84-ML-VV
Er rijden momenteel 4.173 BMW F 650's rond in Nederland. Deze F 650 komt uit het jaar 2009 en is nu 17 jaren en 9 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze BMW F 650 GS rijden er nog 1.492 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 1993 en maart 2013. De nieuwwaarde ligt tussen de € 5.556 en € 12.522, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 9.591 uitkomt. De nieuwwaarde van deze BMW F 650 GS is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 1 juli 2020. Het voertuig was toen 11 jaren, 1 maand en 10 dagen oud.
Bekijk ook alle BMW F 650 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
BMW F 650 GS | 2009
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | BMW |
| Handelsbenaming | F 650 GS |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.080 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 52 kW (71 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 798cc (0,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 mei 2009 |
| Leeftijd | 17 jaren en 9 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 1 juli 2020. Het voertuig was toen 11 jaren, 1 maand en 10 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 190 kg |
| Massa rijklaar | 199 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | 349 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,58 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type E8GS | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 87 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 87 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle BMW F 650 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 84-ML-VV - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
84-ML-VV
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 84-MB-VV | Kawasaki | Z750 ABS | € 6.653 | 08-10-2012 | 13,7 jaar |
| 84-MD-VV | Harley-Davidson | Iron 883 | € 10.275 | 03-04-2014 | 12,2 jaar |
| 84-MF-VV | Harley-Davidson | Ultra Limited | € 33.915 | 18-06-2015 | 11 jaar |
| 84-MG-VV | Yamaha | RJ07 | Onbekend | 24-12-2016 | 20,6 jaar |
| 84-MH-VV | BMW | R 1200 | € 22.844 | 02-08-2017 | 8,8 jaar |
| 84-MJ-VV | Honda | VFR800F | Onbekend | 28-06-2019 | 10,3 jaar |
| 84-ML-VB | Suzuki | GSX-S 1000 | € 13.999 | 02-09-2020 | 5,7 jaar |
| 84-ML-VD | Kawasaki | Ninja 1000SX | € 15.649 | 23-06-2020 | 5,9 jaar |
| 84-ML-VF | Honda | WW125A | € 3.398 | 09-06-2020 | 6 jaar |
| 84-ML-VG | BMW | S 1000 | € 18.098 | 11-07-2020 | 9,8 jaar |
| 84-ML-VH | Piaggio | Vespa GTS | € 6.669 | 03-06-2020 | 6 jaar |
| 84-ML-VJ | Harley-Davidson | Fxdfse | Onbekend | 27-05-2020 | 16,8 jaar |
| 84-ML-VK | Kawasaki | Z 900 | € 10.099 | 02-06-2020 | 6 jaar |
| 84-ML-VL | Kawasaki | ER - 6 N | € 7.488 | 17-03-2021 | 11,8 jaar |
| 84-ML-VN | Triumph | Tiger 900 Rally PRO | € 17.400 | 05-06-2020 | 6 jaar |
| 84-ML-VP | Harley-Davidson | Flhs Electra Glide Sport | Onbekend | 29-05-2020 | 34,3 jaar |
| 84-ML-VR | KTM | 1290 Super Duke R | € 20.700 | 06-06-2020 | 6 jaar |
| 84-ML-VS | Honda | NC750SA | € 8.397 | 17-06-2020 | 8,4 jaar |
| 84-ML-VT | Kawasaki | Z900RS | € 13.099 | 08-06-2020 | 6 jaar |
| 84-ML-VV | BMW | F 650 | Onbekend | 01-07-2020 | 17 jaar |
| 84-ML-VX | Yamaha | MT 07 | € 7.599 | 18-07-2020 | 7,9 jaar |
| 84-ML-VZ | Suzuki | GSX-R 1000 | Onbekend | 04-06-2020 | 19,1 jaar |
| 84-MN-VV | Honda | NC750XD | € 10.199 | 23-04-2021 | 5,1 jaar |
| 84-MR-VV | Yamaha | MTN690 | € 7.599 | 06-01-2023 | 7,1 jaar |
| 84-MS-VV | Triumph | Tiger 1200 XRT | € 22.598 | 10-06-2023 | 7,9 jaar |
| 84-MT-VV | KTM | 790 Duke | € 10.640 | 15-04-2024 | 2,1 jaar |
| 84-MV-VV | Kymco | Micare | € 2.299 | 26-10-2024 | 1,6 jaar |
| 84-MX-VV | Triumph | Tiger Sport | € 10.595 | 19-06-2025 | 0,9 jaar |
| 84-MZ-VV | Kove | 800X | € 12.849 | 10-04-2026 | Nieuw |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 9.591 en/of een gewicht van ± 190 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Suzuki DL650A | € 9.100 | 229 cm | 84 cm | 200 kg |
| Yamaha MT 09 | € 10.200 | 213 cm | 90 cm | 190 kg |
| Suzuki DL 650 | € 9.800 | 229 cm | 88 cm | 210 kg |
| Yamaha MTN850 | € 10.000 | 208 cm | 83 cm | 190 kg |
| Yamaha MTT690 | € 9.800 | 215 cm | 84 cm | 190 kg |
| Kawasaki Z 900 | € 9.800 | 207 cm | 83 cm | 210 kg |
| Honda CB650RA | € 9.400 | 213 cm | 78 cm | 200 kg |
| Suzuki GSR 600 | € 8.700 | 209 cm | 80 cm | 200 kg |
| Yamaha FZ 8 | € 9.700 | 214 cm | 77 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-S 750 | € 8.800 | 213 cm | 79 cm | 210 kg |
| Suzuki GSR 750 | € 9.000 | 212 cm | 79 cm | 200 kg |
| Triumph Street Triple | € 9.500 | 206 cm | 76 cm | 180 kg |
| Suzuki GSX-R 600 | € 10.500 | - | - | 190 kg |
| Yamaha YZF R1 | € 9.700 | 206 cm | 72 cm | 190 kg |
| Yamaha MT 07 | € 9.000 | 214 cm | 81 cm | 190 kg |
| Honda CBR600 F | € 9.500 | - | - | 190 kg |
| Suzuki GSX 800 | € 10.100 | 212 cm | 78 cm | 200 kg |
| Yamaha MTN690 | € 9.100 | 207 cm | 78 cm | 180 kg |
| Honda NC750XA | € 9.000 | 221 cm | 85 cm | 210 kg |
| Yamaha XT 660 | € 8.900 | 226 cm | 90 cm | 190 kg |
| Kawasaki Z900 ABS | € 9.600 | 207 cm | 83 cm | 200 kg |
| Honda XL700VA | € 9.400 | - | - | 210 kg |
| Aprilia RA | € 9.200 | - | - | 200 kg |
| Yamaha YZF 690 | € 10.500 | 207 cm | 71 cm | 180 kg |
| Triumph Trident | € 9.200 | 202 cm | 80 cm | 180 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.