24-MF-VP
Er rijden momenteel 7.057 BMW R 1150's rond in Nederland. Deze R 1150 komt uit het jaar 2004 en is nu 22 jaren en 1 maand oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 27 mei 2015, dus sinds 11 jaren en 1 dag. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze BMW R 1150 Gs Adventure rijden er in dezelfde variant (0441) nog 664 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2002 en maart 2009. De nieuwwaarde ligt tussen de € 13.828 en € 15.431, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 14.475 uitkomt. De nieuwwaarde van deze BMW R 1150 Gs Adventure is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 27 mei 2015. Het voertuig was toen 11 jaren en 28 dagen oud.
Bekijk ook alle BMW R 1150 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
BMW R 1150 Gs Adventure | 2004
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | BMW |
| Handelsbenaming | R 1150 Gs Adventure |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 2.316 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 62 kW (84 pk) |
| Continue vermogen | 62 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 12 2E B |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1130cc (1,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 28 april 2004 |
| Leeftijd | 22 jaren en 1 maand |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 22 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 27 mei 2015 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 jaren en 1 dag. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 27 mei 2015. Het voertuig was toen 11 jaren en 28 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 231 kg |
| Massa rijklaar | 253 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 217 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 470 kg |
| Technische max massa voertuig | 470 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,50 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type R 21 | |
| Variant 0441 | |
| Uitvoering A | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*92/61*0041*05 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 80 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 86 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 86 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle BMW R 1150 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 24-MF-VP - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
24-MF-VP
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 24-MB-VP | Harley-Davidson | Iron 883 | € 9.770 | 28-09-2012 | 13,7 jaar |
| 24-MF-VD | Honda | TL 125 | Onbekend | 18-05-2015 | 43,7 jaar |
| 24-MF-VG | Yamaha | FJR 1300 | € 23.005 | 27-05-2015 | 11 jaar |
| 24-MF-VH | Yamaha | MT 09 | € 9.499 | 21-05-2015 | 11 jaar |
| 24-MF-VJ | Peugeot | Tweet | € 2.299 | 23-05-2015 | 11 jaar |
| 24-MF-VK | Suzuki | VL 800 | Onbekend | 22-05-2015 | 24,2 jaar |
| 24-MF-VL | BMW | R 1200 | € 22.249 | 29-05-2015 | 11 jaar |
| 24-MF-VN | Yamaha | MT 09 | € 9.999 | 06-06-2015 | 11 jaar |
| 24-MF-VP | BMW | R 1150 | Onbekend | 27-05-2015 | 22,1 jaar |
| 24-MF-VR | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 19-07-2016 | 17,8 jaar |
| 24-MF-VS | Kawasaki | ER-6N ABS | € 5.134 | 04-06-2015 | 11 jaar |
| 24-MF-VT | Harley-Davidson | Iron 883 | € 10.880 | 04-06-2015 | 11 jaar |
| 24-MF-VV | Honda | CB650FA | € 7.999 | 04-06-2015 | 11 jaar |
| 24-MF-VX | Honda | CBX 750 | Onbekend | 02-06-2015 | 40,9 jaar |
| 24-MF-VZ | BMW | R 1200 | € 22.249 | 05-06-2015 | 11 jaar |
| 24-MG-VP | Triumph | Bonneville T100 | € 11.090 | 08-07-2016 | 9,9 jaar |
| 24-MH-VP | Harley-Davidson | Road King | Onbekend | 11-07-2017 | 14,5 jaar |
| 24-MJ-VP | Triumph | Tiger 800 XC | Onbekend | 10-07-2018 | 14,8 jaar |
| 24-MK-VP | BMW | R 1200 | € 14.299 | 06-07-2019 | 12,2 jaar |
| 24-ML-VP | Ducati | Multistrada 1200 | € 23.190 | 03-06-2020 | 10,9 jaar |
| 24-MN-VP | Indian Motorcycle | Scout Bobber | € 17.690 | 12-04-2021 | 5,1 jaar |
| 24-MP-VP | Yamaha | XSR 700 | € 8.498 | 26-01-2022 | 10 jaar |
| 24-MR-VP | Kawasaki | Z 650 | € 8.199 | 07-09-2022 | 3,7 jaar |
| 24-MS-VP | Piaggio | M28 | Onbekend | 28-05-2023 | 18,3 jaar |
| 24-MT-VP | Honda | CRF1100A | € 17.550 | 22-03-2024 | 2,2 jaar |
| 24-MV-VP | Yamaha | XTZ 690 | € 10.953 | 15-10-2024 | 6,1 jaar |
| 24-MZ-VP | Honda | ADV750 | € 15.535 | 06-03-2026 | 1 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 14.475 en/of een gewicht van ± 231 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Honda ADV750 | € 14.800 | 222 cm | 94 cm | 230 kg |
| Yamaha MTT850 | € 13.400 | 216 cm | 85 cm | 210 kg |
| Yamaha MTT890 | € 14.600 | 218 cm | 90 cm | 220 kg |
| Suzuki DL 1050 | € 15.500 | 230 cm | 94 cm | 240 kg |
| Moto Guzzi V 85 TT | € 14.200 | 225 cm | 96 cm | 240 kg |
| Honda CB1000RA | € 13.600 | 211 cm | 80 cm | 230 kg |
| Triumph Tiger | € 14.400 | 211 cm | 84 cm | 230 kg |
| Yamaha XP 560 | € 14.600 | 220 cm | 78 cm | 210 kg |
| Honda RC 46 | € 13.800 | - | - | 240 kg |
| Honda CRF1000A | € 15.000 | 234 cm | 93 cm | 230 kg |
| Triumph Bonneville T 120 | € 14.800 | 217 cm | 79 cm | 240 kg |
| Harley-Davidson Forty-eight | € 14.800 | 217 cm | 87 cm | 250 kg |
| Triumph Speed Triple | € 13.600 | 210 cm | 80 cm | 210 kg |
| Suzuki DL 1000 | € 13.500 | 228 cm | 93 cm | 230 kg |
| Yamaha XTZ 690 | € 14.300 | 237 cm | 94 cm | 210 kg |
| Moto Guzzi LP | € 14.400 | 220 cm | 87 cm | 240 kg |
| Kawasaki Z1000 SX | € 14.000 | 210 cm | 79 cm | 230 kg |
| Triumph Tiger Sport | € 14.400 | 215 cm | 90 cm | 230 kg |
| Honda VFR800A | € 14.500 | - | - | 230 kg |
| Kawasaki Z 1000 | € 13.500 | 205 cm | 79 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z900RS | € 14.800 | 210 cm | 87 cm | 210 kg |
| Aprilia RP | € 14.200 | 206 cm | 74 cm | 210 kg |
| Yamaha MT 01 | € 15.900 | 219 cm | 79 cm | 250 kg |
| Honda VFR800X | € 13.500 | 219 cm | 87 cm | 240 kg |
| KTM 890 Adventure | € 15.800 | 222 cm | 89 cm | 210 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.