29-MB-RX
Er rijden momenteel 7.057 BMW R 1150's rond in Nederland. Deze R 1150 komt uit het jaar 2003 en is nu 22 jaren, 11 maanden en 7 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 25 mei 2013, dus sinds 13 jaren en 1 dag. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze BMW R 1150 GS rijden er in dezelfde variant (0415) nog 1.654 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 1999 en maart 2010. De nieuwwaarde ligt tussen de € 13.362 en € 14.931, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 14.139 uitkomt. De nieuwwaarde van deze BMW R 1150 GS is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 29 juni 2012. Het voertuig was toen 9 jaren en 11 dagen oud.
Bekijk ook alle BMW R 1150 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
BMW R 1150 GS | 2003
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | BMW |
| Handelsbenaming | R 1150 GS |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.769 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 62 kW (84 pk) |
| Continue vermogen | 62 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 12 2E B |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1130cc (1,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 juni 2003 |
| Leeftijd | 22 jaren, 11 maanden en 7 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 22 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 25 mei 2013 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 jaren en 1 dag. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 29 juni 2012. Het voertuig was toen 9 jaren en 11 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 240 kg |
| Massa rijklaar | 249 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 211 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 460 kg |
| Technische max massa voertuig | 460 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,50 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant 0415 | |
| Uitvoering A | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*92/61*0041*05 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 86 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 86 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle BMW R 1150 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 29-MB-RX - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
29-MB-RX
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 29-MB-RB | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 07-06-2012 | 20 jaar |
| 29-MB-RD | BMW | R 1150 | Onbekend | 07-06-2012 | 26,1 jaar |
| 29-MB-RF | BMW | R 1150 | Onbekend | 08-06-2012 | 23,9 jaar |
| 29-MB-RK | KTM | 500 EXC | € 10.999 | 30-06-2012 | 13,9 jaar |
| 29-MB-RL | Triumph | Tiger Explorer | € 17.334 | 22-06-2012 | 13,9 jaar |
| 29-MB-RP | Kawasaki | ER-6F ABS | € 6.219 | 26-06-2012 | 13,9 jaar |
| 29-MB-RR | Suzuki | GSX-R 600 | € 10.709 | 22-06-2012 | 16,1 jaar |
| 29-MB-RS | Kawasaki | Ninja ZX-6R | Onbekend | 25-06-2012 | 17,2 jaar |
| 29-MB-RT | Triumph | Street Triple R | € 10.090 | 02-07-2012 | 13,9 jaar |
| 29-MB-RV | Suzuki | Burgman 400 | Onbekend | 27-06-2012 | 25,7 jaar |
| 29-MB-RX | BMW | R 1150 | Onbekend | 29-06-2012 | 23 jaar |
| 29-MB-RZ | Triumph | Tiger 800 | € 10.690 | 16-07-2012 | 13,9 jaar |
| 29-MD-RX | BMW | R 1150 | Onbekend | 13-01-2014 | 24,1 jaar |
| 29-MF-RX | BMW | F 800 | € 12.212 | 11-04-2015 | 11,1 jaar |
| 29-MG-RX | Honda | CBF600NA | Onbekend | 17-05-2016 | 16,9 jaar |
| 29-MH-RX | Honda | SH150AD | € 3.799 | 31-05-2017 | 9 jaar |
| 29-MJ-RX | Kawasaki | Z 900 | € 9.598 | 01-06-2018 | 8 jaar |
| 29-MK-RX | Suzuki | DL650A | Onbekend | 08-06-2019 | 16,5 jaar |
| 29-ML-RX | BMW | R 1200 | Onbekend | 21-04-2020 | 17 jaar |
| 29-MN-RX | BMW | R 1200 | € 18.348 | 27-03-2021 | 8,7 jaar |
| 29-MP-RX | BMW | G 310 | € 6.948 | 11-10-2021 | 4,6 jaar |
| 29-MR-RX | KTM | 390 Duke | € 6.700 | 05-07-2022 | 3,9 jaar |
| 29-MS-RX | Honda | NSA700A | Onbekend | 25-04-2023 | 17,9 jaar |
| 29-MT-RX | Piaggio | Beverly 400 | € 7.199 | 18-08-2025 | 0,8 jaar |
| 29-MV-RX | Yamaha | MTT850 | € 13.898 | 28-10-2024 | 7,2 jaar |
| 29-MX-RX | Ducati | 851 | Onbekend | 14-05-2025 | 37,2 jaar |
| 29-MZ-RX | KTM | 300 EXC | € 14.219 | 16-03-2026 | 0,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 14.139 en/of een gewicht van ± 240 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Honda ADV750 | € 14.200 | 225 cm | 94 cm | 230 kg |
| Honda VFR800 | € 13.300 | - | - | 240 kg |
| Suzuki DL 1050 | € 15.500 | 230 cm | 94 cm | 240 kg |
| Moto Guzzi V 85 TT | € 14.200 | 225 cm | 96 cm | 240 kg |
| Kawasaki Versys 1000 | € 12.700 | 226 cm | 90 cm | 240 kg |
| Suzuki DL 1000 | € 13.200 | 228 cm | 93 cm | 230 kg |
| Honda XL1000VA | € 13.500 | 231 cm | 93 cm | 260 kg |
| Honda RC 46 | € 13.800 | - | - | 240 kg |
| Honda CRF1000A | € 15.000 | 234 cm | 93 cm | 230 kg |
| Harley-Davidson Forty-eight | € 14.800 | 217 cm | 87 cm | 250 kg |
| Moto Guzzi LP | € 14.400 | 220 cm | 87 cm | 240 kg |
| Triumph Tiger Sport | € 14.400 | 215 cm | 90 cm | 230 kg |
| Triumph Bonneville T 120 | € 14.500 | 217 cm | 79 cm | 260 kg |
| Honda VFR800A | € 14.500 | - | - | 230 kg |
| Kawasaki Z1000 SX | € 14.700 | 210 cm | 79 cm | 230 kg |
| Honda CMX1100D | € 13.500 | 224 cm | 85 cm | 240 kg |
| Honda VFR800X | € 13.500 | 219 cm | 87 cm | 240 kg |
| Kawasaki ZZR 1400 | € 13.700 | 217 cm | 76 cm | 250 kg |
| KTM 1090 Adventure | € 14.900 | 226 cm | 89 cm | 230 kg |
| Honda NSS750 | € 13.500 | 220 cm | 79 cm | 230 kg |
| Moto Guzzi LS | € 14.600 | - | - | 230 kg |
| Moto Guzzi LZ | € 15.400 | - | - | 260 kg |
| Cfmoto 800MT | € 13.000 | 223 cm | 85 cm | 220 kg |
| Honda VFR800F | € 14.200 | 214 cm | 75 cm | 240 kg |
| Kawasaki Z 900 | € 13.800 | - | - | 240 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.