | 300 kg |
| Harley-Davidson Roadster | € 15.200 | 219 cm | 86 cm | 250 kg |
| Triumph Bonneville Speedmaster | € 17.100 | 223 cm | 91 cm | 260 kg |
| Yamaha MT 10 | € 16.200 | - | - | 270 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.