MX-XN-81
Er rijden momenteel 6.951 BMW R 1100's rond in Nederland. Deze R 1100 komt uit het jaar 1999 en is nu 26 jaren, 11 maanden en 23 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 mei 2026, dus sinds 14 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze BMW R1100 RT rijden er nog 6.413 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 1992 en juni 2005. De nieuwwaarde ligt tussen de € 10.943 en € 15.276, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 13.278 uitkomt. De nieuwwaarde van deze BMW R1100 RT is helaas onbekend.
Deze BMW is een redelijk snelle auto met een topsnelheid van 201 km/uur. Deze BMW R1100 RT is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 43.7% snellere motoren in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 27 juli 2010. Het voertuig was toen 11 jaren, 1 maand en 23 dagen oud.
Bekijk ook alle BMW R 1100 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
BMW R1100 RT | 1999
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | BMW |
| Handelsbenaming | R1100 RT |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 201 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.961 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 66 kW (90 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1085cc (1,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 4 juni 1999 |
| Leeftijd | 26 jaren, 11 maanden en 23 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 26 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 13 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 14 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 27 juli 2010. Het voertuig was toen 11 jaren, 1 maand en 23 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 270 kg |
| Massa rijklaar | 280 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 210 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 490 kg |
| Technische max massa voertuig | 490 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,50 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 79 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 91 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 91 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle BMW R 1100 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MX-XN-81 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MX-XN-81
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MX-XB-81 | Suzuki | AN 400 | € 8.290 | 20-07-2010 | 15,9 jaar |
| MX-XD-81 | BMW | R 1150 | € 13.574 | 11-06-2011 | 23,4 jaar |
| MX-XF-81 | Suzuki | RM 250 | Onbekend | 01-09-2010 | 22,9 jaar |
| MX-XG-81 | KTM | 990 Supermoto | € 14.750 | 17-07-2010 | 15,9 jaar |
| MX-XH-81 | Suzuki | DL 650 | € 7.999 | 13-08-2010 | 15,8 jaar |
| MX-XJ-81 | Kawasaki | Z750 ABS | € 6.436 | 22-07-2010 | 15,9 jaar |
| MX-XL-81 | Kawasaki | Z1000 ABS | € 9.471 | 24-07-2010 | 15,9 jaar |
| MX-XN-81 | BMW | R 1100 | Onbekend | 27-07-2010 | 27 jaar |
| MX-XN-83 | Suzuki | Gsx R1000K1 | Onbekend | 28-07-2010 | 25,3 jaar |
| MX-XN-84 | Benelli | TNT 1130 | Onbekend | 21-07-2010 | 21,8 jaar |
| MX-XN-85 | Harley-Davidson | FL1 | Onbekend | 21-07-2010 | 21,1 jaar |
| MX-XN-86 | Harley-Davidson | Flhr Road King | Onbekend | 27-07-2010 | 22,5 jaar |
| MX-XN-88 | BMW | R 1150 | Onbekend | 27-07-2010 | 26,9 jaar |
| MX-XN-89 | Suzuki | Burgman 650 | Onbekend | 21-07-2010 | 22,2 jaar |
| MX-XR-81 | Kreidler | RS | Onbekend | 26-07-2010 | 45,7 jaar |
| MX-XS-81 | Harley-Davidson | Fat BOB | Onbekend | 27-07-2010 | 17,4 jaar |
| MX-XV-81 | Aprilia | RR | € 12.990 | 20-08-2010 | 15,8 jaar |
| MX-XX-81 | Aprilia | RA | € 8.990 | 04-08-2010 | 15,8 jaar |
| MX-XZ-81 | Suzuki | SFV 650 | € 7.990 | 06-08-2010 | 15,8 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 13.278 en/of een gewicht van ± 270 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Honda XL1000VA | € 13.300 | 231 cm | 93 cm | 260 kg |
| Harley-Davidson Forty-eight | € 13.100 | 217 cm | 84 cm | 250 kg |
| Honda SD02 | € 12.600 | - | - | 250 kg |
| Harley-Davidson XL 1200C Sportster 1200 Custom | € 12.300 | 228 cm | 83 cm | 260 kg |
| Yamaha XVS 1300 | € 12.500 | - | - | 290 kg |
| Suzuki AN 650 | € 12.200 | 227 cm | 81 cm | 270 kg |
| Harley-Davidson XL 1200X Forty-eight | € 12.600 | 226 cm | 82 cm | 250 kg |
| Kawasaki ZZR 1400 | € 13.700 | 217 cm | 76 cm | 250 kg |
| Kawasaki 1400 GTR | € 13.200 | 227 cm | 100 cm | 290 kg |
| Harley-Davidson 1200 Custom | € 13.700 | 223 cm | 84 cm | 260 kg |
| Harley-Davidson XR1200 | € 13.200 | 220 cm | 93 cm | 250 kg |
| Moto Guzzi California | € 13.600 | - | - | 270 kg |
| Harley-Davidson Iron 1200 | € 13.300 | 220 cm | 92 cm | 250 kg |
| Harley-Davidson XL 1200 C | € 13.100 | 223 cm | 84 cm | 250 kg |
| Harley-Davidson XL 1200 | € 13.800 | 190 cm | 93 cm | 250 kg |
| Harley-Davidson 1200 Custom Limited B | € 14.000 | 223 cm | 94 cm | 260 kg |
| Yamaha Tracer 900 | € 13.400 | 216 cm | 85 cm | 270 kg |
| Harley-Davidson XR1200X | € 14.100 | - | - | 250 kg |
| Honda CB1300A | € 13.700 | - | - | 250 kg |
| Harley-Davidson XL 1200V Seventy-two | € 12.600 | - | - | 250 kg |
| Honda NSA700A | € 14.200 | - | - | 260 kg |
| Indian Motorcycle Scout | € 14.200 | 231 cm | 90 cm | 250 kg |
| Honda CB1100SA | € 13.900 | - | - | 250 kg |
| Harley-Davidson XL1200X | € 13.700 | - | - | 260 kg |
| Kawasaki Z1000 SX | € 14.400 | - | - | 270 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.