MT-VD-57
Er rijden momenteel 6.951 BMW R 1100's rond in Nederland. Deze R 1100 komt uit het jaar 2001 en is nu 24 jaren, 11 maanden en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 mei 2025, dus sinds 1 jaar en 14 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze BMW R 1100 S rijden er nog 6.413 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 1992 en juni 2005. De nieuwwaarde ligt tussen de € 10.943 en € 15.276, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 13.278 uitkomt. De nieuwwaarde van deze BMW R 1100 S is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 28 maart 2009. Het voertuig was toen 7 jaren, 9 maanden en 28 dagen oud.
Bekijk ook alle BMW R 1100 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
BMW R 1100 S | 2001
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | BMW |
| Handelsbenaming | R 1100 S |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.664 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 72 kW (98 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1085cc (1,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 31 mei 2001 |
| Leeftijd | 24 jaren, 11 maanden en 25 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 24 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 11 mei 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar en 14 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 28 maart 2009. Het voertuig was toen 7 jaren, 9 maanden en 28 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 235 kg |
| Massa rijklaar | 242 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,47 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2013 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle BMW R 1100 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MT-VD-57 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MT-VD-57
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MT-VB-57 | BMW | R 1200 | Onbekend | 12-11-2008 | 20,1 jaar |
| MT-VD-52 | Honda | CB1300A | Onbekend | 14-11-2008 | 18,1 jaar |
| MT-VD-53 | M.v. Agusta | Brutale 910 | Onbekend | 31-12-2008 | 20,1 jaar |
| MT-VD-55 | BMW | R 1150 | Onbekend | 29-11-2008 | 22,5 jaar |
| MT-VD-56 | Suzuki | DL 1000 | Onbekend | 20-10-2009 | 22 jaar |
| MT-VD-57 | BMW | R 1100 | Onbekend | 28-03-2009 | 25 jaar |
| MT-VD-59 | BMW | R 1150 | Onbekend | 20-11-2008 | 23,2 jaar |
| MT-VF-57 | Harley-Davidson | XL 53C | Onbekend | 18-11-2008 | 24 jaar |
| MT-VG-57 | Harley-Davidson | Vrscf V-rod Muscle | Onbekend | 25-11-2008 | 17,5 jaar |
| MT-VJ-57 | Honda | SH300 | Onbekend | 28-11-2008 | 17,5 jaar |
| MT-VL-57 | Hsun | HS150T-2 | Onbekend | 01-12-2008 | 17,5 jaar |
| MT-VN-57 | Ducati | 999 | Onbekend | 20-12-2008 | 19,9 jaar |
| MT-VP-57 | Honda | PE05 | Onbekend | 13-12-2008 | 17,5 jaar |
| MT-VR-57 | Aprilia | RR | Onbekend | 28-03-2009 | 20,2 jaar |
| MT-VS-57 | BMW | R 1200 | Onbekend | 08-05-2009 | 17,1 jaar |
| MT-VT-57 | Honda | XL1000VA | Onbekend | 11-04-2009 | 22 jaar |
| MT-VV-57 | Aprilia | RA | Onbekend | 03-01-2009 | 17,4 jaar |
| MT-VX-57 | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 16-01-2009 | 17,4 jaar |
| MT-VZ-57 | Honda | ST1300A | Onbekend | 18-06-2009 | 18,3 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 13.278 en/of een gewicht van ± 235 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Honda ADV750 | € 13.700 | 225 cm | 94 cm | 230 kg |
| Suzuki DL 1000 | € 13.100 | 229 cm | 93 cm | 230 kg |
| Kawasaki Versys 1000 | € 12.400 | 226 cm | 90 cm | 240 kg |
| Honda VFR800 | € 12.900 | - | - | 240 kg |
| Kawasaki Z 1000 | € 13.200 | 205 cm | 79 cm | 220 kg |
| Suzuki DL 800 | € 12.100 | 231 cm | 95 cm | 220 kg |
| Moto Guzzi V 85 TT | € 13.900 | 224 cm | 95 cm | 240 kg |
| Honda XL1000VA | € 13.500 | 231 cm | 93 cm | 260 kg |
| Honda RC 46 | € 13.800 | - | - | 240 kg |
| Aprilia RP | € 13.000 | - | - | 210 kg |
| Honda VFR800X | € 13.200 | 219 cm | 87 cm | 240 kg |
| Harley-Davidson Forty-eight | € 13.100 | 217 cm | 84 cm | 250 kg |
| Yamaha XTZ 690 | € 14.300 | 237 cm | 94 cm | 210 kg |
| Honda SD02 | € 12.600 | - | - | 250 kg |
| Honda VFR800A | € 14.500 | - | - | 230 kg |
| Harley-Davidson XL 1200C Sportster 1200 Custom | € 12.300 | 228 cm | 83 cm | 260 kg |
| Kawasaki Z1000SX ABS | € 12.000 | 211 cm | 79 cm | 220 kg |
| Cfmoto 800MT | € 12.600 | 223 cm | 85 cm | 220 kg |
| Triumph Bonneville T 120 | € 13.800 | 217 cm | 79 cm | 230 kg |
| Honda CMX1100D | € 13.500 | 224 cm | 85 cm | 240 kg |
| Triumph Sprint ST | € 12.200 | - | - | 230 kg |
| Harley-Davidson XL 1200X Forty-eight | € 12.600 | 226 cm | 82 cm | 250 kg |
| Triumph Tiger Sport | € 14.300 | 215 cm | 90 cm | 230 kg |
| Kawasaki ZZR 1400 | € 13.700 | 217 cm | 76 cm | 250 kg |
| Moto Guzzi LP | € 13.800 | - | - | 240 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.