MV-22-ZP
Er rijden momenteel 6.951 BMW R 1100's rond in Nederland. Deze R 1100 komt uit het jaar 1996 en is nu 30 jaren, 1 maand en 8 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze motor rijdt op benzine en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze BMW R 1100RT rijden er nog 6.413 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 1992 en juni 2005. De nieuwwaarde ligt tussen de € 10.943 en € 15.276, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 13.278 uitkomt. De nieuwwaarde van deze BMW R 1100RT is helaas onbekend.
Bekijk ook alle BMW R 1100 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
BMW R 1100RT | 1996
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | BMW |
| Handelsbenaming | R 1100RT |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 3 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.909 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 66 kW (90 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1085cc (1,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 april 1996 |
| Leeftijd | 30 jaren, 1 maand en 8 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 30 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 460 kg |
| Massa rijklaar | 467 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,50 m | |
| Europese voertuigcategorie L4 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 92 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 92 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle BMW R 1100 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MV-22-ZP - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MV-22-ZP
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MV-20-ZP | BMW | R 1100 | Onbekend | 04-06-1996 | 30 jaar |
| MV-21-ZP | BMW | R 1100 | Onbekend | 19-04-1996 | 30,1 jaar |
| MV-22-ZB | Suzuki | RF 900 | Onbekend | 20-04-1996 | 30,1 jaar |
| MV-22-ZD | Honda | CB Seven Fifty | Onbekend | 18-04-1996 | 30,1 jaar |
| MV-22-ZG | Honda | XRV 750 | Onbekend | 07-05-1996 | 30,1 jaar |
| MV-22-ZH | Triumph | T 160 DK | Onbekend | 25-04-1996 | 50,9 jaar |
| MV-22-ZJ | Kawasaki | Ninja ZX-6R | Onbekend | 18-04-1996 | 30,1 jaar |
| MV-22-ZN | Honda | VT 500 C | Onbekend | 14-03-1997 | 41,3 jaar |
| MV-22-ZP | BMW | R 1100 | Onbekend | 20-04-1996 | 30,1 jaar |
| MV-22-ZR | Suzuki | VS 800 | Onbekend | 20-04-1996 | 30,1 jaar |
| MV-22-ZV | Kawasaki | VN 750 | Onbekend | 08-04-1998 | 33,3 jaar |
| MV-22-ZY | Yamaha | XV 535 | Onbekend | 27-04-1996 | 30,1 jaar |
| MV-22-ZZ | Honda | CBR600 F | Onbekend | 03-05-1996 | 32,3 jaar |
| MV-23-ZP | BMW | R 1100 | Onbekend | 25-04-1996 | 30,1 jaar |
| MV-24-ZP | BMW | R 1100 | Onbekend | 03-05-1996 | 30,1 jaar |
| MV-25-ZP | BMW | R 1100 | Onbekend | 19-04-1996 | 30,1 jaar |
| MV-26-ZP | BMW | R 1100 | Onbekend | 15-05-1996 | 30,1 jaar |
| MV-27-ZP | BMW | F 650 | Onbekend | 26-04-1996 | 30,1 jaar |
| MV-29-ZP | Harley-Davidson | Fxdwg Dyna Wide Glide | Onbekend | 19-04-1996 | 30,1 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.