MY-94-FF
Er rijden momenteel 6.951 BMW R 1100's rond in Nederland. Deze R 1100 komt uit het jaar 1997 en is nu 28 jaren, 11 maanden en 29 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 31 maart 2026, dus sinds 1 maand en 27 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 4 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze BMW R1100R rijden er nog 6.413 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 1992 en juni 2005. De nieuwwaarde ligt tussen de € 10.943 en € 15.276, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 13.278 uitkomt. De nieuwwaarde van deze BMW R1100R is helaas onbekend.
Bekijk ook alle BMW R 1100 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
BMW R1100R | 1997
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | BMW |
| Handelsbenaming | R1100R |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 3 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.474 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 59 kW (80 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1085cc (1,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 29 mei 1997 |
| Leeftijd | 28 jaren, 11 maanden en 29 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 28 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 31 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 maand en 27 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 319 kg |
| Massa rijklaar | 326 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,48 m | |
| Europese voertuigcategorie L4 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 94 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 94 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle BMW R 1100 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MY-94-FF - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MY-94-FF
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MY-90-FF | BMW | R 1100 | Onbekend | 27-05-1997 | 29 jaar |
| MY-91-FF | BMW | R 1100 | Onbekend | 22-05-1997 | 29 jaar |
| MY-94-FB | Suzuki | GS 500 | Onbekend | 01-04-1998 | 36,2 jaar |
| MY-94-FF | BMW | R 1100 | Onbekend | 29-05-1997 | 29 jaar |
| MY-94-FJ | Piaggio | Vespa Nuova 125 | Onbekend | 20-12-1997 | 28,5 jaar |
| MY-94-FL | Honda | Gold Wing | Onbekend | 04-06-1997 | 38,3 jaar |
| MY-94-FN | Honda | CBR 1100 | Onbekend | 30-05-1997 | 29 jaar |
| MY-94-FP | Kawasaki | ZRX-1100 | Onbekend | 31-05-1997 | 29 jaar |
| MY-94-FR | Aprilia | Pegaso 650 | Onbekend | 30-05-1997 | 29 jaar |
| MY-94-FS | Honda | Pan European | Onbekend | 04-07-1997 | 34,8 jaar |
| MY-94-FT | Yamaha | XJ 600 | Onbekend | 07-03-1998 | 29 jaar |
| MY-94-FV | Honda | Fireblade | Onbekend | 30-05-1997 | 29 jaar |
| MY-94-FZ | Honda | VFR750 F | Onbekend | 24-07-1997 | 28,9 jaar |
| MY-95-FF | Cagiva | 750 Elefant | Onbekend | 23-05-1997 | 29 jaar |
| MY-96-FF | Ducati | M600 Monster | Onbekend | 30-05-1997 | 29 jaar |
| MY-97-FF | Ducati | 916 | Onbekend | 22-05-1997 | 29 jaar |
| MY-98-FF | Ducati | 748 | Onbekend | 28-05-1997 | 29 jaar |
| MY-99-FF | Ducati | 748 | Onbekend | 17-05-1997 | 29 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 13.278 en/of een gewicht van ± 319 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Suzuki VL 1500 | € 13.900 | - | - | 350 kg |
| Yamaha XVS 1300 | € 12.500 | - | - | 290 kg |
| Kawasaki 1400 GTR | € 13.200 | 227 cm | 100 cm | 290 kg |
| Suzuki VZR 1800 | € 14.100 | - | - | 330 kg |
| Suzuki VZ 1500 | € 12.000 | - | - | 320 kg |
| Honda VTX1300S | € 13.900 | - | - | 310 kg |
| Yamaha XV 1900 | € 13.500 | - | - | 340 kg |
| Kawasaki Versys 1000 | € 14.000 | - | - | 290 kg |
| Honda VFR800X | € 13.400 | - | - | 300 kg |
| Kawasaki VN 1700 | € 12.800 | - | - | 330 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.