MT-LL-65
Er rijden momenteel 6.951 BMW R 1100's rond in Nederland. Deze R 1100 komt uit het jaar 2000 en is nu 25 jaren, 11 maanden en 16 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 juli 2008, dus sinds 17 jaren, 10 maanden en 13 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze BMW R1100RT rijden er nog 6.413 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 1992 en juni 2005. De nieuwwaarde ligt tussen de € 10.943 en € 15.276, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 13.278 uitkomt. De nieuwwaarde van deze BMW R1100RT is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 12 juli 2008. Het voertuig was toen 8 jaren, 1 maand en 3 dagen oud.
Bekijk ook alle BMW R 1100 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
BMW R1100RT | 2000
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | BMW |
| Handelsbenaming | R1100RT |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.984 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 66 kW (90 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1100cc (1,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 9 juni 2000 |
| Leeftijd | 25 jaren, 11 maanden en 16 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 25 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 12 juli 2008 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 17 jaren, 10 maanden en 13 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 12 juli 2008. Het voertuig was toen 8 jaren, 1 maand en 3 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 280 kg |
| Massa rijklaar | 287 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,48 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer by balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle BMW R 1100 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MT-LL-65 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MT-LL-65
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MT-LB-65 | Lifan | HL110GY-e | Onbekend | 11-07-2008 | 17,9 jaar |
| MT-LG-65 | Harley-Davidson | Flh Electra Glide | Onbekend | 03-07-2008 | 41,9 jaar |
| MT-LJ-65 | Yamaha | RJ09 | Onbekend | 19-07-2008 | 21,6 jaar |
| MT-LL-60 | Skyteam | 05 | Onbekend | 12-07-2008 | 17,9 jaar |
| MT-LL-61 | Skyteam | 05 | Onbekend | 11-07-2008 | 17,9 jaar |
| MT-LL-62 | Skyteam | 05 | Onbekend | 29-07-2008 | 17,8 jaar |
| MT-LL-63 | Yamaha | FZ 6 | Onbekend | 11-07-2008 | 17,9 jaar |
| MT-LL-65 | BMW | R 1100 | Onbekend | 12-07-2008 | 26 jaar |
| MT-LL-66 | Yamaha | XJ 900 | Onbekend | 16-07-2008 | 24 jaar |
| MT-LL-67 | BMW | R 1200 | Onbekend | 12-07-2008 | 21 jaar |
| MT-LL-68 | Suzuki | DL 1000 | Onbekend | 29-08-2008 | 24 jaar |
| MT-LL-69 | Suzuki | GSX-r | Onbekend | 07-07-2008 | 21,9 jaar |
| MT-LN-65 | Ducati | Multistrada 620 | Onbekend | 06-09-2008 | 20,7 jaar |
| MT-LR-65 | BMW | F 650 | Onbekend | 19-09-2008 | 19,9 jaar |
| MT-LS-65 | Yamaha | RN16 FZ1 | Onbekend | 17-07-2008 | 19 jaar |
| MT-LV-65 | Sukida | Accurate | Onbekend | 14-07-2008 | 17,9 jaar |
| MT-LZ-65 | KTM | 450 EXC | Onbekend | 02-09-2008 | 17,7 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 13.278 en/of een gewicht van ± 280 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Honda XL1000VA | € 13.500 | 231 cm | 93 cm | 260 kg |
| Harley-Davidson XL 1200C Sportster 1200 Custom | € 12.300 | 228 cm | 83 cm | 260 kg |
| Yamaha XVS 1300 | € 12.500 | - | - | 290 kg |
| Suzuki AN 650 | € 12.200 | 227 cm | 81 cm | 270 kg |
| Kawasaki 1400 GTR | € 13.200 | 227 cm | 100 cm | 290 kg |
| Honda SD02 | € 12.600 | - | - | 250 kg |
| Moto Guzzi California | € 13.600 | - | - | 270 kg |
| Harley-Davidson 1200 Custom | € 14.100 | 223 cm | 84 cm | 260 kg |
| Harley-Davidson 1200 Custom Limited B | € 14.000 | 223 cm | 94 cm | 260 kg |
| Yamaha Tracer 900 | € 13.400 | 216 cm | 85 cm | 270 kg |
| Honda NSA700A | € 14.200 | - | - | 260 kg |
| Harley-Davidson XL1200X | € 13.700 | - | - | 260 kg |
| Kawasaki Z1000 SX | € 14.400 | - | - | 270 kg |
| Kawasaki Versys 1000 | € 14.000 | - | - | 290 kg |
| Honda VFR800X | € 13.400 | - | - | 300 kg |
| Triumph Bonneville T 120 | € 14.600 | - | - | 260 kg |
| Triumph Tiger 800 | € 14.400 | - | - | 270 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.