32-MF-HR
Er rijden momenteel 7.057 BMW R 1150's rond in Nederland. Deze R 1150 komt uit het jaar 2001 en is nu 25 jaren, 1 maand en 1 dag oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 september 2014, dus sinds 11 jaren, 8 maanden en 16 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze BMW R 1150 RT rijden er in dezelfde variant (0419) nog 2.670 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 2000 en juni 2009. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.116 en € 18.170, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 16.660 uitkomt. De nieuwwaarde van deze BMW R 1150 RT is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 12 september 2014. Het voertuig was toen 13 jaren, 4 maanden en 18 dagen oud.
Bekijk ook alle BMW R 1150 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
BMW R 1150 RT | 2001
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | BMW |
| Handelsbenaming | R 1150 RT |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 2.058 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 70 kW (95 pk) |
| Continue vermogen | 70 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 12 2E C |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1130cc (1,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 27 april 2001 |
| Leeftijd | 25 jaren, 1 maand en 1 dag |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 25 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 12 september 2014 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 jaren, 8 maanden en 16 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 12 september 2014. Het voertuig was toen 13 jaren, 4 maanden en 18 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 262 kg |
| Massa rijklaar | 279 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 216 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 495 kg |
| Technische max massa voertuig | 495 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,48 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type R 22 | |
| Variant 0419 | |
| Uitvoering A | |
| Typegoedkeuringsnummer e1-92/61-00101/00 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 79 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 92 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 92 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle BMW R 1150 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 32-MF-HR - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
32-MF-HR
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 32-MD-HR | BMW | R 1200 | Onbekend | 24-05-2013 | 18 jaar |
| 32-MF-HB | Yamaha | XT 1200 | € 19.999 | 13-08-2014 | 11,8 jaar |
| 32-MF-HD | BMW | R 1200 | Onbekend | 07-08-2014 | 21 jaar |
| 32-MF-HF | Piaggio | € 5.999 | 13-08-2014 | 11,8 jaar | |
| 32-MF-HG | Yamaha | MT 07 | € 6.999 | 14-08-2014 | 11,8 jaar |
| 32-MF-HH | Kawasaki | Z800 ABS | € 7.122 | 15-08-2014 | 11,8 jaar |
| 32-MF-HJ | Suzuki | GSR 750 | Onbekend | 05-05-2015 | 15,1 jaar |
| 32-MF-HL | Harley-Davidson | Iron 883 | € 10.275 | 03-09-2014 | 11,7 jaar |
| 32-MF-HN | Harley-Davidson | Fat BOB | € 19.650 | 30-08-2014 | 11,8 jaar |
| 32-MF-HP | Triumph | Street Triple | € 9.390 | 27-08-2014 | 11,8 jaar |
| 32-MF-HR | BMW | R 1150 | Onbekend | 12-09-2014 | 25,1 jaar |
| 32-MF-HS | Triumph | Daytona 675 | € 15.290 | 03-09-2014 | 11,7 jaar |
| 32-MF-HT | Kymco | People S | € 3.399 | 26-09-2014 | 11,7 jaar |
| 32-MF-HV | BMW | C 650 | € 13.559 | 05-09-2014 | 11,7 jaar |
| 32-MF-HX | BMW | R 1200 | € 23.039 | 08-09-2014 | 11,7 jaar |
| 32-MF-HZ | BMW | R 1200 | Onbekend | 13-03-2015 | 18,3 jaar |
| 32-MG-HR | Yamaha | MT 07 | € 7.199 | 21-01-2016 | 10,4 jaar |
| 32-MH-HR | BMW | R 1200 | Onbekend | 07-04-2017 | 16,1 jaar |
| 32-MJ-HR | Suzuki | GSX-S 750 | € 8.699 | 15-02-2018 | 8,3 jaar |
| 32-MK-HR | Honda | ST1300A | Onbekend | 07-02-2019 | 17 jaar |
| 32-MN-HR | KTM | 1190 Adventure | € 17.097 | 24-09-2020 | 13,2 jaar |
| 32-MP-HR | BMW | S 1000 | € 24.864 | 26-06-2021 | 4,9 jaar |
| 32-MR-HR | Husqvarna | Svartpilen | € 6.600 | 01-06-2022 | 4 jaar |
| 32-MS-HR | Harley-Davidson | Road King | € 33.995 | 17-02-2023 | 3,3 jaar |
| 32-MT-HR | Yamaha | WR 450 | Onbekend | 06-09-2023 | 22,1 jaar |
| 32-MV-HR | Piaggio | Runner | Onbekend | 30-05-2024 | 27,9 jaar |
| 32-MX-HR | KTM | 790 Adventure | € 12.950 | 19-03-2025 | 1,2 jaar |
| 32-MZ-HR | Triumph | Tiger 900 Gt PRO | € 18.495 | 27-09-2025 | 0,7 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 16.660 en/of een gewicht van ± 262 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Kawasaki Versys 1000 | € 16.400 | 227 cm | 94 cm | 250 kg |
| Harley-Davidson Flstf Fat Boy | € 16.900 | - | - | 280 kg |
| Suzuki DL 1050 | € 15.500 | 230 cm | 94 cm | 240 kg |
| Yamaha XT 1200 | € 16.700 | 226 cm | 98 cm | 280 kg |
| Triumph Tiger Explorer | € 16.800 | 225 cm | 89 cm | 250 kg |
| Honda VFR1200X | € 17.100 | 229 cm | 92 cm | 270 kg |
| Kawasaki Versys 1100 | € 17.500 | 227 cm | 95 cm | 250 kg |
| Yamaha MT 01 | € 15.900 | 219 cm | 80 cm | 250 kg |
| Honda VFR1200F | € 17.000 | - | - | 250 kg |
| Indian Motorcycle Scout Bobber | € 17.500 | 227 cm | 90 cm | 250 kg |
| Kawasaki 1400 GTR ABS | € 15.600 | - | - | 280 kg |
| Honda VFR1200XD | € 18.000 | 229 cm | 92 cm | 280 kg |
| Honda NT1100D | € 17.500 | 224 cm | 87 cm | 240 kg |
| Suzuki GSX1300R | € 16.500 | 219 cm | 74 cm | 240 kg |
| Indian Motorcycle Scout | € 16.400 | 231 cm | 90 cm | 250 kg |
| Yamaha RP11 | € 15.300 | - | - | 270 kg |
| Suzuki GSX 1300 | € 17.100 | 219 cm | 74 cm | 250 kg |
| Moto Guzzi LZ | € 15.400 | - | - | 260 kg |
| Moto Guzzi Stelvio 1200 | € 17.300 | 231 cm | 108 cm | 270 kg |
| Honda CRF1000A2 | € 17.300 | 234 cm | 93 cm | 240 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-12R | € 15.500 | - | - | 240 kg |
| Harley-Davidson Roadster | € 15.200 | 219 cm | 86 cm | 250 kg |
| Triumph Bonneville Speedmaster | € 17.100 | 223 cm | 91 cm | 260 kg |
| Yamaha MT 10 | € 16.200 | - | - | 270 kg |
| Kawasaki ZZR 1400 | € 16.900 | 217 cm | 77 cm | 260 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.